Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
charlie

WoW Players map 3.1.3

Recommended Posts

Online Mapa pro WoW - delana pro strukturu char db. mangos, ale nemel by byt problem to predelat na cokoliv.

 

 

System je delany za pomoci prakticky dvou skriptu

 

- onlinemap.refresh.php ... ten zajistuje generovani mapy jako obrazku uz s teckama vyjadrujici hrace...

- players_map.php - ta zobrazuje samotne tyto obrazky, v pripade ze jsou starsi nez nejaky interval (1-2minuty), pusti onlinemap.refresh.php a obrazky se vygeneruji znovu, poustit tedy TENTO soubor.. v pripadne potreby si tento script vygeneruje mapy pomoci onlinemap.refresh.php sam..

 

- data.php - definice nekterych udaju pro moznost prepocitani wow souradnic na jpg .. vicemene jsou to udaje z DBC

 

- mapy kontinentu.. jpg.. ve slozce /template

 

- konecne vygenerovane mapy jsou v /tmp ..

 

Snad to pojede.. v tomto stavu jakym to sem davam jsem to netestoval, jinak to vypada cca jako http://darkdemon.eu/wotlk/index.php?s=players_map

 

Cely system myslim ze je docela prehledne napsany, takze kdo trochu rozumi php myslim nebude mit problem upravit.. pokud chcete pouzit nejake svoje mapy kontinentu, nemel by to byt problem, jenom musi mit stejne meritko a vzdalenosti od okraje obrazku k zacatku kontinentu jako originalni wow maps..

 

 

http://filebeam.com/e374f26937deaf1c37f654c6fbe6bfda

 

Hawk

 

EDIT: Opraven link

Edited by charlie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Při testu to háže nedeklarovanou funkci ReturnTeam, přesněji:

Fatal error: Call to undefined function ReturnTeam() in /var/www/onlinemap.refresh.php on line 84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Při testu to háže nedeklarovanou funkci ReturnTeam, přesněji:

Fatal error: Call to undefined function ReturnTeam() in /var/www/onlinemap.refresh.php on line 84

 

Tak zkus ted..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak zkus ted..

me taky...

 

Fatal error: Cannot redeclare returnteam() (previously declared in C:\xampp\htdocs\wow\mapa\onlinemap.refresh.php:18) in C:\xampp\htdocs\wow\mapa\onlinemap.refresh.php on line 40

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×