Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Siden

Pomoc s Warcraft 3

Recommended Posts

jak?

Normal vytvoříš síť nebo ten tvůj kámoš přípojíš se na ní . A spustíš W3 a LAN. NEZAPOMEŇ VYPNOUT FIREWALL !

Share this post


Link to post
Share on other sites
Normal vytvoříš síť nebo ten tvůj kámoš přípojíš se na ní . A spustíš W3 a LAN. NEZAPOMEŇ VYPNOUT FIREWALL !

 

to nam neslo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Firewall nemusíš vypínat, to by dělal jen sebevrah nebo lamak co si neumi nastavit vyjímku. Ale jinak je to skutečně tak jednoduché jak napsal Nefer :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mě funguje s vyjímkami vše... nevidím důvod proč by to mělo jít s vypnutým fw a s vyjímkou ne. Pro ten program je to to samé, jen to správně nastavit.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nezna nekdo programek, prez kterej muzu hrat W3 s kamosem po lanu?

 

 

Tady toto si stahni ja nainstaluj pak se na oficialních Strankách regnes Zde http://www.garena.com/

 

Dale si stahneš Patche 1.22 Zde http://rs204.rapidshare.com/files/17481178...22a_English.exe ( Bohužel RAPID ! )

 

Stahneš si Program Zvany Garena Zde http://uloz.to/1076728/Garena_setup.exe

 

 

 

Jak se pripojit přes Garenu ! : Nainstalovanou garenu spust přes Ikonu Ta se ti spusti a prihlasis se pak si daš War3 RPG ( jede se hlavne DotA ) a vyberes si mystnost Pak daš Browse a najdeš si War3.exe a spustiš Dale pak jen soustíš hru pres Start Game a mužeš jak založit tak vytvořit Hru

 

( Kdybys necenu Nerozumnel tak mne najdes vecinou na Czech and Slovakia DotA Room 01 - 07 ! Jmeno mam Stejne Elarcis )

 

Na Garene je i mnoho Jinných her je tam i CS 1.5 ;) a CS 1.6 ;) dale AOM a podobné HRY !

 

Musíte mít nainstalované Jak Regin Of Chaos tak i The frozen Throne

 

Kdo Neumi Dotu nebo nepochopil tenhle navod Ad si To stahne a napiše mi semka Komentar nebo PM naučim vas TO ( 2 v Lize mistru ! )

 

 

_____________________________________________________________

!!! Nepisu hacky a carky ale to mi vubec nevadi lidi to po mne prectou !!!

Edited by Menedith

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nezna nekdo programek, prez kterej muzu hrat W3 s kamosem po lanu?

 

 

Garena

 

Hamachi

 

Oba sú na lan, stiahneš nainštaluješ...

 

U hamachi sa napojíš na miestnosť nejaký vytvor nech sa napojí aj kamoš a hráte.

U Gareny regneš ideš na W3TFT do europe nejakého room nájdeš napravo kamošou nick klikneš na neho dáš tunnel klikneš štart game dáš cetu k W3 a hráš.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×