Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Imra

Nabízím se jako GM / SQL DEV

Recommended Posts

//Uz nehledam, kdyztak bych prosil topic lock/del.

 

Zdravím,

nabízím se jako GM/SQL DEV. Denně mám spoustu času, který bych chtěl právě věnovat helpu. :D Jinak více informací níže, kdyby měl někdo zájem, pište nejlépe ICQ 492-730-894 nebo [email protected]

 

Co ovládám ?


 •  
 • GM & Admin mangos příkazy na maximální úrovni
 • HTML, PHP
 • SQL Fixy samozřejmostí

 

Proč byste mě měli vzít do teamu?


 •  
 • Chuť a ochota pomáhat serveru
 • Pokud mi něco nejde, dělám to tak dlouho, dokud to není tak jak by to mělo být.
 • Kvalitní práce

 

Co požaduji?


 •  
 • UpTime serveru nonstop
 • Schopný server, který to chce někam dotáhnout (nechci nějaké pokus servery apod.)
 • Samozřejmě bez Hamachi
   

Moje wow kariéra

Jednou kdysi jsem dostal tip na hru wow, to jsem začal hrát na mystiqu, bohužel server začal prudce a trvale lagovat, takže jsem odešel jinam. Byla to anathema, která měla tehdy nějakých 300 online, tam jsem hrál asi rok do té doby, než jsem schytl perma BAN. Nedá se nic dělat, tak jsem střídal snad všechny známé české servery, od spojky až po druhý mystiq. Nějak mě to přestávalo bavit a začal jsem se zabývat spíše GM postu, udělal jsem si na svém PC server a začal jsem GMkovat. Bez lidí to samozřejmě není ono, tak jsem začal hledat server aspoň s minimální populací. Hodně jsem jich prostřídal, shrnul bych to celkově do toho jednoho roku GMkování. Poslední dobou jsem na svém serveru začal opravovat i SQL bugy, takže bych teď chtěl využít mých schopností a zase začít opravovat, pomáhat a eventovat. Jinak wow hraju asi 3 roky a je mi 16. :)

Edited by Imra

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imru, jako jednoho z mála lidí doporučuji, mám mnoho zkušeností s jeho prací v teamu a můžu říct, že to je opravdu slušný člověk, komunikace na úrovni, zájem pro práci taktéž.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Když jsi působil na Anathemě při jejím poču 300 lidí, tak bych tě měl znát, ale nikdo pod "imr" tam nebyl - tehdy jsem tam začínal. Pod jakou postavou jsi tam byl tady byl?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestli máš stále zájem, podívej se na náš server WoW-Eternity.cz

 

Máme zkušený GM tým, který má dost plánů do budoucna a věřím, že oni mají na to, je dotáhnout do konce, například překlad světa do češtiny, už se na tom pracuje a celkem jsme pokročili :)

Také neplánujeme nahodit WotLK, WotLK serverů je hodně, zanedlouho se hráči budou vracet na TBC servery, jako se i teď vrací na pre-TBC servery ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Když jsi působil na Anathemě při jejím poču 300 lidí, tak bych tě měl znát, ale nikdo pod "imr" tam nebyl - tehdy jsem tam začínal. Pod jakou postavou jsi tam byl tady byl?

Omlouvám se za OT,ale Ententýku co kdybys pozorněji četl ?

Byla to anathema, která měla tehdy nějakých 300 online, tam jsem hrál asi rok do té doby, než jsem schytl perma BAN.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×