Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Potkan

Nejlepsi Poznámka na škole

Recommended Posts

Tahá spolužačky za podprsenku a řve po třídě "Kdy Kde ?"

Co dodat xD

Byla udělena DTU za Vulgární nadávky panu učitelovi Reslovi (říká mu lůďo) xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minulý týden, na mě učitelka před celou třídou ukázala fakáče, protože tam byl jeden kámoš, který už na naší školu 3roky nechodí. Tak jsem se jen tak zesrandy zeptal, Paní učitelko, vy si tykáte??? a Ona jednoduše na mě ukázala fakáče PŘED CELOU TŘÍDOU. a tak sem vykřikl, To si snad ze mě dělá prdel ne???? Tyvole tak tohle sem vživotě neviděl, aby ne měučitelka ukázala fakáče. ..... Ona vstala, šla ke mě, a jen řekla. Honzo, žákovskou! Tak sem jí ji dal, a napsala...

 

 Vykřikuje, říká sprostá slova která jsou mířená na mne.

(bylo to o přestávce)

 

Tak sem se neštval, a šel za ředitelem. (se mnou půlka třídy) a tak sme to na něj vyklopily. Učitelka dostala podmínku, a musela se mi předcelou třídou omluvit, Z toho sem nemoch :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naše úžasná třídní chlastá i se zástupcem u ní v kabinetu a řediteli to nevadí xD a pak nám nadává do ku** etc.

Share this post


Link to post
Share on other sites
WTF :D :D

 

No co to asi tak moholo byt za kytku vid :D :D :D

 

 

 

Samozrejme ze tulipan xD

 

 

 

Clante: jak si to udelal ze mas 3x tridni dutku a jeste bez poznamek :D U nas davaji ucitelky nanejvys dve za rok (1. a 2. pol.) nebo pak uz reditelskou atd..... a navic ty dutky davaji na zaklade poznamek

Edited by pogasta

Share this post


Link to post
Share on other sites
Učitel: V hodině polil žákovskou knížku Red Bullem, vyhodil ji z okna a vykřikl:

“Red Bull vám dává křídla.”

 

 

Edited by seross__

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hazí si s rostlinou po třídě

 

       Se spolužáky si dělá z nástěnky terč a hazí do ní nůžky ( to dostali všichni kluci ze třídy )

 

     V hodině píchá spolužačku špendlíkem ( poznámka, co dostal jeden kluk ze třídy )

 

      V hodině otevřel nastěrchanou láhev, jenž mě postříkala ( 8. řdína - kamoši mi naštěrchali láhev s pitím a ja se chtěl před napít..

 

      Z testu si udělal vlaštovku a hází s ní po třídě :D ( 7. třída )

 

    V hodině masturbuje pod lavicí  ( :O :D   - tohle jsem si nevymyslel a stalo se to ve 3. třídě - kamarádovi :) )

 

    V hodině nazval dívky, které chodili na záchod Chcandami   ( asi před 2 měsíci... každá holka šla v tu hodinu na záchod, tak jsem to řekl a poznámka tu byla ( 9. třída )

 

    Váš syn mi přivázal židli ke katedře a polil židli vodou - domluvte mu prosím ( kamoš dostal :) - 9. třída .... koncem unora

 

    Hází mi do vlasů žížalu     ( 8. třída, moje práce )

 

    Stáhnul dívce na večeři kalhoty a spodní prádlo  ( jeden kamarád to udělal.. sázka o 30 kč xD - 3. třída )

 

    Stáhnul triko spolužačce v hodině ( 9. třída, 3 týdny z5 - holka ze třídy neměla triko na ramínkách, tak jem neodolal :D )

 

    Váš syn mi říká, abych se uklidnila

 

Tak to je vše, upozorňuji, že žádná z těchoto poznámek neni vymyšlená a události se stali :)

Edited by Wolfson

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nemám nejakú podobnú poznámku, len to, že som vyrušoval atď., ale spomínam si, že sme raz v 6. ročníku na SJ vkuse vyhodili jeden harddisk z okna na dvor, išli sme po neho a potom zas, to sme robili až kým sa nerozbil :) Učiteľke to veľmi nevadilo... asi najlepšia učiteľka, ktorú poznám, škoda len, že už išla do dôchodku...

