Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Baal2

Hledáme Developery a jiné pro HCRP projekt

Recommended Posts

Pracujeme na projektu HCRP realmu.

 

HCRP - Hard Core Role Playing - přeloženo jako "tvrdé hraní rolí".

 

Jde o systém hry kdy za postavu hrajete jako reálně, hrajete určitou roli, např.: dřevorubec, kovář, a jiné. Postava má na fóru svůj životopis kde by měl být uveden směr kterým se bude ubírat ve hře, tj. "...Oldřich je kovář který pracuje u svého mistra ale sní o tom že si postaví vlastní kovárnu v Goldshire ..." Postava tak směřuje hru k tomuto cíli, Odřich například bude šetřit paníze na kovárnu a nebude každej den utrácet v hospodě.

 

Tak to je klasické RP, ale HCRP má něco navíc, tam se hraje opravdu tvrdě, například musíte pravidelně jíst, když prší jdete se schovat, atd.

Na HCRP je většinou dobrá zábava, každá postava má totiž aspoň jednu dobrou a jednu špatnou vlastnost, můžete být třeba kleptoman, smolař a nebo alkoholik.

 

 

 

Na HCRP realmu je víc než moc práce, svět bude postaven na jiném principu, databáze bude uplně nová, nové itemy, NPC, atd.

Proto hledáme schopné i méně schopné Developery a RPčkáře (například ty co umí Dračí Doupě), kteří by spolupracovali na HCRP projektu.

Edited by Baal2

Share this post


Link to post
Share on other sites

pojedeš to od píky, nebo to bude realm nějakého rozjetého serveru? popř. hod reference kolik acc máš v realmd :) pokud to bude vypadat slušně, určitě to bude znít zajímavěc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Status (čísla vychází z velmi detailního konceptu):

 

NPC: 37 z 155 hotovo

Itemy: 24 z 540 hotovo

Questy: 0 / 50 hotovo

GO: 12 / 50 hotovo

PHP systém pro správu majetku hráče: pouze ve stavu detailní plánu

 

Jedná se o plán pro první kapitolu. Pak bude (doufám už rozsáhlejší dev team, ve kterém nebudu sám :D) pracovat na dalším rozšiřování.

 

Pokud chcete detailní zprávu o tom co máme, co budeme mít, tak si řeknětě, klidně se tu rozepíšu ;)

Edited by Xmat

Share this post


Link to post
Share on other sites

nooo tak na tohle bych se přišel aji podívat :) obyčejne Rp mně nikdy moc nezajmalo ale tohle vypada fakt dost solidne :) GL :)

Edited by Cassidy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spíš nějaký web nebo tak něco ještě nemáte? Ale vypadá to slibně.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dračí doupě znám dobře hrály sme to z kamošema asi 6 měsicu ,, měl sem uplně mega good hraničaře .,, teď hraju warcrafta stolního sem si koupil ,, ale k tématu nevím jestly bych stačil řekněte co přesně hledate co by měl splňovat jako :sql , c++ a podobně moc sem to nepochopil..

Share this post


Link to post
Share on other sites

hledáme všechno, developera, člověka co bude v SQL vyrábět itemy, npc a questy

RPčkáře člověka co bude vymejšlet "RP eventy", příběhy, RP questy

 

Prostě jestli si někdy hrál HCRP a myslíš si že by si měl co nabídnout tak se přihlas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja si mislím že bych mohl teď nabídnout quest urcite nejaky ukol něco si ještě pamatuju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Budem rád, ak mi zodpoviete pár otázok:

 

- je možnosť len robiť fixy a podobné veci a pritom nepatriť k gm/dev tímu ?

- ak nechcem na vašom serveri hrať ale chcem sa len zdokonaľovať v sql, je možnosť ?

- stačí mi dobrá znalosť sql (skúsenosti s fixami q, npc, go a iné. Vlastné fixy na anthorke a všade možne inde..) ?

 

 

 

Na RP serveri som v živote nehral, tak tam nechcem hrať ani teraz. Hrať ostávam tam kde som, len by som mal možno záujem aspoň na nejakú dobu pomáhať s opravami a podobne. Trocha sa zdokonaliť v danom obore a nabrať nejaké referencie. Ďakujem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

- ano

- ano

- ano

 

:D ale pochybuju, že tě to bude bavit, když nemáš zájem v RP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Xmate ty by si mě přijal do projektu jestly maš stím něco společneho?

