Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Salodrian

Hledám post <Gamemastera>

Recommended Posts

Nu tak úvodem bych se asi mel predstavit....

O Mě:

>Jmeno: Jakub

 

>Jeste pořád studuji =)

 

>Věk: 17 let

 

>Jsem takovej típek do pohody mam rád legraci a jen tak mě nerozhodi něaka blbost, když muzu tak poradim, když umím tak udělám...

 

>Myslím si o sobě, že jsem jeden z mála lidí, kteří jsou schopňi být Gm, myslím to jak po stránce rozumové tak po strance zkušeností....;)

 

 

>WoW hraji asi tak od 13-14let (vím že to není moc, ale není to ani málo)

 

>Dokáži se věnovat WoW tak asi 5-8 hodin denně (víc času nemám) =o)

 

>Myslím si, že si s hráči hodně rozumím a dokáži jim nasouchat a pochopitelně jim pomoct ;)

 

>Myslím, že umím celkem slušně česky (což hodně lidi neovládá) a jinak umím i Anglicky...

 

>Umím se skoro všemy programy ohledně serveru... tím mám na mysli Př: Navicat, Sqlog, Quice, Xamp, Mysql, atd (proste je toho hodně ted me nenapada co dál=)

 

>Gm příkazy neznám určitě všechny na spamět a docela bych chtěl vidět toho kdo to zná uplně všechno (jak tady osobne hodne lidi tvrdí) tech příkazů je hodně velká spousta a všechny do jednoho je zná opravdu málo lidí a nikdo mě nepřesvědčí že to tak neni =o)

 

>Jinak tech Příkazů znám většinu a troufl bych si i říct že hodně velkou většinu (ale jak jsem řekl určitě ne všechny)

 

>Umím udělat i něakej jednoduš web........

 

>Umím pracovat i jako Eventér, ale to mi moc nejde...=(

 

>Rád dělám různe questy, npc, atd proste si rád hraji s quice =o)

 

>Byl jsem admin na mém sereru tak před půl rokem, server bežel tak měsíc, ale bohužel se mi to rozpadlo z nedostatku financí.... jinak lidí tam hrálo kolem 50 denně....

 

>Potom jsem byl Gm na Rajtomu kde je dene tak 20+,- online hráčů, kde jsem se naučil skoro vše co umím...

 

>No a pak některe male servery s populací 10+ lidí online....[/b]

 

>

 

Požaduji:

Server o populaci alespon 40 lidi online a hlavne aby jel nonstop...!

Je jedno jestly to bude fun/blizz, ale byl bych rači za blizz =o)

 

No to bude asík vše, když něco budete chtít vědět tak piste bud sem nebo na neakej muj kontakt =o)

Kontakt:

ICQ: 261725876

E-Mail:[email protected]

 

Děkuji předem za krytiku...=o)

Edited by Salodrian

Share this post


Link to post
Share on other sites
Umíš něco co ostatní v tvém věku neumí ?

Příklad? nevím, jako určitě neumim moc spravovat bugy atd a ani me to moc nebere jako poradit si stim umí, ale moc to nedelam =)

 

Augustu: ee nebyl

Share this post


Link to post
Share on other sites
takže spíš seš teda jako "GM" ingame ?

No asi tak...=)

 

Augustus: ja to urcite nebyl... o tom serevru jsem v zivote neslysel...

