Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
.eLhomer0.

[Webová aplikace] Bug Tracker

Recommended Posts

Inu vypada to velmi hezky , ale rozjet to je Velký problém. Když sem to zkoušel u sebe vůbec mi to nenačetlo templatu. Když sem to dal na Ic.cz tak mi sice template načetla ale vůbec nic nefungovalo - kliknutím na přidej chybu to nahlásilo Eror 404 stranka nelze zobrazit. Může mi někdo poradit jak řešit tyhle problémy

 

http://wowczechfunforum.ic.cz/bug/

http://overys.no-ip.info/bug/

 

Dekuji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, doufám že víš jak na pipni založit MySQL databázi. Pokud ne, tak si řekni jejich technikům. Po založení databáze vyplň vše potřebné v souboru 'nastaveni.php'. Další krok je, že všechny potřebné soubory zkopíruješ na FTP serveru, tudíž pomocí TotalCommanderu se přihlásíš na FTP a na druhé straně si najdeš složku kde máš BugTracker. Jak kopírovat soubory doufám že víš. To je asi tak všechno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z mé zkušenosti,zdá se mi ,že něco v tom RAR Version 5 chybí,spoustu souborů apod. Je na tom něco pravdy ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

az nato ze me neslo vubec zmenit heslo a prihlasit se.... dal jsem nove jmeno heslo... a kdyz sem se chtel prihlasit tak nic.. a pres stare sem se zase prihlasil do zmeny hesla...a v db jsem to zmenil z kodu na text .... a pres to sem se neprihlasil

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Piš srozumitelně, popiš více problém

2. Téma je z roku 2009 teď máš rok skoro 2012 tak se nediv, když ti něco nejde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Piš srozumitelně, popiš více problém

2. Téma je z roku 2009 teď máš rok skoro 2012 tak se nediv, když ti něco nejde.

 

 

Dobre no ja myslel ze je to srozumitelne. Takze tak. Pohoda vsechno nainstaluju spustim. pridam slozku screenshots...aby to bylo kompletni jak je tam ten tutorial instalace a chybi mi posledni krok zmena hesla administratora. Takze dole dam administrace a obevi se me login heslo. zadam Admin admin ... a pusti me to dovnitr hned to pozada o zmenu jmena a hesla dve kolonky zadne kontroly.. takze zadam jmeno heslo... a dam ok... pak se to chce znouv prihlasit a nic se nedeje kdyz dam nove jmeno a heslo ale stare admin admin funguje...jako by to neupravovalo DB .. a s db je to v poradku spojene

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×