Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
SneakerXZ

Přechod na novou verzi IPB 3.0 - váš názor

Přechod na novou verzi IPB 3.0  

72 members have voted

  1. 1. Bude vám vadit, že ze začátku po upgradu nebude fórum zcela lokalizovaný do češtiny?

    • Bude mi to vadit
      4
    • Nebude mi to vadit, když časem bude
      68
  2. 2. Bude vám vadit, že skin Rooq už nebude dostupný?

    • Bude mi to vadit
      27
    • Nebude mi to vadit
      45


Recommended Posts

Chvilku si budu zvykat, ale nevypadá to zle. Jinak by nebylo na škodu, pokud by to ovšem bylo zrealizovatelné, aby se každému uživateli ukazoval počet WARNu v procentech ( % ) jako dříve. Také jsem si všimnul, že nefunguje v tématech BBCode.

 

EDIT : Tak se omlouvám, BBCode funguje v pořádku. Ale ve starých tématech z předešlé verze fóra nefungují.

 

TEST

 

TEST
Edited by Zachy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Angličtina nevadí, rooq stejně nepoužívám... a jestli je to to, co je tu nyní, tak je to docela fajne ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

hwytnuojbr6oivk0mfgd.png

 

návrh na logo...

Až na ten trapnej nápis v právém dolním rohu ;)

(Možná se mejlím, ale ve staré verzi nebyl a jestli se mejlim tak se omlouvám nicméně tak jako tak je děsnej :P )

 

Mě se to těd nelibí zda se my to ale ten starší byl asi lepší

No z uživatelského hlediska určitě nebyl ;)

Nicméně uznávám že o proti staré verzi je trochu divné rozložení (hlavně těch 5 naposledy aktivních topiců...) nicméně je to o zvyku.

Edited by Czeirne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jsme taky neco udelal, ale když jsem si to nanečisto zkoušel, tak mi to nevycházelo, protože to logo fóra je zmenšený a dole my vychází to stínování a nevycházi mi ten objekt co jsme vyrobil. :(

 

539_logo.png

 

A takhle by to dopadlo, kdyby se to tam dalo...

 

924_chjo_tn.jpg

 

Jinak bannery jsou clekem povedený, tak je sem taky znova postnu.

 

wss_88x31.gif

 

WSS_468x60.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moc pěkný co na tom, že je to anglicky. Změna se určitě vyplatila jen doladit pár prvků a je to super...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samozžejmě, angličtina mi ani trochu nevadí zato vzhled docela dost, když sem zvyklý na něco na co každý den koukám, dneska sem přišel a vždy jako první když zapnu PC je zkouknout wowresource, zhrozil jsem se, kontroloval sem i adresu zdali nejsem blbě, ale moje nehorší očekávání se potvrdilo máme IPB 3 u kterého nám schází rooq, nevadí časem si třeba přiviknu. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

TOP 5 nejnovější budou. Bohužel nejsou, tak je budu muset asi naprogramovat, ale budou v tom sidebaru jak máte teď watched topics a last created topics.

 

Zatím jako TOP5 - můžete použít RSS. Vedle odkazu Pravidla fóra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Zmena je to dosť veľká, na ten nový design si budem dlhšie zvykať, ale oproti toľkým pochvalám moje slovo aj tak nič nezmôže
  • Cudzí jazyk nie je dneska už prekážkou u ľudí, obzvlášť ak sa jedná o angličtinu

 

Ešte by som sa chcel opýtať, či to máš kúpené z oficiálnej stránky?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klidně bych to nechal anglicky, pokud to teda Sneakere nechceš mít nutně česky :-)

Jinak vzhled je příjemný, ovšem budeme si muset zvyknout (teda alespoň já, když jsem chodím téměř od počátku :-))

Jinak bych se spíše soustředil na rozchození na těch důležitých funkcí, a nechal bych to takto, toť můj názor :-).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chvilku si budu zvykat, ale nevypadá to zle. Jinak by nebylo na škodu, pokud by to ovšem bylo zrealizovatelné, aby se každému uživateli ukazoval počet WARNu v procentech ( % ) jako dříve. Také jsem si všimnul, že nefunguje v tématech BBCode.EDIT : Tak se omlouvám, BBCode funguje v pořádku. Ale ve starých tématech z předešlé verze fóra nefungují.
TEST

 

Ano starý BBCode už nefunguje i podpisy jsou rozhozeny. Budete si je muset přepsat do nového BBCode.

