Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
FeliX

Midgard [TrinityCore2][neplacený]

Recommended Posts

972u7p.jpghttp://www.youtube.com/watch?v=l7glLPs2Aik

___________________________________________________________________________________Midgard_________________

24o11yo.jpg------v8hr1x.jpg

Web serveru: http://www.mggp.cz'>http://www.mggp.cz-------------------------------------------------------Web serveru: http://www.mggp.cz

Realmlist: set realmlist 80.79.31.128:3777-----.-------------------------------------Realmlist: set realmlist 193.19.177.36

Registrace accountů: http://80.79.31.128/register.php-------------------.------Registrace accountů: ---

Emulátor: TrinityCore2--------.--------------------------------------------------------------.Emulátor: Aspire Hearthstone

Databáze: TDB 0.0.5--------------------------------------------------------------------------Databáze: NCDB

Požadovaná verze clienta: 3.1.3-----------------------------------------Požadovaná verze clienta: 3.0.9

Místo: Česká republika (Praha)----------------------------------------------Místo: Česká republika (Praha)

Uptime: Nonstop----------.---------------------------------------------------------------------Uptime: Nonstop

Hamachi: Ne-------------------------------------------------------------------------------------Hamachi: Ne

Linka: 100Mb/s----------.-----------------------------------------------------------------------Linka: 100Mb/s

 

Klasický blizzlike server, snažící se přibližovat jeho slavné předloze.-------Dočasně odstaven.

Někdy to jde špatně, jindy líp a práce je dost.-----------------

Neslibujem zlaté věže, ani solné doly. My nabízíme rozvíjející se-----------------

server. Něco musí skončit, aby jiné mohlo žít,------------------------------------------

ikdyž nejsme na free scéně nováčky,-------------------------------------

tak přesto můžeme být pro někoho neznámí.-------------------------------------------

8wmes3.jpg------2zizrpl.jpg

 

-----------------------------------------------------16lgtw0.jpg

___

-----------------------------------------------------Web serveru: http://www.onyxius.cz

-----------------------------------------------------Realmlist: set realmlist wow.mggp.cz

-----------------------------------------------------Registrace accountů: http://wow.mggp.cz

-----------------------------------------------------Emulátor: TrinityCore

-----------------------------------------------------Databáze: TDB 7

-----------------------------------------------------Požadovaná verze clienta: 2.4.3

-----------------------------------------------------Místo: Česká republika (Praha)

-----------------------------------------------------Uptime: Nonstop

-----------------------------------------------------Hamachi: Ne

-----------------------------------------------------Linka: 100Mb/s

 

-----------------------------------------------------U tohoto serveru se v současnosti realizuje přesun pod křídla Midgardu.

-----------------------------------------------------Více informací najdete zatím na jejich domovských stránkách.

-----------------------------------------------------fkunow.jpg

Edited by FeliX
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vy máte vlastní emulátor?

 

Taky mě to zarazilo, a tak jsem začal googlovat ...

 

http://www.google.cz/search?client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Acs%3Aofficial&channel=s&hl=cs&q=Aspire+Hearthstone&lr=&btnG=Vyhledat+Googlem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vy máte vlastní emulátor?

 

Možná někomu ušetřím házení odkazu do vyhledávače. :)

 

Není to náš emulátor. Aspire je vlastně další odnoží Ascentu. Blizz-like dostal jméno právě podle nich. S emulátorem jsme velice spokojeni, je sice relativně mladý, ale developeři jsou velice vstřícní. (Ani u Trinity, ani u ArcEMU jsme se s tím nesetkali.)

 

http://forums.aspiredev.net/index.php

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bude plánovaná verzia 3.1.3 ?

 

Určitě ano, ale kdy přesně nejsem schopen říci. První bude ozkoušena na test serveru.

 

Jak jsem předesílal, tak máme plné ruce práce. Free servery jsou ekvivalentem "mnoho práce".:) Největší bolístku máme v současné době s questy. Spojení Aspire a NCDB nám nedalo moc na výběr. Northrend je na tom asi stejně jako Azeroth a Drenor (Outland)... pokud jde tedy o funkčnost světa. Q mají ovšem v některých případech přeházené ID a nefungují jak by měly. Je v tom trochu chaos, který uklízíme.

