Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
NoviS

Nehledáte někdo HL.GM??

Recommended Posts

Dobrý den

 

Moje jméno je Michal''NoviS''Novák a mám věk krásnýýých 18let.

WoW hraji cca 4-5roků z toho 2roky jako hráč a asi 2 jako GM na serveru ( zapařit.cz a wow.mfsoft.sk)

Aby ste si nemysleli že jsem ňáký přelétaví GM tak vám rovnou napíšu proč jsem odešel.

zaparit.cz: Velke supporty hracu od hlavnich GM a adminu..

wow.mfsoft.sk: Z tohoto serveru kde jsem byl GM sem odešel z důvodů školy :( Musel sem se učit na závěrečky tak jsem ukončil kariéru WoW do té doby než udělám školu.

Dnes už mam školu zasebou velké prazdniny před sebou a já hledám server kterému bych mohl dát pomoct :) Občas třeba 2x za týden si také udělám ňáky event :) i víckrát podle nálady:)

 

Nejdraději bych práci HL.GM abych si mohl třeba časem najít GMka sám...

 

Dříve jsem také byl majtelem velkého multiklanu eXtaze , kterému jsem našel sponsora na servery atd... takže působnost v managmentu mi také nedělá problémy :). Tak to je o mě asi vše.

 

kontakty:

icq:203 970 256

mail: [email protected]

 

S pozdravem NoviS

Share this post


Link to post
Share on other sites

wow.mfsoft.sk: Z tohoto serveru kde jsem byl GM sem odešel z důvodů školy  Musel sem se učit na závěrečky tak jsem ukončil kariéru WoW do té doby než udělám školu.

 

mfsoft dobry ale zabugovany proč se nevratíš?:D

Share this post


Link to post
Share on other sites
wow.mfsoft.sk: Z tohoto serveru kde jsem byl GM sem odešel z důvodů školy  Musel sem se učit na závěrečky tak jsem ukončil kariéru WoW do té doby než udělám školu.

 

mfsoft dobry ale zabugovany proč se nevratíš?:D

 

Mě se mfsoft přestal líbít jako neříkám každý server má bugy má jich hodně ale mfsoft jich má více než hodně :)

Taky ňákých 300 lidi online ve špičce a 2 GM jeden jako developer a jeden jako ingame + soft nic jiného sem tam neviděl... dřív to tam bylo supr krásné časy ale všechno jednou přejde :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mě se mfsoft přestal líbít jako neříkám každý server má bugy má jich hodně ale mfsoft jich má více než hodně :)

Taky ňákých 300 lidi online ve špičce a 2 GM jeden jako developer a jeden jako ingame + soft nic jiného sem tam neviděl... dřív to tam bylo supr krásné časy ale všechno jednou přejde :)

 

je jestě pěkny ale až bude ten patch 3.1.3 doufam že bude meně bugu:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
HL.GM myslis tim admina :D a co prikazy??svet nebo tak neco kolik mas dene casu atd??

 

Ahoj

 

No tak je jasné že příkazy a svět znám:) zas mam natolik rozum abych sem psal požadavek a neuměl příkazy... Jako svět znám ale určitě ho neznám na 100% hlavně Northrend..

Jinak denně by se našlo tak 6-7h času na PC no :) možná i víc :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
utíkat ze zhoršujícího se serveru? Paráda...

 

Xmate nevím jak umíš číst nechci tě ňák pohoršovat nebo tak , ale jasně zde píšu že jsem odešel kvůli škole to byl server ještě good a pak sem se tam už jen pouze nevrátil... Takže jsem neutekl ze servera , který upadá..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Xmate nevím jak umíš číst nechci tě ňák pohoršovat nebo tak , ale jasně zde píšu že jsem odešel kvůli škole to byl server ještě good a pak sem se tam už jen pouze nevrátil... Takže jsem neutekl ze servera , který upadá..

 

populace 200+ lidí myslim že neupada:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Xmat ma furt nejaky narazky

 

To Novis:Tak to sedis u toho PC celej den ne?:D preji GL mozna se chytnes ;)

Edited by Apixx

Share this post


Link to post
Share on other sites
populace 200+ lidí myslim že neupada:D

 

dokonce :) taky sem zde psal že má 300lidí takže je furt dobrej :) akorat zabugovanej

Share this post


Link to post
Share on other sites
dokonce :) taky sem zde psal že má 300lidí takže je furt dobrej :) akorat zabugovanej

 

Bugy a ty blbe bugy:D co nadělaš ale děla male updaty:D jínak žadne wipe takže lidí jsou spokojeni kdyby bylo wipe to de dolu :whistling:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bugy a ty blbe bugy:D co nadělaš ale děla male updaty:D jínak žadne wipe takže lidí jsou spokojeni kdyby bylo wipe to de dolu :whistling:

 

no bugy bugy bugy :) a jinak nesedím u PC celý den mam taky práci :P:( nemam to zas tak lehky víš :D no doufám že se někde uchytim ale děkuju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nechci nejak Ubirat nadeji nebo nejak pohorsovat. Ale nevim jestly nekdo nabidne HL. Gm Zrovna no. Ale Zkusit to muzes. Treba budes mit stesti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nechci nejak Ubirat nadeji nebo nejak pohorsovat. Ale nevim jestly nekdo nabidne HL. Gm Zrovna no. Ale Zkusit to muzes. Treba budes mit stesti :)

 

Jako já tomu moc nevěřím bohužel :( ale tak nic zato nedám :P tak proč to nezkusit třeba to někdo hledá a já bych to chtěl vykonávat :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

počuje...Xmat má pravdu..prečo si nedal návrh na nábor a prečistenie členov GM teamu...

 

prajem GL

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
počuje...Xmat má pravdu..prečo si nedal návrh na nábor a prečistenie členov GM teamu...

 

prajem GL

 

děláš si srandu?:) nebo si čteš příspěvky jen podle toho jaký kdo má nick?? přečti si to znova co já tam piší Xmatovi potom jo

Share this post


Link to post
Share on other sites

čítam to poriadne... len ty sám si napísal,že sa ti nepáčil mfsoft.... ale keď je to dobrý server..tak davaj návrhy ako gm máš na to právo...

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
čítam to poriadne... len ty sám si napísal,že sa ti nepáčil mfsoft.... ale keď je to dobrý server..tak davaj návrhy ako gm máš na to právo...

 

naco jim mam dávat návrhy když už tam tak půl roku nebo jak dlouho nedělám??? tak snad si to tam umějí zařídit... a když budou chtít tak si nábor udělaj..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Docela pěkný psát hodně štěsti po 2 měsících

přesně tak je to na warn :) 2 příspěvek oživenej topic po dvou metrech a 2 písměna :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×