Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Potkan

Pomoc pri wow skoro ve vsem

Recommended Posts

Kdo chce pomocimuze mi zavolat na 603536142 ( pouze volat ne SMS nemam kredo )

 

Pomoci mohu s

Tvorbou serveru
Správou DB
Tvorbou itemu, questu, portu ATD...
Kompilaci 
s developingem
s chybamy na serveru ( mangosd atd.)
s opravamy Bugu

 

pomoci mohu i v obsahu

C++
Css
Html
PhP

 

Dale mohu na zakazku

vytvorit WWW stranky

 

 

Staci pouze zavolat

 

Provozni doba teto linky je 24 hodin dene 7 dni v tydnu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja taky ne, ale tak pise tam 24 hodin denne...tak by me zajimalo jak vydrzi byt 24 hodin denne vzhuru....jako ja mu klidne ve 3 rano na zkousku zavloam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmmm napad pekny ale taky sem zvedavy jak budes 24/7 vzhuru xD takze kdyz oni ti zavolaj ve 3 ja pockam a zavolam kolem 04:30 xD abych te zase pekne vzbudil :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

on to cislo sem dal aby mu mohl někdo „kdykoliv“ zavolat a on pomohl ne abysteho otravovali naschval ve 4 ráno

Share this post


Link to post
Share on other sites

davat telefoni cislo takhle verejne na net je takz pekna blbost.. nehlede nato ze.. co kdyz neco nevis ? Co kdyz nekomu neporadis ? co slovaci ?

 

najednou zvladas cpp, php, html .. a asi tak pred mesicem-dvema si tu psal ze php je pro borce a html pro lamy ? .. no osobne neverim ze ses dokazal takhle zmenit za tak kratkou dobu.. povedlo se ti "Hello world" a hned mas pocit ze si vsude byl a vse znas a vsem muzes poradit co :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pane nebylo by jednoduší si udělat ICQ2 a napsat třeba od 12:00- 24:00 a domlouvalo by se přez ICQ? není to přez telefon trošku potouchlý?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jen by me zajimalo, kdyz umis to C++ .... chci vytvorit vlastniho portera v C++ ...ne zadneho ze Sd2 fora....tak jetsli by si mi nemohl pomoci....si takovy odbornik a me se rada cloveka ktery umi takhle programovat opravdu hodila....

 

Ne srry tohle bych veril bLumovi, Charliemu a dalsim, ale tobe fakt ne

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×