Díky přístupu komunity (hráčů) Developeři v této chvílí dřou právě na úkolech a kvůli komunitě přednostně na NR. Každým dnem je to lepší.

Pak řešíme pár problémů přímo v Core, kde jsme konečně udělali pokrok. Tento týden by jsme měli nasadit novou revizi a porovnat údaje z měření. Uvidíme co se dozvíme.

 

(Informace se týkají Blizzu. U instantu nejde, ani o PvE, ani o questy.)

 

A ještě doplním taky něco o Funku. Fungují nám všechny preTBC a TBC BG a Arény. Na těch přidaných WotLKem se pracuje.

___________________________________________________________________________________________________

 

Taže patch 3.1.3 určitě ano, ale ještě není stanoveno kdy.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ten web se mi zdá nepřehledný

web vypadá pěkně,ale zdá se mi nepřehledný.Ale jinak přeju GL

 

 

Možná...

řekl bych, že je to o zvyku. Složité je to dost (všechny servery ještě nefungují, ale byl by tam pak chaos, kdyby to byla jedna stránka). Takhle to máš rozděleno. Velká navigace (obrazky) a malá navigace (buttons hned pod tím). V hlavní banneru máš ještě odkazy na Forum a Redakci s Rádiem. Nahoře pak rychlou navigaci a okna pro přihlášení. Ostatní jsou jen informace.

 

Pokud máte ovšem nápad co přesunout, co by dodalo na přehlednosti, tak poslouchám. :)

Edited by FeliX
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mě se moc nelíbí ten web, ta zelená je taková vyblitá a to bílé písmo na něm mi moc nesedí, zkuste jinou barvu... písma i toho pozadí... nvm...nějakou tmavější...

 

Jinak ještě se mi nelibí jak máte nad headerem ty 2 reklamy vedle sebe, když už tak je hoďte uplně naspod webu, nikoho nezajímaj...

+ se mi nelibí velikost headeru... mám 18" monitor 1280x1024 což je takový optimální velikost domácností... a jen header mi zabírá půlku webu ... což se mi hnusí... :-/

 

Nemusíte poslouchat co jsem tu napsal, je to jen čistě můj názor ;) tak přeju GL & HF

Edited by nEcr(o_V)isiOn
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmm já musím mystiq.cz zkritizovat, protože hunter už se u nich hodí akorát tak do koše(nebyl sem u vás 1 týden).A jinak nemám rád ascent i aspire a cokoliv z něj vychází.Musím uznat že tým mystiq dělá pro server hodně, ale opravdu jim to za to stojí??Kdyby šli na TC2 tak by nemuseli dělat tolik oprav a hlavně myslím že lidi by k tomu vyšli vstříc.

 

Neberte si z toho nic. Je to můj osobní názor :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

...

Vyblitá zelená... :) Ještě jsem žádnou neviděl, abych pravdu řekl. No, pokud to vezmeme takhle, tak na každou barvičku něco najdeme. (A to raději nemluvit o hnědé ;) ) Nicméně, pro klid tvé duše... chystáme "nastavení" pro uživatele, kde si budou moci zvolit barvu. (Kultura... je už teď lazená do modra. Klidně vyzkoušej)

 

Děkuji za názor, i když je takový subjektivní. Co člověk to jiné chutě. Máme tolik věcí a tak málo místa... musím dodat, že webovky jsou verze 1.0

 

 

hmm já musím mystiq.cz zkritizovat, protože hunter už se u nich hodí akorát tak do koše(nebyl sem u vás 1 týden).A jinak nemám rád ascent i aspire a cokoliv z něj vychází.Musím uznat že tým mystiq dělá pro server hodně, ale opravdu jim to za to stojí??Kdyby šli na TC2 tak by nemuseli dělat tolik oprav a hlavně myslím že lidi by k tomu vyšli vstříc.

