Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
.eLhomer0.

[Webová aplikace] Bug Tracker

Recommended Posts

Tak se vrátím do minulosti k mému prvním u Bug Trackeru, který by fak šílený propadák, už jen z toho důvodu, že jsem tehdy ještě PHP moc neovládal. Proto jsem vytvořil nový bug tracker, s více funkcema, příjemným designem.

 

Náhled

scr1.tmb.png scr2.tmb.png

 

Náhled jak vypadá přesná chyba vám už nedám, protože jsem vypl MySQL :P

 

Jinak k funkcím

- Udělit status chybě

- Třídění do kategoríí

- Smazání

- Komentáře

- captcha u komentářů a vložení chyby

- .htaccess zaručuje nádherný link (example.com/chyba/Nejde-utocit-v-PvP/)

- Uploadování screenshotu k chybě ze strany klienta.

- Hledat chybu

- Zobrazování screenshotů zaručuje javascriptová knihovna lightbox

 

Co chybí dodělat?

- Možná tak upravení chyby

- Stránkování

Myslím, že stránkování zatím nehrozí, protože určitě všichni máte kvalitní servery, kde není ani jeden bug :D

 

Nastavení BugTrackeru vám bude pomáhat systém "Nastavení v konfiguraci!", kterej se bude zobrazovat na všech stránkách dokaď neuděláte to, co on požaduje :) Kde to nastavite, co máte nastavit zjistíte.

 

Ukázka zde Zdechov.net

 

 

- Fixnuto strašně moc chyb :P

 

- Fixnuto ještě víc strašně moc chyb :P

 

- Něco se našlo...

 

- Fixnuta kritická chyba a reupload.

 

Edited by .eLhomer0.
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elhemoro! GJ :), tohle se bude 100% hodit mně a ostatním.

 

btw, nevadilo by kdybych si něco trochu poupravil?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nevadí, v patičce mé jméno není. :) Ale dělal jsem to já :D Jen beztak kdo chce tak si to upraví, takže je mi to jedno. Jen si tam nedavejte své jméno. Nechte prázdné pokuď máte rozum.

Edited by .eLhomer0.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodatek: Prosím, nepoužívej Windows-1250, je to největší prasárna. I web Microsoftu jede na UTF-8, a to oni W-1250 založili :)

Edited by amertak

Share this post


Link to post
Share on other sites

a co je todle kdyz me to pise?

 

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

 

Please contact the server administrator, webmaster@localhost and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

 

More information about this error may be available in the server error log.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nechcu nic rikat ale proc tu kazdy pise ze mu to nejde staci snad jednou ne??a vy vsichni me to nejde todle je fakt dmnce pak je to tu zaspamovane kravinama....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Místo těch keců si jim mohl alespoň poradit..

Doporučuji FlySpray (http://flyspray.org/) používám ho a je to výborný nástroj.. Jde lehce upravit podle toho jak potřebuješ atd ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koukám, že to máme na webu. Kdo si to chce stáhnout, tak to najde v našem svn wow webu.

K nahlédnutí na adrese http://wow.zdechov.net/trac/wow/browser/trunk/bug_tracker

Stáhnout to lze pomocí povelu svn checkout http://wow.zdechov.net/svn/wow/browser/trunk/bug_tracker

 

Ovšem krom roku 2009 z toho není patrné, která ta verze to je....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cus kdyz na slosku screenshots/ v adresary BUG cize BUG/screensots/ nastavim 777 tak mi to na nekterych ftp serverch neprojede kontrolou a na kazdem ftp serveru mi to hadzy pri pridavani chyby tuhle chybu:

 

Tato chyba se v databázi už nachází!

 

a taky mi nechce uploadnuot screen ...

 

Při uploadováni souboru došlo k chybě.

 

A nwim co stym je Mg

 

A stale mi to hadzalo aj tuhle chybu:

 

Tato chyba se v databázi už nachází!

 

Az dokud sem nevymazal tyhle radky z pridat.php:

 

$nameQuery = mysql_num_rows(mysql_query("SELECT `id` FROM `chyby` WHERE `jmeno`='".mysql_real_escape_string($_POST["name"])."'")); 
if($nameQuery                  >= 1)          { $db        = true; }   else { $db        = false; }
  $db        == true &&
if($db            == false)   { echo "  <b>Tato chyba se v databázi už nachází!</b><br />"; }

 

Nwi nekdo co stym je ?

 

Inak dobra prace ale chce to jeste trocha doladit...

Edited by spider

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×