Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
paЗck

Twinstar Vs. Onlinegamers

Recommended Posts

Zde se řeší jen Twinstar a Onlinegamers.

Za OT a nadávky, uřážky = warn...

 

Takže se prosím zamyslete než něco napíšete!

Edited by Czeirne
Jinak pravidlo platí od 16.12.2008 19:50
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
http://www.onlinegamers.cz/worldofwarcraft...ktere-mne-trapi :)

Po podobné události bych tam rohdoně hrát nešel. ;)

 

 

hm, tam aj niekto s OG tymu obvinoval Hawkeya, ze cely cas supportil.

GM log kontroluju 2 nezavislí ludia v OG (nie vo WOW,) a nic nespozorovali ho.

Takze to iba si vymýšla OG tým.

Chceli spoplatniť, (OG) ale Hawkemu sa to nepáčilo, odisiel, A rod robi "reklamu" pre twinstar, kedze kazdy vie ze hawkey robi server.

 

 

To je vsetko, inak, Co je v rozpore s pravidlami? ved som skopiroval ten text a upravil.

 

Edited by paЗck
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doporučuji provést update prvního příspěvku a podle pravidel, upravit hodnotu: rate.

 

A btw. málo koho zajímá, kolik lidí navštívilo web. Nás spíše zajímá úlné jiné věci než tohle :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Doporučuji provést update prvního příspěvku a podle pravidel, upravit hodnotu: rate.

 

A btw. málo koho zajímá, kolik lidí navštívilo web. Nás spíše zajímá úlné jiné věci než tohle :)

 

Ten pocet je ludi momentalne pripojenych sa serveri, nie na webe.

A rate co je na nom zle - 3x xp rate, 2x drop po dobu 3palyed dní a po mesiaci server bude komplet 1x

 

 

Edited by paЗck
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jo, ale v pravidlech se má psát, co tam je. Jinak může být del.

 

Jinak ano, vím, prvně mi to nedošlo, ale pořád nechápu jak je schopen mangos stíhat tolik lidí, vždyt se to tu řešilo několikrát že emu nejsou tak dobré aby tohle utáhli a že jsou spíše na stovky než na tisíce. A pokud ano, zajímalo by mě jak to mají technicky provedeno.

 

Stejně se mi zdá být ten počet lidí divnej. Kde vzali najednou za cca 2 provozu tolik lidí? Vždyt i servery, které jsou tu dlouho a kvalitní, což prokázaly svým dlouhodobým provozem mají co dělat aby měli hráče a najendou si přijde server a má přes 1800 lidí online, tomu se mi teda nechce věřit.

Edited by Adrifinel

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jo, ale v pravidlech se má psát, co tam je. Jinak může být del.

 

Jinak ano, vím, prvně mi to nedošlo, ale pořád nechápu jak je schopen mangos stíhat tolik lidí, vždyt se to tu řešilo několikrát že emu nejsou tak dobré aby tohle utáhli a že jsou spíše na stovky než na tisíce. A pokud ano, zajímalo by mě jak to mají technicky provedeno.

 

Stejně se mi zdá být ten počet lidí divnej. Kde vzali najednou za cca 2 provozu tolik lidí? Vždyt i servery, které jsou tu dlouho a kvalitní, což prokázaly svým dlouhodobým provozem mají co dělat aby měli hráče a najendou si přijde server a má přes 1800 lidí online, tomu se mi teda nechce věřit.

 

 

me je to taky divný ale ze serveru kde byl pred tim Hawkey adminem zmizelo z 2400 online ve spičce na 350 lidi :) (kdyz pocitam oba realmy dohromady) takze by to zas tak divny nebylo kdyz se odecte ze nekdo sel na offik a nekdo na jiny free server a nekdo skoncil

Edited by Smithers

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono admin + gm tým pochádza s OG serverov :D

Len tam Sorken( vice prezident OG) nariadil, že kto chce hrať, musí platiť.

tak Hawkey rezignoval, a urobil si nový server.

Keďže za to, že rezignoval, Viceprezident a prezident OG ho považovaly za špinu, za to že sa nestotoznil s nimi.

Keď sa gm s OG ozvedely, ze hawkey robi server, GM+MOdi+Dev isli za nim.

Server ( hosting a pod) SI platia s vlastného vrecka.

Maju asi 5 dev - 2na core, 2 na scripting, 1 na db.

 

Stroj maju približne taký ako asi OG malo.