Mohl bych skusit udelat teda nějakej Q nebo ten item ,Npc, prostě neco skusím to zvladam jen vědět na jake verzy to pofrčí ...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fixujem už pol roka čo sa len dá a baví ma to doteraz, s tým by som si hlavu nelámal.

Ak je teda možnosť, rád by som si bližšie pokecal s nejakým kompetentným projektu, moje icq máte v profile (ak je teda záujem, ak nie - tak nie).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Fixujem už pol roka čo sa len dá a baví ma to doteraz, s tým by som si hlavu nelámal.

Ak je teda možnosť, rád by som si bližšie pokecal s nejakým kompetentným projektu, moje icq máte v profile (ak je teda záujem, ak nie - tak nie).

 

Jde o to, že nefixujeme, ale vytváříme... v tom je trošku rozdíl. Pokud tě baví dělat vlastní NPC, itemy atd... tak klidně.

 

Smoky: Tak jestli máš zájem, tak mi vytvoř 3 mage patřící ke kartelu Vyznavači Uthera (do subname), každý jiná rasa, dej jim staffky do ruky. Staty si pak třeba upravim... jen ať vidim, že máš skutečně zájem. Pošli mi je třeba skrze PM. (Jo a staff si musíš vyrobit, libovolný skin, ale bez statů).

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

stím vším není problém snad jen jak dat tomu NPC staff toť asi vse jinac vše zvádam

ale to se někde dočtu doufam nebo jestly poradíš :D

Edited by smoky

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jde o to, že nefixujeme, ale vytváříme... v tom je trošku rozdíl. Pokud tě baví dělat vlastní NPC, itemy atd... tak klidně.

 

No momentálne sa celé dni točím na stoličke, pretože nemám čo robiť, takže by som to aspoň vyskúšal. Čo ale vyžadujem ja je to, aby ste mi nedávali prácu typu "vytvor mi do vecera take a take npc", rád pracujem v pokoji a časovo si to rozhodím ako sa hodí mne. No takže rád si popíšem niečo viac o projekte a podobne na icq, alebo kde len chcete. Aspoň za skúšku by som to dal.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

No, vypadáto dobře.

 

Máte pěknej web, a Xmat v teamu je jistá záruka kvality... bohužel, nemám na to čas.. ale zahrát bych možná občas skočil..popř nějakej Q nebo tak ale na trvalo do teamu ne..

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobře hned jak mi sundají ruku ze sádry tak se do toho pustím protože to fakt ted nejde u toho pc :D hned jak se budu na to cítit tak se do toho pustím...

Share this post


Link to post
Share on other sites
(...) Xmat v teamu je jistá záruka kvality (...)

 

To jsem se fakt zasmál :D přeceňuješ mě. Kdybych nebyl mod, tak nikdo po mě ani nevzdechne.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Citace za pravdu :D. Jinak taky se rád přidám, vytváření NPC,Q,Itemů byla vždycky moje záliba ;). Hlavně když je to pro RP server. Člověk si to mnohem víc užije než nějaký PVP a Warriora s Titan's Grip atd. Prostě je to něco jinýho na co člověk neni moc zvyklej a do jeho "WoW života" mu to přinese nové poznatky ;). Kdyžtak se mi ozvěte na ICQ 325024784, nebo PM a nebo rovnou do topicu. Vždyť je to jedno néé? :).

Edited by XtremeR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ještě bych měl jednu otázku. Chápu-li dobře budete v DB dělat své itemy. Budete tyto itemy přidávat i do core aby vám mangos nebo trinity neházel errory při startu ale i během hry?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Itemy nebudeme dělat s novými ID, jen uprvíme ty co už tam jsou. Je to jednodušší a výsledek je stejný.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To jsem se fakt zasmál :D přeceňuješ mě. Kdybych nebyl mod, tak nikdo po mě ani nevzdechne.

 

tomudle se musim zasmat :-) taky uz mas nejaky leta zasebou v mangosu ne? tak snad tak podcenovat se nemusis :teehee:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×