Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Ganimoth

Zavirani velkych serveru v zahranici.

Recommended Posts

ja to taky nechapu, ale zavrel se nejaky server, kde byl MaNGOS ?

O tom nevím, ale WoWScape jel na Summitu (Ascent od Burlexu) a taky ho zavřeli. Teda alespoň web.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kdyby blizzard udělal radši to,že by si vždicky držel nejnovejší verze hry a pak až by přešli na jinou verzi viz. třeba 2.4.3 na 3.0.1...Tak by tu starou verzi vypustili volně do světa a umožnily by free serverum existenci...Tudiž by nemohli být žádné lama servery jako jich je v ČR celá řada :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
hmm, malej pokus asi byl ne ?? od verze 3.0.0 je realmlist v jiné složce .. ?..

 

 

 

to bych nepokladal za schovani :P vzdyt jsem si to nasel za minutu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je možné že odzvonilo Might and Magic? Poprvé za jejich existenci se mi nejde připojit na jejich web...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Je možné že odzvonilo Might and Magic? Poprvé za jejich existenci se mi nejde připojit na jejich web...

 

Pravda, ani do hry se připojit nedá. Ale já si myslím, že to je spíš jen shoda náhod, že jim třeba někde vypadl proud nebo mají nějakej problém v serverovně. Jak už tady někdo psal, zatím Blizz zavřel pouze americké servery -> DMCA platí pouze v Americe.

Edited by knedlik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já měl dojem že Toxic-WoW byli britský :whistling: no to je fuk...

Doufám že to MaM skutečně nezavřel.

Edited by Xmat

Share this post


Link to post
Share on other sites

mne sa to zdá dosť podozrivé...

jak sa tu spomínalo ,možno nekomu za to zaplatili aby to rozposlal serverom..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Já měl dojem že Toxic-WoW byli britský :whistling: no to je fuk...

Doufám že to MaM skutečně nezavřel.

Je mi ale podezřelé to, že mi včera 2 hráči na jiném serveru nabízeli jejich dobrou postavu na MaM za mizivou částku (250 goldů). Tak nevím, zdá se mi to jako divná náhoda...

Share this post


Link to post
Share on other sites
MaM zatial ide v pohodke, nepocul som ze y nesovi nieco prislo ;)

jedine co bolo bol wipe na 2 serveroch ...nejaka chyba v DB

Oznamuji ze MaM uz jede :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

no, já se divil že blizz po těch velkejch serverech nejde, já kde jsem GM na serveru s 0,9 hráči pruměrně online denně zatím moc strach nemám.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ten zakon u nas neplati a myslim si, ze ho ani neschvali, takze cesky servery by meli byt vpohode, horsi by bylo, kdyz by smazli realmlist pri novve revizi nebo tak neco, ale tohle je vse strasne divne, prece znicehonic ( tolik let jim to nevadilo ) a najednou zacnou zavirat servery ? to je bud strasn anhoda, nebo fake

Share this post


Link to post
Share on other sites

U nás v ČR by na servery mola naběhnout tak max. OSA nebo něco podobného. To, že zruší jedny z největších free serverů na světě, které navíc 100% vydělávají je logické. Zrušit ale všechny servery by bylo hloupé a Blizzard si je toho určitě vědom. Protože na freečku se hráč navnadí, přece nebudete "kupovat zajíce v pytli" a hned si platit offi. Vím, dá se hrát chvíli zdarma, ale i tak "pořádně si hru ochytat" je ideální právě na nějakém tom funu, kde projdete všechny levely, rasy, classy z apoměrně krátkou dobu. Nadruhou stranu např. v české republice stále platí že "co je zdarma je super", takže tady je free serverů jako hub po dešti. Ne všechny jsou kvalitní, ale je pár takových, kteří hrají prim.

 

ps. nefunkční M&M - problém serverovny - dle webu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je pravda ze MaM sice vydelava prachy, ale nesmite opomenout taky to, jake ma vydaje, nakupy HW presahuji hodnotu 100 000kc, mesicni palka za serverhousing pro nakych 7 fyzickych serveru, platby pro externisty...v neposledni rade i platba OSA za vysilani vlastniho radia...neco se sice usetrit da, ale zas tak moc to neni, navic Nes je clovek co planuje rozsireni vsehomozneho kazdy den :D

MaM neni jen o WoW serverech ma vice projektu...

WoW servery - Anathema, Equilibrium, Seal, GIGA, 1.12.1

LineAge server- Helllbound a Interlude

CS servery

Email server, freeFTP server, radio, vlastni WoWwiki, je tam vlastni webserver a ted se planuje freewebhosting...

Share this post


Link to post
Share on other sites

na tento moment som cakal odkedy som spoznal wowscape.. tak im treba idiotooom...ani neviete ako im to doprajem

este ako tak pochopim server, ktory stoji nejaky ten cash kvoli prevadzke.. tak to beriem ze sa hraci vyzbieraju istou financnou ciastkou na chod serveru

ale spravit si stranku kde sa daju kupit cele sety a itemy za real $ je poriadne svinstvo.

Edited by sT@N

Share this post


Link to post
Share on other sites

horka novinka lidi zacinaji uzavirat i mangosproject.org dale uzavrely wowstatus.net a dale do treticve arcemu.org prijemnou zabavu preje azareth myslim ze to vsechno de do haje

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×