Share this post


Link to post
Share on other sites

GM ingame není GM spíš takový lepší hráč s většíma pravomocema :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kecy a zase jen samé kecy Vás, kteří odsuzují ty co umí měně než vy. Mě se zdá, že Vám nejde o to, zjistit znalosti zájemce o GM post pro ostatní čtenáře, ale poukázat na to, že nemá právo ucházet se o Gmastera... Já osobně bych raději nabral člověka, který je spolehlivý, dobře ovládá hru a dokáže zabavit hráče, než Vás - pseudo znalce, kteří se vytahují svými znalostmi, jež stejně nejsou natolik světaborné, aby jste s nimi někoho okouzlili... Navíc vaše dotazy na zájemce jsou úplně zbytečné, zájem o něj ani jeden nemáte a to jestli je žadatel hoden GM postu snad posoudí potencionální zájemce o danou osobu, né vy...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dravec ty ses nějakej věštec nebo co ? Nemůžeš vědet jestli nejsem zrovna já zájemce...? Normálně jsem napsal aby predložil co vytvořil v quice.. v dnešní době může každej napsat že umí to a to ale jen kecá proto sem to napsal.. ale tobě to nemá ani cenu vysvětlovat ;)

Edited by Router

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dravec ty ses nějakej věštec nebo co ? Nemůžeš vědet jestli nejsem zrovna já zájemce...? Normálně jsem napsal aby predložil co vytvořil v quice.. v dnešní době může každej napsat že umí to a to ale jen kecá proto sem to napsal.. ale tobě to nemá ani cenu vysvětlovat ;)

A právě to jestli kecá nebo ne je starost toho, kdo by o něj měl zájem a né tvoje... A s tím že ty nikoho nehledáš si jsem na 100% jistý... Kdyby napsal wladass to co ty, tak si nedovolím říct ani slovo, ale ty, jehož kritické komentáře se nachází v přihlášce každého zájemce a pokaždé mají stejný záměr... To mi opravdu nakecávat nemusíš ;)

 

EDIT: a nehodlám se dál vyjadřovat, dnes jsem dal praktickou maturu a to poslední co potřebuji je rozčilovat se s tebou :blink:

Edited by Dravec

Share this post


Link to post
Share on other sites

ale má docela pravdu většina lidí co tady do těhlech lidí reje tak nic neumí a myslí si jaký sou kingové že si stáhli repack / nebo sem jim rozchodil server po TeamVieweru.... ty co chtěj bejt in-game jako takový nemusejí umět SQL atd. oni to otestují a pošlou zprávu developerům / adminovi co je buglé... nemusí to opravovat sám... a programy na SQL kdo to používá? (itemy atd.) je lepší si udělat vlastní SQL... jelikož některé tyto věci nejsou kompatibilní :)

 

btw. pokud nemáte zájem tak po něm nic nechtějte... jste snad zájemci ?

Edited by Fiki

Share this post


Link to post
Share on other sites

tady je teda ma ukazka Questu, ale je to starsi.... nic novejsiho zrovna po ruce nemam...

 

post-7745-1242226875_thumb.jpg

 

post-7745-1242226899_thumb.jpg

 

post-7745-1242226922_thumb.jpg

 

post-7745-1242226938_thumb.jpg

 

post-7745-1242226955_thumb.jpg

 

 

Neni to nic svetoborneho, ale... =)

 

Jinak delal sjem to Npc, ten quest, a i ty itemy....

 

Fiki... =o) dík...

Edited by Salodrian

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dravec rozcilujes se sam ;) btw az mi moderator zakaze zadost o nejaky vytvor z quice kdyz uz se nabizi jako gm tak prosim uz to nikdy nenapisu ale tebe poslouchat vazne nebudu ;) na to ses na tomhle forku moc malej... neber si to osobne :D

Edited by Router

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten Quest ma chyby (gramatika) ale zda se mi to pekne ovsem jestli jsi to delal opravdu ty :D

Ne nebudu te podezirat a jeste k tomu co psal dravec...my po nem jen chteli ukazku jeho prace tak se nemusis hned certit

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

jj opravdu jsem to delal ja a ty chyby tam asi budou ponevac jsem to delal tak pred 3 mesicema a to jsem moc gramatiku neřešil... =o)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jj omlouvam se... teprve etd jsem zjistil ze uz nemam ban na Rajnikovy...... ponevac jsme ted na booku a tam mam ulozenej acc Rajnik tak opravud pardon =o)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×