 

Neberte si z toho nic. Je to můj osobní názor :(

Proč? Z každé kritiky by se mělo něco brát. :)

 

Hm. Hunter, tak to bude hlavně Beast Master... a pak vše co se točí okolo petů.(Další stromy by na tom měly být fajn - podle testů) A máš naprostou pravdu. Založil jsem si postavu, čistě BM a musím ti říci, že dokud Aspire nevydalo jistou revizi (číslo z hlavy nevím), kde se věnovali hlavně Hunterovi (BM), tak to byla katastrofa. Pet byl takřka normální noncombat petík. Od té doby je to lepší... ne zcela ideální ovšem. To si sám ozkoušel. Stále je používání peta složité.

 

V současné chvíli jsme asi o 50 revizí pozadu (Od Aspire). Došlo skoro k astronomickým změnám, tedy hlavně v Core (všemožné ukazatela, věřím, že programáři by se vyřádili. :) ) Kluci od SUN++ to nějak nezaregistrovali a tak jsme si některé věci museli trochu přizpůsobit sami. Dnes mělo dojít k aplikaci těch revizí... ale nedostali jsme se bohužel k tomu. Molekula v práci nemohl pořádně ani vydechnout a navíc je mu dost mizerně, vidí to zítra na doktora.

 

K TrinityCore. Asi nebudu lhát, když řeknu, že si MystiQ prošel skoro všechny známé emulátory. I s Trinity jsme měli tu čest. (V té době jsem v týmu zastával malou pozici, takže veškerá rozhodnutí šla tak trochu kolem mne) V té době však TC nezvládala práci na více jádrových strojích. Emulátor padal. Vždy se zahryzl do jednoho jádra, zatím co ostatních sedm klidně podřimovalo. Tenkrát jsem napsal několik emailů, které putovaly do USA, protože na forku se nám snažili pomoci jen další uživatelé, nikdo z developerů, nikdo z týmu. A ani elektrenickou poštou jsem nedostal odpověď. Vyřešilo se to tedy změnou emulátoru - ArcEMU. Od nich jsme následně zběhli k Aspire. Líbilo se nám, že opravdu tvrdě pracují, komunikují a taky funčknost jejich spellů a talentů (vyjímkou je pet, potažmo strom BM).

Rozumějte, když napíšem, že nějak zlobí Vmaps, jestli by to nešlo poštelovat, tak nám příjde... ano, přepíšem to... sežeňte nám člověka, který se vyzná v programovacích jazycích, lineární algebře a 3D modelování. :D

 

Nikdy jsem neřekl, že jsme skvělí... nebo, kam se na nás hrabou ostatní? Aspire má dost much a některé samotný hráč ani nepozná. My máme prostě svou cestu druzí zase svou.

 

MystiQ je hodně hluboko... ruku na srdce. Znáte ho všichni. ;) My chceme dát novou naději. Mohl bych zde básnit co vše Aspire podporuje a kolik zvládne lidí (jako každý, kdo vyšel z Ascentu), ale to je zase jiný příběh. ;)

Edited by FeliX
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Měl mystiq.cz nějakou spojitost s mystiq.org, nebo je to jen shoda jmen?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Měl mystiq.cz nějakou spojitost s mystiq.org, nebo je to jen shoda jmen?

Mystiq org a cz byli jedno, pak se rozdělili,podle toho co vím já a podle mých informací, si to Admini rozdělili,bylo něco s krádeží a bla bla, podle mě krádež byl flame, ale kdo ví..

Share this post


Link to post
Share on other sites

to Xmat: kdysi byl jen jeden MystiQ, ale poté došlo k jisté události a nově vznikl MystiQ.org, znám jen kusé informace a těžko říct co byla pravda a co bylo přibarvené, zkus pohledat, určitě najdeš pár článků a rozhovorů na toto téma.

