Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Arara

[Rychlost Internetu] Aneb jak to je v dnešní době?

Recommended Posts

Ahojky, zajímá mě vaše rychlost internetu, provider a cena kterou platíte... Rychlost je den odedne vyšší, cena nižší... :) pochlubte se ;.)

Rychlost ověřte na Speedtest.net a napište sem link, na kterém se obrázek uložil, poté připište providera a cenu ;-)

 

UPC, platím 450,- měsíčně

389751455.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

391713412.png

 

Mám internet Download/Upload - 11/11Mb a po dlhšej dobe mi nabehol taký to výsledok, až som bol prekvapený... Zväčša to bolo okolo 2/2Mb.

 

Platím €16,60.

 

Edit: Na české koruny je to okolo 450kč.

Edited by Laky

Share this post


Link to post
Share on other sites

No vzhledem k tomu, ze v ty nasi dire moc moznosti neni, a zmetky z O2 podporovat nehodlam, tak na tom kdovijak dobre nejsem :).

391718418.png

299,- (wifina)

Share this post


Link to post
Share on other sites
No vzhledem k tomu, ze v ty nasi dire moc moznosti neni, a zmetky z O2 podporovat nehodlam, tak na tom kdovijak dobre nejsem :).

391718418.png

299,- (wifina)

Upřímně tě lituji ;-)mít ping 760 mno ;-) jelikož já jsem hráč tak s tímdle bych si moc nezahrál ;-)

Edit -> i když je pravda, že já na tom nejsem taky nějak extra, stahuji sice 1mb/s, ale jelikož je to modem, tedy data poletují vzduchem :D mám častý výpadky na ofi při raidech, v cod 4 atp.. ;-)

Edited by Arara

Share this post


Link to post
Share on other sites

391770949.png

 

Je to nic moc ale mě to stačí...

 

EDIT : platim něco kolem 500,- u UPC...

 

EDIT 2 : Tohlu rychlost mam na Ukrajinu :

391781620.png

 

Do Ryadhu :

391783447.png

 

Do Ruska :

391784846.png

 

Do Filipín :

391789574.png

 

Někde daleko do USA :

391793259.png

 

Ano doopravdy jsem se nudil :whistling:

Edited by Clou

Share this post


Link to post
Share on other sites

391771801.png

 

wifi 2.4Ghz pásmo, 250 měsíčně

 

 

hrozná mr...ka :) přecházim na o2 za 500 měsíčně 8mb je něco jinýho totiž :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stim Pingem??? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mám Netbox platim 565,- a dá se to až moc... :D (výsledky se divně moc liší)

Do londýny :

391793852.png

Do prahy :

391795337.png

Do Bratislavy :

391797174.png

Do Paříže :

391797577.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na nějaký speedtest vam s prominutím kašlu ;) , je to nehorázně nepřesný, jednou 10000 kb/s, podruhy 40000 kb/s.

 

Reálný download mám něco kolem 3 mb/s a uploaduju kolem 400 kb/s.Ve velkým uploaduju na rapidshare a za hodku nahraju kolem 1 GB.Za celý den asi 15GB a uploaduju pokaždé 3 soubory najednou.

 

Poskytovatele vám neřeknu, protože nevím jak se jmenuje(asi je to tajné :huh: ).Jedu na Wi-Fi

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nemôžem si odpustiť:

 

387536304.png

 

Toto má kamoš a platí tak isto ako ja, okolo €16,50 <_<

Není to serverovna? promiň ptám se protože jsem ejště v životě neviděl že by provider, poskytl do domu 100mb/s linku

Edit - promiň není, serverovna by měla vyšší upload (asi)

Edited by Arara

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×