Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Frozehn

[PROJEKT] GM status .

Recommended Posts

gmstat.PNG

 

Průběh projektu.

-doména už je!

-Nějaké základy jsou!

-Rozběhnutí se plánuje: Někdy po vysvědčení .....

 

PROJEKT SE ROZBĚHL !!!! DALŠÍ INFO NA ICQ 426800201 .

HLEDÁME LIDI !!

-php scriptera

-grafika

-moderátora

U VŠECH MINIMÁLNÍ VĚK 15 LET !!

 

Napadla mě myšlenka udělat GM status .

 

Více info:

 

Byl by to prostě status jako je wowstatus ale místo serverů by byli GM (žádosti) . Mělo by to obsahovat hodnocení , komentáře , atd..

 

Pište vaše názory jestli to má nějakou šanci a budoucnost . :whistling:

 

 

OK EDIT//:: Vlastne by to byl seznam lidí kteří by si podali žádost o GM . Zadali by co umí atd. a ty by sis už jenom vybíral které GM se ti nejvíce líbí atd.

Edited by Frozehn

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sem trochu nepochopil. Chceš udělat něco, co by ukazovalo jestli je online nějaký GM, komentáře k tomu GM atd. ? Skus trochu rozvinout tvůj návrh/požadavek atd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mám dojem, že mal na mysli skôr niečo ako zoznam GM, ktorí by mali záujem sa pripojiť k nejakému projektu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokud jsem to správně pochopil tak chce udělat web, kde bude možnost podat si jakoby inzerát, něco podobného jako zde nabídky práce, ale pouze pro žádosti o GM post.

 

Osobně si myslím, že něco takového je docela nereálné, protože brzy by to bylo zaplněno mnoha a mnoha inzeráty typu: "Cau je my 17 let a wow hraju us 5 let. Muzu byt nekde GM?"

 

Stačí se podívat na docela velké množství žádostí zde, kde je napsaný pouze že chce být GM nebo eventer a kontakt. A nějak tak by to podle mě brzy vypadalo i na tvém webu, ale v mnohem větším množství.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pokud jsem to správně pochopil tak chce udělat web, kde bude možnost podat si jakoby inzerát, něco podobného jako zde nabídky práce, ale pouze pro žádosti o GM post.

 

Osobně si myslím, že něco takového je docela nereálné, protože brzy by to bylo zaplněno mnoha a mnoha inzeráty typu: "Cau je my 17 let a wow hraju us 5 let. Muzu byt nekde GM?"

 

Stačí se podívat na docela velké množství žádostí zde, kde je napsaný pouze že chce být GM nebo eventer a kontakt. A nějak tak by to podle mě brzy vypadalo i na tvém webu, ale v mnohem větším množství.

Ano tak jsem to myslel a jak říkáš bylo by to jen na GM žádosti což vlastně znamená že žádosti typu - "Čus je mi 20 :D chci být GM" - by byly ihned mazány !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Špatný nápad to rozhodně neni :). Ale nevim proč na to vyrábět nějaký nový systém když se dá použít normální Joomla, PhPFusion atd. Ty se dají upravit dle potřeby a je hotovo :) Rozhodně lehčí než vyrábět zcela nový systém.

Ale pokud se i rozhodneš s tím začít rozhodně napiš, můžu přispět grafikou a možná i kódy (záleží na jazyce :))

 

//edit: Stačilo by udělat nějakou přihlášku. Kde by bylo piviné vyplnit vše - Věk,skušenosti atd.

Edited by biggunboy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teď sem to chtěl napsat :D By tě to neskor omrzelo a pak by jsi proklínal celý Web po spamech jako *sch4N1t3 GMMM ? n44p1S 111-111-111*

Edited by biggunboy

Share this post


Link to post
Share on other sites
Špatný nápad to rozhodně neni :). Ale nevim proč na to vyrábět nějaký nový systém když se dá použít normální Joomla, PhPFusion atd. Ty se dají upravit dle potřeby a je hotovo :) Rozhodně lehčí než vyrábět zcela nový systém.

Ale pokud se i rozhodneš s tím začít rozhodně napiš, můžu přispět grafikou a možná i kódy (záleží na jazyce :))

 

//edit: Stačilo by udělat nějakou přihlášku. Kde by bylo piviné vyplnit vše - Věk,skušenosti atd.