 

Samozžejmě, angličtina mi ani trochu nevadí zato vzhled docela dost, když sem zvyklý na něco na co každý den koukám, dneska sem přišel a vždy jako první když zapnu PC je zkouknout wowresource, zhrozil jsem se, kontroloval sem i adresu zdali nejsem blbě, ale moje nehorší očekávání se potvrdilo máme IPB 3 u kterého nám schází rooq, nevadí časem si třeba přiviknu. ;)

 

Portovat skin Rooq na novou verzi by bylo hodně náročné. Změn je opravdu hodně, ale uvidíme. Možna ho časem přeportuji. Udělam ještě anketu jaký by byl zájem.

 

Klidně bych to nechal anglicky, pokud to teda Sneakere nechceš mít nutně česky :-)Jinak vzhled je příjemný, ovšem budeme si muset zvyknout (teda alespoň já, když jsem chodím téměř od počátku :-))Jinak bych se spíše soustředil na rozchození na těch důležitých funkcí, a nechal bych to takto, toť můj názor :-).

 

Ano na funkcionalitu se soustředím. Teď pro mě má nejvyšší prioritu vytvořit sekci, kde se bude zobrazovat pět poslední příspěvku nebo-li dřive známe jako

 

Nejnovější témata.Už jsem přidal rozšíření, které přidává funkcionalitu nejnovějších témat. viz sidebar. ;) Pokud máte nějaký náměty, problémy atd. tak kdyžtak PM nebo tady do tématu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Angličtina je mi putna, ale tenhle skin je mi vysloveně nesympatickej. Neříkám že sem musíš portovat ten starej, ale tehle se mi opravdu nelíbí.

 

A nedal by se ten cool panel v pravo nějak zneškodnit? Resp zneškodnit tak, aby zabíral jen pár řádků a v ideálním případě byl tam co předtím :)

Edited by axxxa
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale musím podotknout že ten sloup v pravo je nepřehledný, vyhovoval (doufam) už ten na staré verzi, vypadá to elegantněji..

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sneakere dej tam starý skin máš stím akorát robotu nic víc přitom ten starej je lepší přehlednější a jak tak sleduju chce ho více lidí ;)

Edited by Apixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak tady nejde o nový skin, tady jde o update za nějký verze 2.3 na 3, což je rozhodně správný krok. Ovšem tenhle skin je příšernej, zkus někde sehnat něco normálního. :-)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A nedal by se ten cool panel v pravo nějak zneškodnit? Resp zneškodnit tak, aby zabíral jen pár řádků a v ideálním případě byl tam co předtím :)

 

Nechápu? Kdyť ho můžeš celý zavřít.

 

Ale musím podotknout že ten sloup v pravo je nepřehledný, vyhovoval (doufam) už ten na staré verzi, vypadá to elegantněji..

 

Jako když je to pod Hulákadlem?

 

Hlavně koukám, že bez refreshe se ta bestie neupdatuje :)

 

Ano neni to Ajaxově.

 

Sneakere dej tam starý skin máš stím akorát robotu nic víc přitom ten starej je lepší přehlednější a jak tak sleduju chce ho více lidí ;)

 

To není tak jednoduchý dát tam původní skin.

 

Tak tady nejde o nový skin, tady jde o update za nějký verze 2.3 na 3, což je rozhodně správný krok. Ovšem tenhle skin je příšernej, zkus někde sehnat něco normálního. :-)

 

IPB 3 je venku pár dní. Ještě není moc skinů.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sneaker: Já ten panel nechci zavřít, jediné co z něj plánuju využívat je top 5 témat, která jsou v tom za a) vypsaná dost nepřehledně a za B) je u toho tuna dalších panelů, které v životě nepoužiju. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidíš jaké má HTML? Uprav ho. Klidně udělej nové styly a když to bude lepší, tak to tam dám ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jo správně...myslel jsem to pod tím hulákadlem, zdá se mi to přehledné. teď  moc ne..

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×