Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Gradencz

Nabzím se Jako...Víc info zde

Recommended Posts

Tento článek pišu pro ty co hledají kvalitní Gm nebo admina.Jsem 14 letý Borec(věk vás může odradit) který vám může zajistit kvalitní Gmko..Skušenosti mám Ze svého serveru PartyKiller na kterém hrálo asi 30-50 hráčů a ještě ze zrušeného Serveru ktery nesl jméno Far Cray(taky 30-50 lidí)..Mám zkušenosti i s Webem takže můžu zajistit i místo Web mastera(Mám docela velkou znalost HTML)Umím pracovat s databazí a můžu poskytnout SQL ze svého serveru který ještě jede ale Docela z lagama TO JEŠTĚ ZPRAVIIM...TAkže můžu vitvařet i věci(Zbraně,Questy,knížky) v databázi...Wow už hraju 4 Roky...Můžu zaujmout i Post ICQ helpera... :rolleyes: Jestli Máte zájem tak mi písněte na icq 414904690 nebo Skype juran4

 

a Znalost příkazů znám všchny na Ascent a Mangos na obou Dvou emulatorech jsem vedl server

 

Děkuji...Rychle,Stručně,Jasně :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: Jo a ještě Možná bych mohl Poskytnout i pc na server ktery by unesl cca 80 hráču ale má net 2mb/s ale brzo už bude mít 8mb/s :rolleyes: Tak se mi ozvěte zdarec

Edited by Gradencz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ach ten pravopis, borce ;)

 

Mohl by jsi dodat nejake reference?

 

EDIT: Tedy napriklad ukazky webovych stranek, ktere jsi delal. Ukazky scriptu, atp...kazdy umi rict, ze zvlada tebou recene veci.

Edited by Bob91

Share this post


Link to post
Share on other sites
Najlepsie GM nepotrebuje byt GM.Pretoze ked niekto vie vsetko o servery vytvori si vlastny.

A na to jsi přišel kde? ;)

Edited by hisgrak
překlep

Share this post


Link to post
Share on other sites

To bojo: S tim si dovolim nesouhlasit - nekdo, kdo ma potrebne znalosti, nemusi mit tolik casu a financi, aby si vytvoril vlastni server, proto radeji dela GM.

Edited by Bob91

Share this post


Link to post
Share on other sites
Najlepsie GM nepotrebuje byt GM.Pretoze ked niekto vie vsetko o servery vytvori si vlastny.

 

tak to asi ne no ... kdyz tak takovy clovek jde delat GM treba nema cas nebo nema naladu ani finance delat si vlastni server ... takze podle toho blabolu jsi rekl ze by z nejlepsich

serveru meli odejit GM a kazdy at si udela vlastni ? ... trcohu na makovici ne ?! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

No tak ja WoW hraju dyl jak 4 roky .... Tak mi řekni u jakého patche jsi začal ty frajeris borče.... :P Takoví ''Borci'' mě fakt inspirujou udělat v každým městě a vesnici psychiatrickou léčebnu :-D....

Share this post


Link to post
Share on other sites
No tak ja WoW hraju dyl jak 4 roky .... Tak mi řekni u jakého patche jsi začal ty frajeris borče.... :P Takoví ''Borci'' mě fakt inspirujou udělat v každým městě a vesnici psychiatrickou léčebnu :-D....

 

asi pre troma tyzddnami na ofiku slavili 4 rocnik a postou posielali baby blizzard bear .. hram od patchu 1.12.1 a ver tomu ze 4 roky to byt mozu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já bych mu zase vytkla grfickou podobu vět, vždyt, kdby to dal do bodu, ztučnil kurzíva nebo potržení vypadalo by to daleko lépeji, a refence bych taky brala, abych viděla jak je dobrý, znám spoustu gm, co kecá jak nejsou, co vše neumí a pak člověk zjistí, že neumí ani .goname nick :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
asi pre troma tyzddnami na ofiku slavili 4 rocnik a postou posielali baby blizzard bear .. hram od patchu 1.12.1 a ver tomu ze 4 roky to byt mozu

 

dpc, tak sa pomylil, nvm co tu donho hucite. :whistling:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Partykiller a 30-50 hráčů ? Ehm 10 online rekord . :whistling:

A co vlastně umíš ? Jen se tak ptám nějak jsem to nezjistil z tvého topicku . Jen že trochu umíš html . Že poskytneš SQL ze serveru . Server ti mohl udělat někdo jiný . :whistling:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Partykiller a 30-50 hráčů ? Ehm 10 online rekord . :whistling:

A co vlastně umíš ? Jen se tak ptám nějak jsem to nezjistil z tvého topicku . Jen že trochu umíš html . Že poskytneš SQL ze serveru . Server ti mohl udělat někdo jiný . :whistling:

No Frozhne..:-D kdyz tys nehraval:-D kdyz sme te neznali:-D tak nak 3-4 Mesice z5 tak sme byli spojeni sHolymordem... Spicku sme meli 51 Hracu...Noo a umím ze sql a z Html umim Uz docela hodne...No rozhodně Umím udělat lepší Webovky Jak ty a Rozhodně když řeknu že seženu Sponzora tak ho seženu!!!Ne jak ty ze nam tady trochus Kecal s "Autobusovou Službou" Jo a server sem si dělal Sám...mám několik Důkazů..A Mangosu a ascentu už jsem se věnoval Asi pred 2 rokama...A rozHodně Nejsem Jak ty že Se ptám "A jak je příkaz na Portovani ke hráčům" To že sem tě vzal do Gm teamu předtim byla ta největší chiba bo mi odešlo nejmín 9 Hráču kvuli nějákymu Koko... Kterej Ma meno Frozehn...Děkuji za pochopéní.. A ještě kTOMU oDEŠLOMI kVULI TOBĚ NEJLEPŠÍ GMKO Jménem Waldanno na něm stál skoro celý server...

Edited by Gradencz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sorry ale tohle po tobě číst to je záhul.

Nechápu proč u některých slov píšeš velká písmena když tam nemají co dělat, nebo proč píše velké písmeno třeba do prostředka slova.

Taky by mě zajímaly ty důkazy o kterých tady píšeš, nějaké ukázky tvojí tvorby když o sobě tvrdíš že máš docela velkou znalost HTML (což by na webmastera rozhodně nestačilo).

No a poslední věc - zkus trošku používat hlavu když něco píšeš. Pokud je ti 14 let, což je 8. nebo 9. třída tak bych předpokládal, že budeš vědět jak se píše např. slovo chyba, vytvářet atd.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sorry ale tohle po tobě číst to je záhul.

Nechápu proč u některých slov píšeš velká písmena když tam nemají co dělat, nebo proč píše velké písmeno třeba do prostředka slova.

Taky by mě zajímaly ty důkazy o kterých tady píšeš, nějaké ukázky tvojí tvorby když o sobě tvrdíš že máš docela velkou znalost HTML (což by na webmastera rozhodně nestačilo).

No a poslední věc - zkus trošku používat hlavu když něco píšeš. Pokud je ti 14 let, což je 8. nebo 9. třída tak bych předpokládal, že budeš vědět jak se píše např. slovo chyba, vytvářet atd.

Hehe stěma písmenama Je to Tak že rád Mačkám Shift :rolleyes: :rolleyes: Hehe a na češtinu Si takhle moc nepodrobím ledatak když píšu Web...jo a Zachvilu jsem Dám ukázky svích webovek..teda až je najdu a uploadnu na server:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
:blink:

:D

 

No a co se tebe graden tyce,to ze " rad mackas SHIFT " nikoho moc nezajimá,jestli takhle budeš žádat o práci,tak se pak nediv, že tě nikam nevemou.A myslím si,že nikdo nebude chtít ani k tobě,i kdyby sis udělal server za já nevím kolik miliard, protože rád mačkáš shift.Dále, to že umíš vytvářet knížky,zbraně,questy...to umí snad každý.Quice a wow-v to jistí co?kluku :thumbup1: .Nevím co si pod slovem "borec" představuješ,ale ještě sem od tebe neviděl žádnou práci, takže se asi těžko dá posoudit,zda si "borec" nebo ne.Jako další radu ti dávám: Nauč se pořádně česky,nikdo na webu nechce moderátora, který udělá ve věte,která má dvě slova 10 chyb.Věk v některých případech opravdu nehraje roli,ale vyjímka potvrzuje pravidlo.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Graden, víš co je to klávesnice? A víš jak z ní vede takový ten kabel někam pod stůl? No tak na tomhle kabelu se nejspíš oběsim... co si o sobě proboha myslíš?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Post výše:

Hehe stěma písmenama Je to Tak že rád Mačkám Shift :rolleyes: :rolleyes:

 

Post v topicu o balíčcích na server:

:D :D :D Rád Mačkám Shift :D :D :D

 

Nemyslíte že je to nějak podobné?

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Post výše:

 

 

Post v topicu o balíčcích na server:

 

 

Nemyslíte že je to nějak podobné?

Taky mi to prislo podobne,ale nechtel sem to sem psat.No nwm,mam takovy dojem ze je to ten jak si zaklada porad nove ucty ne? Jestli ne sry.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jaj, uroven tu jde den ode dne dolu... "14-ti letý borec" - rochu sebevedomy ne ?

 

navic pravopis, neupravene, umi vse, ma svuj server ale chce byt gm na jinem ? - postrada logiku... tobe je 14? typuji te tak na 12 !

 

jo a chces mi nalhavat, ze v databazi se hrabes dva roky - nepovidej mi, ze od 12-ti let uz jedes v databazi - to si jeste za sebou sotva tahal kačera :P

 

navic pravopis ma v p*** .

 

4 roky pari wow - ukaz mi screen z offi ( nejlepe odkaz na armory tve postavy ) a hod jsem pls neco z DB - treba nam napis kratky navod na vytvoreni neutralni lokace.

 

 

edit: este par vet

Edited by Wolfson

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×