Já jsem někde psal že chci dělat nový systém ? Ne , asi bych použil třeba joomlu . Ale de mi o to jestli to má nějakou budoucnost a jestli by se do toho pusti někdo semnou . Samozřejmě se ti ozvu nebo ty mě to už je jedno .

PS : ICQ v profilu.

 

//EDIT: Tak samozřejmě bych na to nebyl sám a také bych asi se pokusil udělat formulář na ty žádosti a musely by se určité body vyplnit a bez nich by se to neodeslalo .

Edited by Frozehn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Promiň, moje chyba :). Budoucnost by to rozhodně mělo pokud by jsi sehnal hosting. Povyměňoval reklamy se stránkama jako je tato. Kdyby stránka za něco stála .. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doména by byla jistá protože dostanu asi 20 domén .cz k Vánocům :whistling::D

 

 

//EDIT: Adri , to možná později ale pokud bych se dotoho pustil tak bych to chtěl mít velice kvalitní a mnohem lepší a přehlednější než je wow status .

 

Byly by například sekce jako GM - ingame , web masters , moderátoři na web atd...

Edited by Frozehn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teď to přeženu ale, 3D model,jak říká Adri, dosavadní GM postavy by byl fajn :D (Teď aby to někdo naprogramoval, což by samozřejmě zdarma asi nikdo nedělal :D)

 

//edit: Pokud s tím budeš chtít vážně začít, napiš. :)

Edited by biggunboy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chtělo by to vytvořit pomocí nějakého formuláře, kde by se odpovídalo na různé otázky (vybíralo by se z možností), aby to nebylo: "Čus čus dejte mi někdo gm pls. dík." :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chtělo by to vytvořit pomocí nějakého formuláře, kde by se odpovídalo na různé otázky (vybíralo by se z možností), aby to nebylo: "Čus čus dejte mi někdo gm pls. dík." :D

Ehm .... to by mělo být součástí žádosti .... např. .... žádost pro webmastera - Co je to PhP ? Css a jiné otázky samozřejmě pokud by na ně neodpověděl nebylo by možné žádost odeslat .

Share this post


Link to post
Share on other sites
vzhledme k inteligenci některých lidí, tam dej i dotazy typu: jak zaměním jiný text za jiný nebo chyták, mangos je...

No , inteligence dnešních (některých) lidí je doopravdy občas nulová . Tvůj nápad na chytáky bych asi k žádosti také zařadil .

Share this post


Link to post
Share on other sites

A co třeba že po zaslání dotazníku jej musí admin/pověření lidé schválit? I když to se zase vystavuje riziku že by tam lidi psali hovadiny...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ještě bych navrhovala udělat tohle: poud najde žadal práci, přesune se topic do skryté sekce vyřešené topicy, pokud práci ztratí bude mít na svém učtu tlačítko obnovit žádost, které jeho žádost přesune a poud možno nahradí starý datum novým :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Není to špatný nápad. Také by šlo zařídit, aby inzerát obsahoval například miminálně 400 znaků, jinak nebude požadavek odeslán.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Není to špatný nápad. Také by šlo zařídit, aby inzerát obsahoval například miminálně 400 znaků, jinak nebude požadavek odeslán.

Ahoj, dejte me pls nekde gm  umim prikazy, pomaham hracum, budu delat eventy, lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisici elit, sed eiusmod tempor incidunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquid ex ea commodi consequat. Quis aute iure reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint obcaecat cupiditat non proident, sunt in culpa qui officia laq

 

400 znaků

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ahoj, dejte me pls nekde gm  umim prikazy, pomaham hracum, budu delat eventy, lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisici elit, sed eiusmod tempor incidunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquid ex ea commodi consequat. Quis aute iure reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint obcaecat cupiditat non proident, sunt in culpa qui officia laq

 

400 znaků

To byl jen příklad, nepřemýšlel jsem nad tím, kolik znaků by mohlo být dostačující. Pokud to ,,project leader'' takto udělá, ať si tam dá třeba minimálně 8000000000 znaků ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takže průběžné info :

-Na projektu se pracuje !!! :D

-Doména je jistá !

-Pár lidí (2:D) jsme ! (Budeme asi ještě hledat) .

-Co se týče kódování a mysql bohužel jsme na 0% udělaných .

 

To je asi zatím vše . Po dalších věcech co se udělají dodám info buď já nebo sabath .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×