Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
moncik

potřebujete GM? (Eventera/ingame)

Recommended Posts

Dobrý den,hledám GM post nejlépe ingame/eventer:)

 

1.Věk 15 (ale výhodou znalost ve WoW)

2.WoW hraju 3 roky a z toho 1rok GM-na serveru wotlk.cz (kterej zanikl:( ale vetšina lidí ho znala;) )

3.Docela dobrá znalost Mangos commandu,jsem ochotna,spolehliva...:)

4.Denně tak 3-6 hodin ve hře ;)

5.Mikrofon nemam ale zato jsem denně na ICQ -- 376-730-872

6.V gm teamu dobrá spolupráce

7.Samozřejmě nesupportuju hráče a jakkoli neporušuji pravidla :)

8.Znalost pravopisu dobrá :D ale chybičky se vloudí :)

9.Připište (sem nebo na ICQ) co byste ještě chtěly vědět

 

PS:Sem holka :)

 

upraveno:uz je mi 15

Edited by moncik

Share this post


Link to post
Share on other sites

: D beru tě :D jako maskota ; )

; ) holka se dycky hodí...

 

http://93.91.54.14/silmarillion

- včera jsme spusitli ostrý provoz ; ) kdyžtak napiš na mail secondworld'A'email.cz ('A' = @)

 

; ) :-* doufám že ta na fotce si ty xD + chci další

 

EDIT pro Apixxáka - Já to s ní myslim vážně vážně ;)

Edited by nEcr(o_V)isiOn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seš holka tak budu mírny :D .Jedinej problém bude asi věk věčinou 15+ přeji ti hodně štestí v hledaní skus napsat Hejskovi možná tě vezme :)

 

EDIT:Psal jsem to jak Necro tak se omlouvám tak a máš práci :) Necro nebuď na ní zlý :D já chcu být holka :D

Edited by Apixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

a nechceš jít ke mě na RP server? Divka v týmu se vždicky hodí at už na psychyckou podporu tak i na podporu...no prostě na podporu :)

 

Info o mm serveru najdeš zde :

http://www.wowresource.eu/index.php?showtopic=14459

 

Server a tým je poměrně kvalitní zatim chybý jen hráči...

Edited by Clou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak tohle se mi líbí ... napiše holka a hned všichni by ji chtěli do teamu.

Napiše 14-ti letý kluk a všichni ho pošlou tam "kde světlo nesvítí". :D

Obdivuju co s vámi udělá 14-ti leta holka :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kdyby si uměla SQL , C++, tak bych možná o něčem takovým uvažoval. Věk 14.. Konec uvažování, je jedno jestli seš kluk nebo holka, věk 14 je prostě málo, už se to tu řešilo několikrát. Ale i tak GL už jen za tu kuřáž to sem postnout ;)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wladass máš pravdu. Len ten vek nieje dáky velký a pochybujem že keď je holka a na taký vek že vie aj SQL a určite už nie C++. Dievčatá sa neradi takéto učia a často tomu nerozumejú :D z vínimkou Axxi :D.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wladass spravný přístup neřeší jestli je to holka nebo kluk Necrouš jí bere, protože je to holka bavily jsme se o tom v noci včera Silver tak někteří se považují za professionály v c++, když kopírují kody ze stránek ;) "Axxxa není člověk, ale stroj"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wladass máš pravdu. Len ten vek nieje dáky velký a pochybujem že keď je holka a na taký vek že vie aj SQL a určite už nie C++. Dievčatá sa neradi takéto učia a často tomu nerozumejú :D z vínimkou Axxi :D.

no to mozna ale nepisu tam ze neco take umim ale budu se to ucit navic kdyz zvladam css a html tak todle nebude snad tak tezky

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wladass, zase všechny schopnosti člověka nemusí být závislé na jeho věku... Ok, beru, že třeba 12-13ti letý děcko nemá rozum, ale někdo může být intelektuálně dopředu a bude mu 14, chová se a přemýšlí jako třeba 16ti letý člověk.

Share this post


Link to post
Share on other sites

no to mozna ale nepisu tam ze neco take umim ale budu se to ucit navic kdyz zvladam css a html tak todle nebude snad tak tezky

Moncik CSS a HTML je jednoduchá věc SQL též není nic těžkého, ale C++ se nenaučíš jen tak.

 

EDIT: Pokud chceš být eventér tak ti je C++, SQL a další prkotiny k ničemu.