 

Edit: Ale inak u nás na škole sa za tieto veci väčšinou nedávajú žiadne zápisy, len zavolajú rodičov alebo len dohovoria... napríklad minule sme pomáhali zástupcovi riaditeľa vypratávať jednu spojovaciu chodbu (spája budovy, čo niesu spolu prepojené), mali sme chvíľu pauzu tak spolužiak chcel trocha zafajčiť a školník si dal s nami, takže pohoda ;)

Edited by Laky

Share this post


Link to post
Share on other sites

u nás ve třídě jednomu klukovi dala učitelka napomenutí a spletla se a do oddůvodnění místo

Honza v hodinách vyrušuje a  často chodí pozdě do školy

napsala

Honza v hodinách vyrušuje a  často chodí do školy

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites
u nás ve třídě jednomu klukovi dala učitelka napomenutí a spletla se a do oddůvodnění místo
Honza v hodinách vyrušuje a  často chodí pozdě do školy

napsala

Honza v hodinách vyrušuje a  často chodí do školy

:D

 

mazec :teehee:

Share this post


Link to post
Share on other sites
ukaž fotku z žákovský... Tomuhle fakt nevěřím.... za to cos už semka napsals by tě v 5. třídě doma rodiče skopali do krve :)

Jednalo se opero na psani !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Když to tak pročítám, začínám si připadat strašně slušně. Nikdy v životě jsem nedostal poznámku ani dutku. Měl bych s tím něco udělat. Zkusit se má vše, že? :D

Edited by Woraft

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jednalo se opero na psani !!!

To asi každému došlo, ale i tak bych chtěl vidět scany tvých poznámek, které si sem napsal :rolleyes: ...

 

Btw, na mě asi nemáte... Už ve druhé třídě jsem dostal dudku tř. uč. za to, že jsem vyhodil žákovskou knížku do potoka, protože jsem dostal svou první 5 a bál se to ukázat doma :teehee:... Ale od té doby jsem už neprovedl nic tak závažného, co by stálo za zmíňku...

Ach, hned bych se vrátil do lavic základní školy a zapoměl na ty muka co mě čekají za cca 2 týdny... nj, myslím maturu :pinch:

Share this post


Link to post
Share on other sites
OK pockejte ps. a ja dostal ve druhe třide 2. z chovani

Tak to můžeš rovnou scannout i Vysvědčení ze 2. třídy, které už nejspíš nenajdeš :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tiez sa citim ako anjelik ked to tu tak citam. Jedina moja poznamka bola na konci 9. triedy za to, ze som nemal DU (uz sa mi totiz nechceli ani odpisovat). :D

Akurat teraz uz byvali spoluziaci boli takou "demolicnou catou". Zacalo to celkom nevinne, ked v 5. triede spoluziacka nieco vyhadzovala do vzduchu (asi sacok s rozdrvenou paradajkou), ktory nasledne zhodil neonku, ktora padla na zem a rozbila sa. Nastastie sa nikomu nic nestalo. Potom spoluziaci 1 alebo 2 krat rozbili umyvadlo, asi sa nahanali, uz neviem. Asi 3 krat si to odniesol sifon na umyvadle, pretoze v triede hrali futbal. Co mi prislo take divne bolo to, ze nikdy nerozbili okno.

Vyvrcholilo to v 7. rocniku kedy sa im viacerou zhodou navzajom nezavislych nahod podarilo vytopit triedu. Najskor spoluziak zapchal umyvadlo rozzuvanou kokosovou tycinkou, nasledne spoluziacka chcela pustit vodu, len akosi nic netieklo, kedze bola prave odstavena a samozrejme potom ten vodovodny kohutik zabudla zavriet. A to vsetko sa stalo presne cez prestavku pred hodinou, na ktorej sme sa stahovali do fyzickej ucebne a nasa trieda ostala prazdna. Zrazu cez hodinu pustili vodu a vysledkom bola celkom pekna kaluz, ktora uz pretekala na hlavnu chodbu, ktora sa pod nasou triedou nachadzala. :D

Tych zazitkov bolo vela, akurat si to uz vsetko nepamatam a keby som si aj pamatal, tak to tu pisem do rana. Kazdopadne je toto asi jednou z pricin preco sa na gymnaziu citim ovela lepsie ako na ZS, tam uz taketo "kvietky" nerastu tak intenzivne a v takom hojnom pocte a ak ano, tak tou ich prenikavou vonou aspon neobtazuju civilizovanych ludi, ktori sa ich snazia prekracovat. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na obede jsme dostali humus kterymu rikaj "parky s cockovou kasi" a nenapadlo nas nic lepsiho nez z tech parku postavit hranici (jako na upaleni nekoho) tak jsme dostaveli a odnesli. Za par hodin k nam do tridy pribehla ucitelka at ji dame zakovske knizky.

 

Vas syn sestavuje z jidla obrazek zenskych genitalii.

 

Nekdo ze tridy by mel mit jeste fotku :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×