Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
FeebeE18

MaNGOS WoW server 3.0.9 - NÁVOD

Recommended Posts

taky mi to hazi chyby a myslim si ze zadavame spatne heslo je to mozne?kdyz dam jine napise mi to same kdyz dam root

Share this post


Link to post
Share on other sites
taky mi to hazi chyby a myslim si ze zadavame spatne heslo je to mozne?kdyz dam jine napise mi to same kdyz dam root

JAkou máš verzi : pokud 5.1 , tak si stáhni 5.0. nebo vždy o číslo menší.

 

EDIT: Teda mě to pomohlo, možná to jen nemáš povolený v FireWallu. Podle toho, co i to tam napíše.

Edited by Boeeem!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, už mi to všechno jede, jenže nevím si rady jak se mám dostat do hry. Dělá se to pomocí spuštění normálního WoW.exe nebo se to dělá nějak jinak. Když to spustím normálně neznám údaje na lognutí.

Share this post


Link to post
Share on other sites

musis spustit realmd a mangosd, potom v mangosd napises prikaz na acc, (create account jmeno heslo)

potom aktivujes tbc/gm a jdes do hry

Share this post


Link to post
Share on other sites

pripoj se na ucet administrator/administrator ten je uz vytvoreny. akorat musis v tabulce account, kterou najdes v realmd dat expansion na "3" a budes mit zapnuty wotkl

Edited by FeebeE18

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nice! Už to všechno běží jak má. Díky moc. Ještě bych se chtěl zeptat jestli se dají někde sehnat různé příkazy na SQL, mangosd, nějaké návody atd...

Share this post


Link to post
Share on other sites

klasický firewall na službu mysql jako takovou nemá vliv spíš bych to vyděl na to že tam už služba je z dřívějška nebo nějaký problém s právi.Ale bylo by dobré odlišit návod od ostatních přepsání sekce s mysql a dat tam návod na sprovoznění portable verze.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nice! Už to všechno běží jak má. Díky moc. Ještě bych se chtěl zeptat jestli se dají někde sehnat různé příkazy na SQL, mangosd, nějaké návody atd...

 

Urcite zde na foru neco najdes. sem tu novy, takze se moc neorientuju. kazdopadne sem rad, ze se to prvnimu povedlo :)

Edited by FeebeE18

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak uz mam jen jednu chybu , nemuzu si vytvorit acc na wotlk , poradi mi nekdo ?

Edited by Dr.House

Share this post


Link to post
Share on other sites
Takový jsem mel taky problém , tak jsem stáhl nejnovější MySQL , ale zas mám problém s přihlášením do hry , nevím jak se mám regnout jako Admin , a kdyz zkousim root, root , tak pise unable to connected , ale to mam dobre myslim

 

EDIT : Mám problém : kdyz mám vše complete , spustím mangosd.exe a realmd.exe , pak spustim wow , a nejde , tak zkusim se podivat na mangosd.exe a tam je napsane : Cannot connect to ... database ...

Podadite mi nekdo kde mam asi chybu ? Nebo jak udelat abych mel server bez unable connected ?

 

Nemas v configu nastavena hesla "root" nebo si nedal heslo root pri konfigurovani mysql. zkontroluj to.

 

edit: nahral si vubec do databaze mangos UDB_0.11.5_Core_7681_SD2_1012.sql?

Edited by FeebeE18

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cau mam problem vse jsem udelal podle navodu server mi jede .Jde mi EQ a spelly z TBC a Woltk ale nejde mi se dostat do outlandu a northlendu . pls co mam udelat ?? :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cau mam problem vse jsem udelal podle navodu server mi jede .Jde mi EQ a spelly z TBC a Woltk ale nejde mi se dostat do outlandu a northlendu . pls co mam udelat ?? :(

 

A máš nastavený expanzion ??? Pokud ne tak běž do Navicat => Realmd => Acconut => najdi si tam ACC a ve sloupci expanzion dej místo nuly číslo 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

neviete niekto co s tym ked DK treneri neucia kuzla, len resetuju talenty?

mam:

UDB 0.11.5

Revision 7687

 

dik... viem som lama ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

FeebeE18 tendle topic je ten samej jak na 2.4.3 jen ze jsou jine revize a UDB ale GJ snaha se ceni :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
FeebeE18 tendle topic je ten samej jak na 2.4.3 jen ze jsou jine revize a UDB ale GJ snaha se ceni :)

sice postup je stejny, ale kde tu je navod se SQLyogem? :) kazdopadne diky. musel sem udelat poradny navod, vecne me stvou ty navody narychlo, kdy pulku nepochopis a databazi s revizi musite stahovat jinde a jeste to neni kolikrat funkcni.

Edited by FeebeE18

Share this post


Link to post
Share on other sites
U 19. bodu instalace MySQL mi to hodí error (kžížek u "Start service"). Nejde pokračovat dále. Postupoval jsem dle pokynů. Co s tím?

to se mi taky stavalo ale resil sem to reinstalaci mysql a pak slapalo jak melo ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj , už mě de server , děkuji , ale mám problém , můžu mít vše aji archviementy , ale nemůžu jít do outlandu nebo nrorthrendu , a nemuzu blood elfa a dreinera , skratka asi mam neco blbe nastavene na obyc. wow , ale jedu na wowtlk , poradi mi nekdo ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

asi edituju navod a postnu to tam. protoze nejsi jediny, co to nevi. takze v SQLyogu jdi do realmd - account a u tvyho uctu nastav expansion na 2 nebo 3, to je jedno. das refresh a ulozis. znova se nalogujes a muzes hrat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×