 

Jinak k tématu, musím přiznat, že za původního vedení jsem MystiQu.cz příliš nefandil, nesouhlasil jsem s jistými postoji, reakcemi a fungování celého projektu. Nyní jsem změnil názor a fandím pokusu nabrat druhý dech, přeji hodně štěstí a málo hráčů porušující pravidla :)

 

K webu, není úplně podle mého vkusu, pro mne je trochu nepřehledný a dá určitou práci zorientovat se v něm, přeci jen by podle mého názoru neškodilo trochu rozložení webu poupravit (pravé sidebary sloučit do jednoho a část pro novinky rozšířit), ale každému se líbí něco jiného.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felixi? Kdysi dávno (Asi před dvouma rokama) jsem si u Vás kupoval VIP III. kde mi bylo řečeno, že "account se stává mým majetkem a nemám důvod proč bych o něj měl přicházet". Šlo by account obnovit? Děkuji, rád bych ho věnoval kamarádovi, který hraje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak oddělení části lidí od MystiQu.cz ... a následný vznik MystiQu.org je docela nepříjemná historie. Bylo o ní napsáno dost a je plná křivd, urážek a pokrytectví (z jedné i druhé strany).

MystiQ založili dva lidé... Decker a Hasiel (dle mých informací). Zprvu to jelo v pohodě, ale pak začaly velké problémy. Nikdo nevěděl co se děje a tak vznikalo mnoho konspiračních teorií. Možná je nějaká z toho i pravda, ale to už se nedozvíme. Hasiel a jeho lidé odešli... a on sám si změnil nick na MystiQ. Důvod mi je neznámý.

K Deckerovi... neuvěřitelně tvrdohlavý člověk. Vše si udělá sám, vše je jeho... a to za každou cenu. Pak když měl problémy on, tak se to pochopitelně přenášelo i na celý server. Nějakou dobu jsem pod ním přímo pracoval, častokrát jsem mu říkal, že by měl změnit přístup a celou politiku. Ignoroval mě. Dokonce mě na nějaký čas donutil k odchodu, nepřímo.

 

Máme tady dva servery s podobným jménem a to je vše. Zbytek bych nechal spát. Ani Decker, ani Hasiel (MystiQ) na MystiQu.cz nepůsobí. Nezapomínáme na ně, ale jdeme si vlastní cestou.

Klidně se k tomu může někdo kompetentní z .orgu vyjádřit, pokud to čtou. Ale strašně nerad bych se zase dohadoval a zasvinil celý topic. Mám takovou zkušenost, bohužel.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felixi? Kdysi dávno (Asi před dvouma rokama) jsem si u Vás kupoval VIP III. kde mi bylo řečeno, že "account se stává mým majetkem a nemám důvod proč bych o něj měl přicházet". Šlo by account obnovit? Děkuji, rád bych ho věnoval kamarádovi, který hraje.

 

Ano je to možné. Ověříme a vrátím... stačí mě kontaktovat přes ICQ (mám ho u nás na foru v profilu) nebo PMkem s podrobnostma.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A aby nám řeč nestála ;) , tak mám výzvu...

 

MystiQ.cz hledá schopné scriptéry, lidi co rádi opravují v DB - Questy, npc atd., lidi znalé programovacích jazyků, aby mohli pomoci v Core. Prostě kutily, kteří znají WoWko také z druhé, temnější, stránky. :)

Moc dobře vím, že tito lidé jsou vyvážováni zlatem, ale pokud někdo pracovitý hledá místo, kde by se uplatnil, tak ho rádi uvidíme.

 

Hlavně, aby byl spolehlivý a chuť do práce ho neopouštěla.

 

F.

Edited by FeliX
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Došlo k úpravám hlavičky (příspěvku, kde jsou informace o serverech). Úprav bude postupně víc, jen co vždy dosáhnem dané mety.

 

S pozdravem.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Módi hlídejte si to Double post = Warn + myslím si, že došlo k upravení hlavičky není nutno psát a polovina lidí co tu působí ani neví o čem mluvíš

Share this post


Link to post
Share on other sites

Módi hlídejte si to Double post = Warn + myslím si, že došlo k upravení hlavičky není nutno psát a polovina lidí co tu působí ani neví o čem mluvíš

Double post, je, když někdo pošle nějaký příspěvek 2x hned za sebou.Pokud se dobře koukám, tak to poslal po 2 měsících skoro. Chtěl to aktualizovat, ať o tom každý ví. Nevidím v tom nic špatného.

btw: v pravidlech fora nic o double postu není. To jen tak mimochodem (a nebo jsem to přehlédl, v tom případě se omlouvám za svou nevšímavost).

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×