Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Exitusik

GM post......

Recommended Posts

Zdravím hledám pozici GM na nějakém serveru,,měl jsem tu přihlášku ale tedka jsem ji trochu upravil jelikož jsem se za tu dobu zase něco naučil :o tady je o mě info:

 

 

Přezdívka:Exitusik

Věk: 18

Na jaký GM post se hlásím: Ingame/eventer

Proč chci být GM:baví mě to chci dělat zábavu hráčům nebo jim pomáhat...

Moje reference:

 

Je mi 18let, WoW hraju 3 roky a díky tomu znám tento svět poměrně dobře. Bohužel,se zatím učím pracovat s jazykem C++ a jiné. Ale jsem schopen se to pokusit naučit alespoň abych o tom něco věděl. V případě že bych byl přijat, byl bych aktivní na fóru a dělal co nejčastěji eventy,neříkám že jsem si nikdy nedal support ano dal jsem si a vůbec mě to nějak netěšilo takže support už raději NE.

 

Co nabízím:

 

+Ovládám příkazy pro mangos-trinity.

+Ovládám Aj i Čj na poměrně dobré úrovni

+Nenechám se lehce vyprovokovat, mám klidnou povahu (sem pohodář)

+Mám dost času .

+Poměrně rychle se učím nové věci

+Umím v Quice

+Aktivně sleduji WoWForum WoWResource.

+Snažím se učit SQL popřípadě pak pomoct jako Developer až bych to opravdu ovládal

+Aktivitu na Forum

+Pomoc eventerovi při eventu

+Mám vlastní server na kterém zkouším různé věci .

 

Návrhy na Eventy: dělám eventy jako jsou skákačky,PVP(1v1,2v2,3v3atd.),Karavany,Bludiště,Hledačky,Běhové závody,Soutěže krásy,Různé příběhy,Hledání pokladu atd.. nápady nejsou problém =)

 

GM praxe: Wowspider.eu,MoonshineQ,3server,Altron,WoWnetgames.sk,Stormcaller,Glory of azeroth,wow-experience,Realliveserver,Earthwarden,a na dalších serverech které si už moc nepamatuji.

 

Asi se ptáte proč tolik serverů řeknu vám proč,,bud se server rozpadl nebo jsem měl jinou nabídku a nebo nějaký problém ale jsem rád že mám tolik zkušeností .

 

jak dlouho sem byl GM?: 2,5 roku

 

Co požaduji:

Žádné Hamachi minimálně 100 hráčů at je co na práci,,kvalitního a rozumného admina dobrý team,rate je mi jedno nejradši bych bral Fun nebo Instant ale Blizzu se nebráním :) Patch 3.3.5a

 

Kontakt:

na ICQ

ICQ:469958261

Email:[email protected]

 

Děkuji za přečtení.

 

Naschledanou s pozdravem Exitusik.

 

PS:Předem se omlouvám za nějakou gramatickou chybu či překlep .

Edited by Exitusik
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

už je starej nechtěl jsem ho oživovat tak jsem si udělal New a pro tvoji informaci tak nestačí... :P

 

 

EDIT: Stále hledám místo pisněte na ICQ Kdo zájem.... ;)

Edited by Exitusik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Víc teček už za věty dávat nemůžeš? Hlavně ten název topiku....................... vypadá to dobře :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já osobně bych se raděj podíval na topik se seriozním názvem než na topik kde název obsahuje 50% teček. Bráno čistě psychologicky. :mid_sword: z pohledu většinou otrávených hlavních GM kterým podobné maily chodí každý den.

Edited by Aristo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nvm jak se ten komplex jmenuje ale dela ze lidi se vzdycky na konci odmlci s takovym tim "eee" :D Nejaka porucha vyjadrovani se :D Neprensel jsi to do psane formy? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já nenáwidím když někdo napíše za wětu wíc jak tři tečky, otazníky (a proč?????????????????) nebo píše "w" místo normálního "v"... V ten moment bych vraždil

Share this post


Link to post
Share on other sites
:D Je někdo takovej no,já nemám rád když někdo píše bez háčků a čárek ale co už je to jeho věc. :D PS:zase jsem tam chtěl dát ty tečky xD je to zvyk.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znova aktuální! :)

 

 

EDIT už místo nehledám dostala se ke mě velmi dobrá nabídka. :)

Edited by Exitusik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já si osobně myslim že si byl GM na moc serverech si takovej dezerter a nikde nevydržíš dlouho.

Edited by nechy

Share this post


Link to post
Share on other sites

myslet si můžeš to proč jsem nevydržel tak to proto že bud server skončil a nebo se vyskytla lepší nabídka a tedka jsem na to neměl půl roku čas takže tak,, ale tvého názoru si cením ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

myslet si můžeš to proč jsem nevydržel tak to proto že bud server skončil a nebo se vyskytla lepší nabídka a tedka jsem na to neměl půl roku čas takže tak,, ale tvého názoru si cením ;)

Takže ty budeš někde GM na nákym serveru a příde nabídka od lepšího serveru tak hned odejdeš tomu se říká docela špatnej přístup.

Edited by nechy

Share this post


Link to post
Share on other sites

no to teda nevíme to mi ujasni odešel jsem kvůli jednomu Blbečkovi kterej nic neuměl a dělal jen bordel.. :)

Skutečně? Já jsem to slyšel trochu jinak. ;) Stejně se to rozpadlo, nestálo to za nic. Ten tým nic neuměl, nebyli jste kdo ví jaký machři. Pamatuju si neustálý vápadky, kolikrát to nejelo i několik dní, jednou to nešlo dokonce 2 týdny.. online 15 lidí max, občas 20 horďáků.. - fakt síla - :rolleyes:

 

Ale nic, možná už jsi tam v tý době nebyl a nemohl jsi za to co se tam dělo pak. Jedná se o časový horizont od března 2009 do z hruba června 2009.. <GM>Imra (nebo si říkal Imer?) odešel nebo ho snad vyhodili do konce tenkrát kvůli nějaký kravině, s někým se tam chytnul.. ..no a to jsem se naštval a odešel jsem na dobro. Nejhorší zkušennost z free wow serverem, na to nikdy nezapomenu. Držela mě tam jenom fajn guilda "horde corps" a některý lidi z ní jsem znal osobně. Jinak bych tam tak dlouho nekysnul.

 

Vím že to není moc k tématu, takže sorry. Musel jsem to uvést na pravou míru. Prostě eXperience mi vadí, jenom když to čtu, vzpomenu si a udělá se mi špatně. Ale znovu opakuju, možná za to nemůžeš.

Edited by Wolf Officious

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já tam došel až byl Imra vyhozenej jinak ano bylo tam 15-20 hráčů a poměrně tam nebylo co dělat... a Imru jsem poznal na forku a byl to dobrej kluk takže vpoho.

 

Nechy:Když jsi na polorozpadajícím serveru tak radši vezmeš nabídku než abys tam zůstal do konce a pak neměl co napráci :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×