Jadro servera pochádza od OG ( TO jadro patri Hawkemu, lebo po prechode OG na patch 2.4.3, islo sa na zakl. mangos, takze mal na to plne pravo)

Databaza - kedze databaza je od spustenia OG serverov, maju na nu aj iný admini prácu na nej, takze rozhodol sa na novu - UDB.

 

 

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Smithers: mě se zdá, že mluvil o tolika lidech online na jednom realmu.

Adrifinel - asi si neporozumela - ono na OG ked este bol adminom Hawkey - hralo 2400 hracov na oboch realmoch ( Narnias a Sargeras)

Ked boli problemy s OG ( ked odisiel ROD - prezident + sponzor OG) tak Hawkey rezignoval a vytvoril novy server, kde hraje 1800 ludi, na OG ostalo asi 350 ludi ( na oboch realmoch) zopar slo na New world ( este pred Haweyom bol adminom ApoC, ktory nedavno tiez spustil server) ostatok sli na Anathoriu, Offik, mystiq.org alebo prestali hrat.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Počkej, ale já jsem to myslela, že myslíš 1800+ online na tomhle jednom realmu nebo si v tomhle případě myslel na obou realmech, ja jsem totiž nemluvila o OG ale o tomhle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No a teď pohádku o dobrém princi uvedeme na pravou míru. Odešel z důvodu, že nesouhlasil s názory vedení OG? Velice vtipné odůvodnění Hawkeyho úprku z OG, podávané většinou jeho zaslepených zastánců. Co takhle trochu jiné verze, hrající proti našemu "příteli": Hawkey měl už plné zuby působení na OG a začal si plánovat svůj server. A měl štěstí - tou dobou se chystal OG zasponzorovat člověk, od kterého má nakonec Hawkey server. Náhoda? V žádném případě. V době, kdy Hawkey tohle všechno plánoval se ještě o odchodu hlavního sponzora OG nevědělo. Takže v podstatě OG přebral přímo před nosem sponzora a se zbytkem teamu a nabulíkovanými hráči odešel jako Mesiáš založit nový server. To, že OG chtělo zavést poplatky je věc druhá - jestli Hawkey strčil WoW na OG na oprátku, pak ti si tímto podkopli špalek. Nicméně to nic nemění na faktu, jaké je Hawkey krysa. Člověk, za kterým nyní slepě kráčí ti, kteří na něj ještě před měsícem nadávali. Posuďte sami - na fórech se objevovaly příspevky, kdy hráči reagovali na Twin Star jako na perfektní server s perfektním GM teamem a tvrdili, že to tam je mnohem lepší, než na OG v předchozích měsících. To, že na OG v předchozích měsících působil stejný team asi nikoho nezajímá. Nesmrdí tu něco? Hawkey je člověk, který za rady děkuje nadávkami, člověk, který vykrádá nápady (a nejen nápady) jiných. A je s podivem, že mu to lidi baští. I s navijákem.

 

PS: omlouvám se za stylistickou stránku věci, není mi vůbec dobře

Edited by kupkoid

Share this post


Link to post
Share on other sites

kupkoid: hm, otazocka:, ale skade ty to vies?

inak, ked sa nemylim bol velky boj o hracv, kto viac pritiahne ci hawkey ci ApoC, Hawkey pritiahol 1800 ludi, vy 200,.....

Mozno to co pisali na og stranke, je v niektorych pripadoch pravda, ale v niektorych aj pekna loz.

Edited by paЗck
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemůžu mám woltk, a nehodlám kvůli tomohle se patlat s přeinstalováním klienta. A dělám na wow scéně už tak dlouho, aby věděla, že mi na tomhle něco smrdí.

Share this post


Link to post
Share on other sites
kupkoid: o tom som nevedel, ale skade ty to vies?

inak, ked sa nemylim bol velky boj o hracv, kto viac pritiahne ci hawkey ci apoC, Hawkey pritiahol 1800 ludi, vy 200,.....

Mozno to co pisali na og stranke, je v niektorych pripadoch pravda, ale v niektorych aj pekna loz.

