Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Hookyns

věci z creatur

Recommended Posts

Caw mám problém.

Když na mém serveru třeba zabiju plainstridera tak z něho nic nevipadne je prostě prázdný.

Poradí mi někdo jak to mám opravit popřípadně upne SQL ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

No a to tam mam nahrat znova celou databazi mangos ?

to se mě přece vymažou ty věci co tam mam např vendoři nově udělané itemy atd... ne ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

I kdybych to našel tak co ?

Databazi mám nahranou full v tom problém teda není

nahrál sem to celá žádné erorry to nehodilo a dělal sem to asi 3x

a updaty sem nahral taky všechny (všechny co měli vyšší verzy než ta full databaze)

 

potom abych nahrál znova celou databázy mi brání ta věc,že bych stratil všechny věci co sem si tam udělal

a dělat to znova se mě nechce

 

a když sem se díval na to svn tak nevím co s tím a i kdyby tak jak mám vědět které z těch stovek mám nahrát ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kdybys to, našel předčetl bys sis to, použil získáné údaje.

Dělej si zálohy, pokdu to není tvoje vlastní tvorba, můžeš si kod znova, kdykoliv nahrát.

Lehé jako facka, ty ve kterých máš chybu a jmenují se stejně jako ta tabulka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nějak mi uniká problém s vytažením tvých výtvorů z databáze a jejich následným importem do nové, ale co.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No tak sem zkusil nahrat full UDB od axxxa nahral sem i updaty a pri spusteni mangosu to hlasilo chybu s creature_template

 

Zkousel sem i jinou databazi ta jela ale tam ty věci v nich taky nebyly

 

Byl bych vděčný kdyby ste mi sem daly kousek SQL z vašeho mangosu (pokud mate) na ty looty nebo jak se tomu nadává.

Neměl by to být žádný problém ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to je jasne že člověk nedá svou databazi někomu jinemu

ale mě nejde o celou databazi

mě stačí nějaká ta tabulka ve ktere sou ty looty tot vše

ty looty má skoro každý stejné pokud nemáš přidané vlastní itemi atd...

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ty tvoje tabulky sem si akorad stahl ale kterou mam nahrat ?

V které sou ty looty tech obyčejných zvířat jako třeba Mana Wyrm atd..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak dík,

Možná za měsíc ti řeknu jestli už tam mám looty nebo ne protože už se mě to nahrava 800s a není tam ani čárečka

a to ta tabulka ma jenom 8MB (nahravam přes navicat)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hookyns ja si myslim ze by ti Adri tu DB mozna poslala ale mel si psat trosku zdvorileji pises tu jak bysme byli tvoji sluhove nebo tak neco staci poprosit vklidu mluvit a ne mluvit jak bys byl nekde zabarakem :whistling:

Edited by Noxxy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já sem chtěl byt zdvořilí ale ani sou tady všichni tak velice ochotní jak.....

když sem hledal nějaké věci tak sem vyděl jak sou všichni zdvořilí.

někdo něco chtěl a místo toho aby poslal jeden odkaz který má nejspíš v založce tak rači nápíše 5 zpráv v kterých mu nadává najdi si to na google atd...

nechcu nic ale...

 

ale v poho nakonec sem to tu vyřešil

tet to jenom nahrat a uvidíme

Share this post


Link to post
Share on other sites

No dneska ji nečekejte :) (novější verzi)

 

Hookyns: nediv se nám, když nám sem přijde denně 10táky lidí, co neumí sami ani bez vodění za ručičku kliknout na odkaz.

Edited by Adrifinel

Share this post


Link to post
Share on other sites

To znam takové lidi.

Například ve Vietcongu sem udelal mapu dal na svuj servera jeden klučina chtěl vědět jak sem to udělal a 5 hodin sem mu vysvětloval jak má vůbec rozbalil rar.

Nakonec přišel na to že nemá winrar jelikož nevěděl co to je :D

 

Ale tet zase k věci.

Sosnul sem si ten program co si říkala a přes něho sem zkoušel nahrát tu tabulku creature_loot_template a hodilo to chybu.

A asi už toto tema nebudu řešit prostě stahnu vendory s T setama 1,2,3,atd...

a dam je do hlavních měst a když někdo bude chtěl oblečení příde si koupit.

Tet mě napadlo můžu z toho serveru udělat real live :D

obchody s oblečením potom třeba TESCO budou se tam kupovat potionky atd... :D

lol to je dobrý napad :D

 

Jinak všem dík za "pomoc"

ve wowu sem noví tak ještě pořádně nevím co a jak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

toto to hodilo Screen

a tu vypsanou chybu pokud budeš chtět (což asi jo) ti někam upnu má 24MB

 

Edit:

Tu chybu sem hodil do zipu a upnul error

Edited by Hookyns

Share this post


Link to post
Share on other sites
toto to hodilo Screen

a tu vypsanou chybu pokud budeš chtět (což asi jo) ti někam upnu má 24MB

Přesně mam ty tabulky jak on každá tabulka ma obsah 3 soubory víc jeho screen :( jestli náhodou někdo máte odkaz s tabulkami prosím dejte ho sem ocenim každou snahu díky :mid_pickaxe:

Toho Erroru si nevšímejte

Edited by Noxxy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proto sem upnul tu chybu mas ju v mem prispevku víš ke stazeni.

Ale už to neřeš.

Fakt sem nádherně vymyslel ten RealLive tak měsíc mě to bude trvat ale...

ale už ty looty nebudu potřebovat postavi si budou chodit nakupovat do obchodu

Jenom by mě zajímalo jak můžu vytvořit nějakou ceduly kde bude napsáno TESCO a pak to vložit do wowa.

kdesi sem tu četl že se musí vytvořit 3D objekt a pak překonvertovat do 2m ale nikde sem nenašel nic co to dokáže

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×