Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Sany

[Navrh] Zakaz postovani serveru pres hamachi

Chcete zakazat postovani serveru, jejichz hraci se pripojuji pomoci hamachi?  

90 members have voted

  1. 1. Chcete zakazat postovani serveru, jejichz hraci se pripojuji pomoci hamachi?

    • Ano
      71
    • Ne
      19


Recommended Posts

Mam takovy navrh, ze by Sneak mohl zakazat servery jejichz hraci se pripojuji pomoci hamachi. Tyto servery jsou zalozeny 12-ti letyma detma a nemaji budoucnost (ve vetsine pripadech). Timto Vas zadam o hlasovani. Je tu moznost ze konecne kdyz nekdo bude hledat kvalitni server nevyskoci mu desitky serveru pres hamachi (3/4 z nich stejne skonci a 1/4 si objedna verejnou IP)

Share this post


Link to post
Share on other sites

u me rozhodne ano ... serveri ktoré začínajú cez hamachi sem nepatria a každý admin by sem mal dať server až keď bude pekne na IP čke a s fungujúcim webom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Souhlas, hamachi servery jsou tu zbytečné.

Nemají budoucnost, nikdo tam z tohohle fora hrát nebude, navíc s hamachi z domu to z 90% znamená 0vej výkon.

Edited by jinora

Share this post


Link to post
Share on other sites

K čemu máte tu anketu, když tu všichni jenom píšete "ano". Pokud nemáte fakta, proč ano nebo ne, tak stačí Váš hlas a konečné rozhodnutí je stejně jen na sneakovi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dle postů, lze usoudit kdo je pro ANO a kdo pro NE. Jinak myslím, že Sany to v #1 postu vše napsal a většina s těmito argumenty souhlasí.

Mimochodem bLumo, myslíš, že hamachi WoW servery mají budoucnost?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Furt něco zakazovat, to by se vám líbilo, hlavně těm, co už mají vlastní server na veřejné ip, aby jim nevznikala další konkurence, že. Ale když se to zakáže, tak to budou muset moderátoři promazávat.

 

A když jste všichni pro ten zákaz, kdo z vás se dá na promazávání hamachi serverů na webu http://servery.wowresource.eu/, kde jsou již zakázány dlouho a stejně je tam furt někdo cpe? Jedna věc je chtít něco zakazovat a druhá je nabídnout výpomoc a postavit se k tomu zodpovědně.

 

Jinak hamachi servery nejsou bez budoucnosti, zcela jistě jsou servery založené pro pár kamarádů, na kterých se majitel něčemu přiučí a třeba za rok za dva založí server na veřejné adrese. Hlavní problém je totiž ve věku a tedy i ve finančních možnostech a mentální vyspělosti.

 

Možná by bylo lepší jim udělat nějaké jiné samostatné fórum něco jako wowresource pro hamachi servery, ať se baví jinde, než je chudáky hned stavět mimo zákon :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale o to tu kráčí, ať si udělají server přes hamachi a zaučují se na něm, ale ať ho nepublikují na WoWresource. Mohou ho tu publikovat až budou mít veřejnou IP adresu, beztak na hamachi nikdo nehraje kromě pár jejich kámošů, kterým to mohou sdělit venku nebo přes ICQ. Je to tedy alespoň můj osobní názor.

 

Jinak, pokud dostanu práva na http://servery.wowresource.eu/ , klidně se toho ujmu a promažu to. A to, že tam stále postují ,,hamachi servery'' jen dokazuje věkovou nevyspělost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suhlasim, na Hamachi serveroch nema zmysel hrat. Pravdepodobnost WIPU alebo inej chyby je na nich podla mojho skromneho odhadu 3x vyssia ako na inom free. Aj ked kopec free s verejnou IP je natom tak zle, ako Hamachi server. Ozaj dobre free existuje vynimocne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podobné ankety byly i kdysi a mohu vám říct, že k ničemu nevedly. Sám jsem se vždycky cca co půl roku sebral a topic po topicu to tady u nefunkčních serverů ověřil a promazal. Práce na dopoledne. To že se podobné věci již nedějí, to je věc jiná.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dělejte jak myslíte, já jen dodám, že ad servery.wowresource.eu - pokud se někdo bude obtěžovat servery porušující pravidla hlásit, klidně je smažu; procházet to sama nehodlám ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je to zčásti dobrej nápad, ale já taky měl server přes hamachi a moc mi pomohl se v tom zorientovat. Spíš bych udělal něco jako anketu, kam by se napsal server a hlasovalo by se uveřejnit nebo neuveřejnit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já nesouhlasím... Je sic pravda že většina hamachi serverů vlastní tichí, 12ti letí kluci, co si chtějí jen zamachrovat před kamarády "Hele mám wow server" a mají tam 10Mb errorů :)) Ale jsou i tací, kteří chtějí projekt rozjet, předem na něj ukázat, i když budou mít veřejnou IP i pozdějí.... Dle mého názoru je zcela jedno jestli je hamachi nebo ne, jde o to ten server propagovat, jsou lidé kterým hamachi nevadí :)) a kterým ano... Já nyní zakládám projekt, a veřejnou IP budu mít ažř v půlce ledna, do té doby je server na hamachi, připravován, ale i přesto volně otevřen pro hráče, kteří chtějí expit dřív :))

 

Takže za mě "NE" je mi to jedno, jestli má hamachi nebo ne, jde o to jestli se o to admin bude starat a v brzké době, se poptá o veřejných IP, a jiných věcech :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jen se mi zda ze je opravdu zbytecne se tady kolem toho dohadovat ... Kazdy co tu napsal "ANO" nebo "NE" je jen nejake slovo co tady na tom foru ani ve velkem poctu nic neznamena ... tento topic by jse mel prejmenovat z (Navrh) na (Pokec s kamarady) ... todle neni navrh jak se mnozi mylne domnivaji ale je to pokec a jak by to udelali oni ... nevidim potencionalni vyznam ... NAVRHUJI smazat tento topic

Share this post


Link to post
Share on other sites

fokkysus: je to návrh, takhle to funguje i v politice, někdo něco navrhne, ostatní o tom rozmlouvají, a někdo si to pak stejně uděla jak chce (Admin :D)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

to Jinora : navrh ... ale tady to uz je debata , kdyby navrh tak jeden navrhne a tim to konci ... debata je pouze o reakci na jiny podmet coz je nejaky nazor jiny

Share this post


Link to post
Share on other sites
to Jinora : navrh ... ale tady to uz je debata , kdyby navrh tak jeden navrhne a tim to konci ... debata je pouze o reakci na jiny podmet coz je nejaky nazor jiny

O návrhu se vždy debatuje. Jsi ve svobodné zemi a každý chce říct svůj názor a jak to vidí on. Nikomu nemůžeš zakazovat se vykadřovat. SAi mi to uniklo, ale od diskuze přece fóra jsou ne? Už od dob starověkého Říma.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×