Přímo od zdroje. Jinak nechtěl jsem to strhávat v boj "my vs Hawkey", to je vedlejší, já jsem za 200 hráčů online rád. Navíc Hawkey potlačoval jakoukoliv reklamu na newworld za svého působení (nezazlívám, je to naprosto logické), což bylo půl roku. A za půl roku už si na "nějakého ApoCa" málokdo vzpomene. Já TS online hráče nezávidím, jsem tady myslím si dost dlouho, aby mě podobné manýry přešly. Já jen nechápu, jak téhle kryse může tolik lidí důvěřovat. Mimochodem, Rodovo prohlášení je do posledního puntíku pravda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dokud nepříjde někdo a podrobně mi ot nevysvětlí jak je tohle možné po tech,. stránce,. když se kolikrát tu řešilo, že emu nejsou schopny utáhnout na jednom realmu tisíce hráčů, neuvěřím ani přes všechny obrázky.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupkoid - je pravdou ze ApoC je velmi dobry programator. (teba nepoznam, nvm aky si)

Mozno aj ROD napisal pravdu,

Ale ked pisal vyjadrenie Sorgen, sam urcite povies, ze to nebola pravda, bo sam vies ze ako to je s logami.

Mozno si Hawkey zobral "viac deti" EDIT:(tych deti som myslel ako hráčov) :D , ale o tento server sa stará a dokonca databazu zobral novu.

Obidvaja admini maju svoje chybi - Hawkey - je mozno kusa namysleny, a pod. ale aj apoC - napr. to co pisal Kosh na OG fore ( nebudem to tu zverjnovat)

Ale otazka na zamyslenie - Preco potom ked ohovarate tak Hawkeya - preco Eth0, Loread, Aralyon, DIX , Zoltar, Vetinari, Plextor, Rylan, tanecnik,Drude a pod....isli s nim ?

Mnohy s nich mali svoju funkciu aj pocas Apoca .....

Edited by paЗck
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kupkoid - je pravdou ze ApoC je velmi dobry programator. (teba nepoznam, nvm aky si)

Mozno aj ROD napisal pravdu,

Ale ked pisal vyjadrenie Sorgen, sam urcite povies, ze to nebola pravda, bo sam vies ze ako to je s logami.

Mozno si Hawkey zobral "viac deti" :D , ale o tento server sa stará a dokonca databazu zobral novu.

Obidvaja admini maju svoje chybi - Hawkey - je mozno kusa namysleny, a pod. ale aj apoC - napr. to co pisal Kosh na OG fore ( nebudem to tu zverjnovat)

Ale otazka na zamyslenie - Preco potom ked ohovarate tak Hawkeya - preco Eth0, Loread, Aralyon, DIX , Zoltar, Vetinari, Plextor, Rylan, tanecnik,Drude a pod....isli s nim ?

Mnohy s nich svoju funkciu aj pocas Apoca maly na OG .....

Mnozí = Drude. A ten byl dosazen Kingpinem, stejným člověkem, který dosadil Hawkeyho. Zbytek jsou Hawkeyho "děti", proto šli s ním. Aralyon je výjimka, Rod ho docela naštval, ale to je jiná story. Nová DB = nutnost, DB z OG patří právně OG a byla by to krádež. No a když už mluvíme o krádežích, script na registrace je taky kradený :rolleyes: Co se týče supportu, toť otázka. Kdo by ho taky veřejně přiznal, že? Ale tady nebudu spekulovat, protože sám nevím jak to bylo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mnozí = Drude. A ten byl dosazen Kingpinem, stejným člověkem, který dosadil Hawkeyho. Zbytek jsou Hawkeyho "děti", proto šli s ním. Aralyon je výjimka, Rod ho docela naštval, ale to je jiná story. Nová DB = nutnost, DB z OG patří právně OG a byla by to krádež. No a když už mluvíme o krádežích, script na registrace je taky kradený :rolleyes: Co se týče supportu, toť otázka. Kdo by ho taky veřejně přiznal, že? Ale tady nebudu spekulovat, protože sám nevím jak to bylo.

 

 

no este tanecnik :D , evewolf .... :P ?

 

 

A co sa týka histórie - vy ste mozno Zacali OG ( dosiahli ste to na 1000 + 600), hawkeyou tým v najlepsej dobe na 1500+1600.

 

 

 

 

Aj tak vsetky freecka dopadnu takto.: http://www.wowresource.eu/index.php?showtopic=11226

Edited by paЗck
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
no este tanecnik :D
No to bych si dovolil pochybovat, nicméně Moderátor a IRC moderátor - 2 veledůležité funkce. Jádro teamu tvoří Hawkeyho lidi. Aralyona bych postavil úplně mimo, protože to je u něj krapet složitější.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×