Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Adrifinel

Horká linky podpory WoWresource

  

48 members have voted

  1. 1. Myslíte že by se měl nápad uskutečnit?

    • Ano, je to dobrý nápad a foru by pomohl
      27
    • Možná
      9
    • ne, radči vymyslet něco jiného.
      13


Recommended Posts

velky nadeseni pro takovou vec :) no nevim nedokazu si to az tak predstavit jak by to fungovalo ale jak jsem cetl ze by se za to platily SMS do nejake sekce to byl doufam vtip (kdo by platil za par informaci ktere najde vsude a forum je pro vsechny at uz je to noob nebo nejaky "normalni clovek ... jen se mi zda ze pokud by se tako v uvozovkach "skupina" chopila veci tak nevim jak by to dopadlo protoze kde clovek pozna kde je hranice mezi moderatorem a tim ze skupiny ... myslim si ze by bylo lepsi aby se dala dohromady nejaka skupina a udela primo sekci -navody- a pak podkategorie a v kazde by to bylo jasne nadepsano a nikdo by do toho nemohl postnovat ... a pak vse okolo by bylo volne a moderatori by se nemuseli zabejvat nad takovym to problemem / popripade udelat nejako primo zviditelneny napis s odkazem kde by bylo napsano ruzne informace co kde najdete a urcene linky pro zkraceni casu ... myslim ze bychom se nad timto napadem mohli zamyslet a popripade vylepsit moji puvodni myslenku a zacit popripade i neco tvorit ...

 

priklad : sekce Návody-Mangos-Jak zprovoznit server na X.X.X patch

-jak pracovat se SQL a par malych rad

- atd. atd

 

-Ascent - blabla ....

 

 

 

kazdy topic by byl locknut aby nejaky jantar nemohl dotoho pripsat neco a tim zmarit smysl cele veci ...

Edited by fokkysus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako v pohodě... na TeamSpeak jsem furt. A myslím že lamky moc nějak můj mozek zatěžovat nebudou a mechanicky odpovídat se dá.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ja bych to viděla asi tak, že oni by mohli jen dělat moved a a lock narozdíl od moderátorů, nemohli by warmy dávat, mazat, pojud myslíš, že by to šlo zneužít.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ne zneuzit ale pak si clovek pripada jako ze je neco vic jako v jednonem nejmenovanem pripade co ted nastal ;)

 

Tím myslíš Queltalase?

 

btw nevim proč by si někdo myslel že je něco víc... vždyť co je na tom že můžu radit noobům... Spíš bych si myslel že jsem něco míň, když jsem takhle klesnul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já bych s tím souhlasil a připojil bych se... Aspoň když jsem doma se nebudu nudit :-D. Lamy z toho můžou být sice línější ale ja bych to bral aspoň bych se zasmál a pomohl bych mno .

Share this post


Link to post
Share on other sites

A vubec myslíte si že je dobrej nápad podporovat lamky? vždyť tu všechno maj tak proč jim lázt do pr... a zřizovat nějakou linku která bude běžet stejně max tejden?

Share this post


Link to post
Share on other sites

No bluma se bál, že tu nikoho nenajdeme a kolik zajemců se tu sešlo :)

 

Možná není dobrý nápad podporovat lamky, ale podle mě topicy typu help tam kde ted jsou znesnadnují jejich přehlednost.

Edited by Adrifinel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ná já bych spíš za podobné témata začal rozdávat warny... Lamka která si neumí přečíst návod nemá pro toto forum žadnej přínos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já si myslím, že tu hlavně někomu uniká pojem fórum, pokud se tu budou zavádět takovéhle (troufnu si říct že ujeté) služby, k čemu potm bude fórum? K rozebírání vašich sexuálních zkušeností?

 

Dle mého názoru je to jednoduché, pokud někdo není schopen akceptovat jednoduchá pravidla zdejší komunity (dvakrát hledej, jednou se ptej), bude z ní vyloučen a všichni budou spokojeni (až na dotyčného ;) ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tím se už začalo ;)

Tak si říkám, že by neškodilo, kdyby se k tomu vyjádřil sneaker, jak by to viděl on. Určitě se mu také nelíbí kam to forum dospělo.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czeirne má právdu co tady zakládáte nemá žadný smysl... Sneak,Bluma,atd.. ví co se děje ale tydle nápady nejsou moc kreativní , napsal bych pravidla a ten kdo by nedodržel ihned ban , každý den se objeví nikdo kdo se ptá na nějakou věc která tu je už 20x...

 

EDIT: Neznalost Pravidel NEOMLOUVÁ :)

Edited by Barny

Share this post


Link to post
Share on other sites
Já si myslím, že tu hlavně někomu uniká pojem fórum, pokud se tu budou zavádět takovéhle (troufnu si říct že ujeté) služby, k čemu potm bude fórum? K rozebírání vašich sexuálních zkušeností?

 

Dle mého názoru je to jednoduché, pokud někdo není schopen akceptovat jednoduchá pravidla zdejší komunity (dvakrát hledej, jednou se ptej), bude z ní vyloučen a všichni budou spokojeni (až na dotyčného ;) ).

Děláš, jak kdyby to tady fungovalo. Ještě do teď nezapomenu jak tu byli 4 topici od jednoho uživatele a v jendom topicu jedna otázka. Na víc, bylo to ještě v těch 5 nejnovejších.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jinak smím se zeptat moderátorů, co se stalo s tím topicem v mod sekci, ve kterém někdo navrhoval ten šikovný plugin našeptávající jména témat s podobným názevem? To se nejspíš zakecalo, že?

 

homero: Jistě, ale to je pak chyba mod teamu, který to není schopen pořádně postihnout :angel_not:

edit2: dizox, ty radši o spamerech mlč ;)

Edited by axxxa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Já si myslím, že tu hlavně někomu uniká pojem fórum, pokud se tu budou zavádět takovéhle (troufnu si říct že ujeté) služby, k čemu potm bude fórum? K rozebírání vašich sexuálních zkušeností?

 

zabvili by sme sa zbytočných spammov.... a debilných pripomienok

 

 

 

je tu riziko, že to nekdo nejak zneužije

Share this post


Link to post
Share on other sites

teoreticky má to smysl, ale praxe bývá vždy horší než teorie. A na druhou stranu, pravidla tu jednak jsou, ale kdo je čete, přiznejme se kdo jsme četli pravidla, když jsem sem zaregistrovali? A kterého moda bude bavit, dávat neustále bany. Z vlastní zkušenosti vím, že i trestání přestane bavit a člověk rezignuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
zabvili by sme sa zbytočných spammov.... a debilných pripomienok

 

je tu riziko, že to nekdo nejak zneužije

 

Zbavit se zbytečných spamů by šlo v případě, že by moderátoři byli schopni tato témata pořádně postihovat, ne tím že vytvoříme další zbytečnou službu, jejíž údrřba navíc naprostou většinu přestane do týdne bavit a zbude z ní jen "skupina" ve stylu wowresource developers.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak ja by som tiez rad pomohol ale iba ako rozbehnut server a registraciu to mi ide dobre...no a ostatne sa stale ucim :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×