Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Kavka

[Nabízím se] Squirel

Recommended Posts

Však je to kluci malé děcko, co si myslelo, že když si udělá nový nick a dá reference na 100% že jej každej pochválía zatím se mu jen každej vysměje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z toho GIGA funu ho vyhodily ptz furt banoval...

Kamoš zná Admina MaM a on se ho ptal.. :rolleyes:

ma tam napisane hrac gm nerobil a ani na to sancu nema ;)

Nový príspevok Hledam post Developera
Hledam post Developera

Co Umím

Příkazy pro gm

Programování

C++ 100%
Sql 100%
Php 100%

Jazyky

Anglický 95%
Německý 25%
český 100%
slovenský 80%

Muj věk 20
Jmeno he hre Pro gm : Squirel
Povaha : Flegmatik
Reputaci si udělam hned !

Este umim

Tvorba webu
Tvorba fora
Tborba blogu

 

jeho pokus o kandidaturu na giga fun dev :D , z giga funu neodisiel ze ho to nebavilo ale preto ze dostal ban, a prave dneska mi admon serveru pisal ze mu ponukal 20-25 000 cz :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

asi tak...

cize u nas kandidaturu zamietame..

 

pre priblizenie banu: dostal ban za hacky a take vyhovorky, ze to nie on ale jeho bratranec z jeho accountu na jeho pocitaci :rolleyes: pozname :rolleyes:

 

edit: chlapec mi toto napisal :)

jirka ‎(15:13):

Jo a mam pro tebe novinku

Existuje neco co hrani majitelovu IP neco ti o tom napisam

Při poškozeni majitelovy IP Banem nabouranim do PC nebo necim podobným uže byt potrestáno až Odněntím svoboty na 5let s podmínkou !

tak že bych tě skočil udat na cajty

 

:rolleyes::rolleyes:

Edited by Zeroz

Share this post


Link to post
Share on other sites
asi tak...

cize u nas kandidaturu zamietame..

 

pre priblizenie banu: dostal ban za hacky a take vyhovorky, ze to nie on ale jeho bratranec z jeho accountu na jeho pocitaci :rolleyes: pozname :rolleyes:

 

edit: chlapec mi toto napisal :)

jirka ‎(15:13):

Jo a mam pro tebe novinku

Existuje neco co hrani majitelovu IP neco ti o tom napisam

Při poškozeni majitelovy IP Banem nabouranim do PC nebo necim podobným uže byt potrestáno až Odněntím svoboty na 5let s podmínkou !

tak že bych tě skočil udat na cajty

 

:rolleyes::rolleyes:

 

 

Tak to už fakt přehání týpek...Za tohle by potřeboval srovnat počet zubů :D. A za ban odnětí svobody? Dobrej vtip

Edited by Freestyler

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoši o něm jse bavit to je zbytečné všechno si vymyslel. On to snad přizná nebo se nechá spíš nachytat. A jěště jsem se nedočkal něaký té ukázky já nevím proč neodepisuje asi hledá výmluvu nebo se snaží něco sehnat a jako že to skutil víte jak to dělaj ti ''borci'' ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nebo to zkuisí, mám dojem, že už zkusil, za jíný acc.

Jn asi máš pravdu nebo spíš určitě mno ... To je logické :D:unsure::whistling: Je to jak hra na kočku a myš. A já jsem ta kočka :D

Edited by Nefer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takže naše suepr 100% gm už nehldá post naopak hledá gm: (09:49 PM) Kavka - Kdo chce Gamemastera Developera webmastera atd... pište na 383-506-828 je to ICQ už na vas čekám ps zatim pro patche 2.4.3 ale kdo ma 3.0.3 kludně Upnem wowko !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Whow :unsure:

Takhle dokonalý a 100%ní je jenom Chuck Norris a musím Tě varovat chlapče.... nezahrávej si s ním. Nebo jednou až půjdeš spát, tak se nebudeš dívat pod postel po bubácích, ale po ........

Share this post


Link to post
Share on other sites
Whow :unsure:

Takhle dokonalý a 100%ní je jenom Chuck Norris a musím Tě varovat chlapče.... nezahrávej si s ním. Nebo jednou až půjdeš spát, tak se nebudeš dívat pod postel po bubácích, ale po ........

Nepíš meno Pána nadarmo :D

 

Inak, myslím, že by sa to tu mohlo locknúť, je to tu samí OT...

Share this post


Link to post
Share on other sites

inac teraz som si neco pozeral a jak som videl ako mi zeroz kopiroval tu nabidku 20-25k za unban tak hore bol cas a od koho prisla na icq ta sprava a je tam napisane <GM>Kane spominate si naneho ???

http://www.wowresource.eu/index.php?showto...713&hl=kane ...inak o post hore som kopiroval ako u nas ziadal GM post urivok "Povaha : Flegmatik" to iste ma aj kane v kandidature "Tip Osobnosti : ! ! ! FLEGMATIK ! ! !"

 

zaujimave :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Royse znám z gigafunu jeto lama pochybuju že umí vůbec nějaké příkazy a umí za gm ...... když na giga kiloval low lvly a hackoval :teehee::teehee: myslím že když je nekdo GM a banuje hackery tak na jiném serveru sám hackovat nebude..... :whistling:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Takže naše suepr 100% gm už nehldá post naopak hledá gm: (09:49 PM) Kavka - Kdo chce Gamemastera Developera webmastera atd... pište na 383-506-828 je to ICQ už na vas čekám ps zatim pro patche 2.4.3 ale kdo ma 3.0.3 kludně Upnem wowko !

Tak to je moooc :D ...Takové lidi aby člověk pohledal. Kdybych věděl že taková bude debilita na zemi se radši oběsím na pupeční šňůře :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takže naše suepr 100% gm už nehldá post naopak hledá gm: (09:49 PM) Kavka - Kdo chce Gamemastera Developera webmastera atd... pište na 383-506-828 je to ICQ už na vas čekám ps zatim pro patche 2.4.3 ale kdo ma 3.0.3 kludně Upnem wowko !

 

- tak na tohle jsem se mu vysmal do ksichtu :D

 

tohle je dalsi exemplar do muzea - jen tak.. kdyz umis vse 100% tak proc nemas svuj server a nemas na nem 1000 online, protoze ty tam asi nemas ani bugy :lol:

 

njn, navic jeho dospivani.. to tva maminka to mela s pandou ? nebo co, ze tak rychle dospivas

 

sry, ze tak rejpu do rodicu, je to moje prace :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

mna najviac pobavilo ako tvrdil este v tej sprave z konca oktobra ako bol GMom na GigaFune...

Ja som tam od januara, pricom to vediem od aprila... no a ze by som ho niekedy prijimal za GMa tak to si nepamatam :D

navrhujem moderatorom zabanovat ho uz konecne, len tu skodi, otravuje a klame

ani on nie je natolko hlupy aby daval stale ten isty popis svojej GM kandidatury... bude to skusat dovtedy kym mu niekto nenaleti

Edited by Zeroz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lidi kašlete na takovou lamu............ :D za chvilku jsou Vánoce svátky klidu a míííru :mid_sword::mid_sword: tento člověk chce být zaboha GM tak skouší všechno možné... :D:D :teehee:

Edited by Skullcz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×