Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
odwar

Odwarovy kompilace pro WOTLK

Recommended Posts

Prosim jake je expadtion na WOTLK ?? 1 na na WOW 2 na TBC a na wotlk je ?

0 --normal

1 --tbc

2 --wotlk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosil bych aby mi nekdo uploudoval na net vyextrahovanou DBC asi 3 soubory mam spatne a to nejake Taxi a pak terentyp . tak bud poslat tyto soubory mene Taxi a teren nebo mi celou DBC nahrajte dekuj

Share this post


Link to post
Share on other sites

XD tak este Vmaps bych potreboval XD

Ja kdyz se to vyextrahoval tak se mi udělala slozka buildings v ni soui soubory a ve vmaps nic XD co s tím stahnout nove nebo to co je v buildings dat do vmaps ?

Edited by Salsho

Share this post


Link to post
Share on other sites
pokud mas verzi wotlk tak DB characters a realmd muzes nechat celou a u toho mangosu si zalohujes

-z tabulky creature_template ty npc, ktere si vyvoril (nezalohuj to vsechno ptz to pak nemusi jit spustit, nemusely by tam pak byt NPC)

-z tabulky creature taky

-pokud si tvoril vendory tak urcite jeste z npc_vendor ty svoje

-pokud si tvoril trainery tak z npc_trainer

-pokud si tvoril q tak z Creature_questrelation

 

To by melo byt vse

 

Ale pred tim, nez to udelas, si uplne vsechno zalohuj, ja takovy krok, ze bych menil DB jeste nedelal.

jo a pokud uz mas UDB 11.0 tak nemusis zalohovat nic. ale preskocis nahravani techto souboru:

 

2. Do Mangos databáze nahrát:
/Mangos SQL/mangos.sql
/UDB 11.0+Updates/UDB_0.11.0_Core_7069_SD2_838.sql

to jakoze jestly mam udb 0.11.0 tak nemusim zalohovat nic? jakoze ani ty vendory atd a jen nahraji tu udb? a vsechno co jsem tam mel tam budu mit?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak mám problem nahral jsem vse podle navodu akorat Vmaps mi nejak nejsou proste do doextrahuji a mam slošku buildings ta v sobě má hafo souboru ale složka vmaps má 0KB nevíte co s tím ?? skoušel jsem ten buildings prejmenovat na Vmaps nepomohlo .Skoušel jsem dát Vmaps s 2.4.3 nepomohlo. Nainstaloval jsem ten Net 3.5 nepomohlo co stím ??

Viz screen muj problem

Muj Problem

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak mám problem nahral jsem vse podle navodu akorat Vmaps mi nejak nejsou proste do doextrahuji a mam slošku buildings ta v sobě má hafo souboru ale složka vmaps má 0KB nevíte co s tím ?? skoušel jsem ten buildings prejmenovat na Vmaps nepomohlo .Skoušel jsem dát Vmaps s 2.4.3 nepomohlo. Nainstaloval jsem ten Net 3.5 nepomohlo co stím ??

Viz screen muj problem

Muj Problem

hochu. to co ti nefacha jsou maps a ne Vmaps. vyextrahuj a presun si mapy podle navodu

Share this post


Link to post
Share on other sites
to jakoze jestly mam udb 0.11.0 tak nemusim zalohovat nic? jakoze ani ty vendory atd a jen nahraji tu udb? a vsechno co jsem tam mel tam budu mit?

pokud uz mas 11.0 tak nahrajes jen updaty

Share this post


Link to post
Share on other sites
a jaktože mi nejdou sem je extrahoval dobře XD pls nemuzes mi najit nekde odkaz na stahnuti ??

mas verzi 3.0.9?

mas WoTLK?

mas ten soubor ad.exe ve složce wow?

pustils ho?

presunul jsi slozku maps do slozky s mangosem?

 

to je vše, co mě napadá. odkaz je určitě někde tu na forku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sorry ze budu sprostej ale sem vul :) a ty jsi zapomel napsat zakladní vec XD

Aby se v configu mangose nastavila cesta k nemu XD proto mi to neslo protože sem nenapsal

DataDir = "C:\Program Files\MySQL\MySQL Server 5.0\data\mangos"

 

Docela smesné XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mno jako vypada to dobre ale nefunguji u Dk vte zacatecni lokaci ten port nemy patrem ta polokoule ruzva =o) tak ta nefunguje =( nevite jak to spravit?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nechci rýpat do cizí práce, ale jak může někdo napsat, že DK funguje i se startovní lokací na 100% to vážně nechápu. CO jsem viděl na našem serveru, možná tam jsou spawny (ani newim jestli vsechny) jinak treba ty questy co ti pridavaji talenty....to udb jeste nevymakala.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sorry ze budu sprostej ale sem vul :) a ty jsi zapomel napsat zakladní vec XD

Aby se v configu mangose nastavila cesta k nemu XD proto mi to neslo protože sem nenapsal

DataDir = "C:\Program Files\MySQL\MySQL Server 5.0\data\mangos"

 

Docela smesné XD

ja to tam teda nemam ani nemusim mit. mam proste mapy a dbc ve slozce mangos a v cofigu mam DataDir = "." nevim, kde je problem u tebe...

Edited by odwar

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mno jako vypada to dobre ale nefunguji u Dk vte zacatecni lokaci ten port nemy patrem ta polokoule ruzva =o) tak ta nefunguje =( nevite jak to spravit?

 

Myslím že v 370 je dalších pár úprav pro DK btw.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lidícky mam maly problem nevím co my chyby

 

2009-03-23 21:26:41 >> Loaded 0 string templates. DB table `db_script_string` is empty.

2009-03-23 21:26:41 Initializing Scripts...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pls neviete co s tim ja ked spustim mangosd.exe tak niekde pri konci mi vypise tento error:

Error loading Scripts library MaNGOSScript.dll !

chyba mi tam nejaky program ktory sa vola MaNGOSScript.dll ????

Máš špatnou verzi toho souboru MaNGOSScript.dll (možná že jenom špatně nahranou scriptdev2 databázi, ale spíš to bude tím souborem), nachází se ve složce jako mangosd.exe a realmd.exe

Share this post


Link to post
Share on other sites

uvidime:D mrknu se na to Stahnu znova se podivam jestli to tam není jinak to neni v db chyba

 

Nemoh by my to tu někdo hodit třeba na ulož to kua nejak my to porad:D

Edited by seross_

Share this post


Link to post
Share on other sites
Lidícky mam maly problem nevím co my chyby

 

2009-03-23 21:26:41 >> Loaded 0 string templates. DB table `db_script_string` is empty.

2009-03-23 21:26:41 Initializing Scripts...

nemáš nahrané všechny sql updaty/dumpy (zkrátky soubory .sql) nevím, jak je tento pack dělaný, ale předpokládám, že to bude někde jako .../mangos/sql/scriptdev2/

 

podle názvu souborů je celkem poznat, který z těch updatů se nahrává do databáze mangos a který do databáze scriptdev2

Share this post


Link to post
Share on other sites
nemáš nahrané všechny sql updaty/dumpy (zkrátky soubory .sql) nevím, jak je tento pack dělaný, ale předpokládám, že to bude někde jako .../mangos/sql/scriptdev2/

 

podle názvu souborů je celkem poznat, který z těch updatů se nahrává do databáze mangos a který do databáze scriptdev2

je to v navodu. ja jsem to zjednodusoval takze tam jsou slozky dosd2 atd... a ty updaty jsem pretridil do tech slozek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×