Edited by Apixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moncik CSS a HTML je jednoduchá věc SQL též není nic těžkého, ale C++ se nenaučíš jen tak.

 

EDIT: Pokud chceš být eventér tak ti je C++, SQL a další prkotiny k ničemu.

jo jasne to vim ale abych nemusela celou dobu delat jen todle.....

 

EDIT: no a podle jednoho topicu s tvym GM logem od tebe nepotřebuju názor, a to že na počítači byl tvůj brácha bratránek nebo já nevím kdo tak to je dost častá a hodně blbá výmluva.....

Edited by moncik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apixxi , musím nesouhlasit , pokud chce být eventer , tak SQL se může hoďit , pomoci SQL může připravit originálni a zábavne eventy .. vlastni Questu nebo lootu do boose na poraženi na eventu atd ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já bych tě vzal na server už jen z toho důvodu, že jsi holka a holka vždicky v týmu udělá o něco lepší atmosféru než banda kluků co se jen dohadují o bábovičkách na písečku ;)

 

Spíš obdivuji tvoji kuráž sem napsat,protože většina uživatelů už tě zde pomalu začalo kamenovat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to že mně kamenují se celkem dalo čekat :D a já sem na to zvyklá že (skoro)každej je nespokojenej:) u nás doma to tak je takže si z toho hlavu nedělám :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na tý fotce v avataru vypadáš trošec emo, takže jestli si tak to třeba řešíš řezaním ne? x)

 

Edited by Clou : Za tenhle OT bych ti mohl dát WARN,protože tím urážíš uživatele.příště si uvědom co řikáš nebo ten WARN odemne doopravdy dostaneš !

Edited by Clou
Varování !

Share this post


Link to post
Share on other sites

moncik, ty jsi možná jiná, neházím všechny do stejného pytle, ale na svém serveru jsem sám měl 2 holky GM (15 a 17) a abych pravdu řekl, moc dlouho se u nás neohřali holky jedny :-). Proč? Jedna nedělala skoro vůbec eventy (a přitom byla eventerka) a nakonec jsem zjistil, že si supportila postavu (i po jednom upozornění) a druhá si zase dělala srandu z hráčů a eventy dělala zase moc divné a navíc se bavila s lidma, s kterýma zrovna potřebovala, u ostatních se pouze přetvařovala.

 

Ale jaký byl hlavní důvod? Rozhádali celý GM tým. Půlka GM týmu se o ně hned začli zajímat, a hádky začli. Už to nikdy nebude jako dřív a můžu jim za to akorát poděkovat :-/.

 

Ale jak říkám, ty můžeš být jiná, ale já už v GM týmu nechci holky pod 18 (nebo možná raději 20) - ti už totiž mají rozum, nepřetvařují se a dokáží se postavit před hotovou věc (až na vyjímky).

 

No je to jen takové menší upozornění, v žádném případě tu nechci moncikovi kazit nabídky :-), i když už možná je u nekra na serveru :-).

 

EDIT: Reakce pro Clou: Máš pravdu, zlepší atmosféru, ale přinese to s sebou plno negativ, viz výše (a to jsem ještě určitě na něco zapomněl - nerad už se k tomu vracím;) ), ale neříkám, že neexistují výjimky ;-)

Edited by Filo

Share this post


Link to post
Share on other sites

No hele já chtěl holku do GM týmu už delší dobu jenže žádná,která by WoW hrála a já jí znal není tak hledám na netu nabídky od slečen :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dados a koho zajímý tvůj názor?Každý má svůj Styl a můžeš být rád, že Clou je vpohodě ... jinak Moncik už si našla místo?

Edited by Apixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apixx, já to jako narážku na emo nebral! To bych musel být debil, když sem i já emo tak proč bych ho urážel žejo xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moncik si už našel místo vzal jsem jí do týmu...Ať si řiká kdo co chce prostě jednou je to holka a ta se na RP serveru hodí

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moncik si už našel místo vzal jsem jí do týmu...Ať si řiká kdo co chce prostě jednou je to holka a ta se na RP serveru hodí

Však ok, to co jsem psal, byl jen takový můj názor pro ostatní. Určitě jsem nechtěl nikoho odradit, či tak něco.

Každopadně ti přeju hodně štěstí a ať u Vás dlouho vydrží a dodržuje pravidla :-).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×