Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
longin

SQLGens v 3.4.1 (vytvoří loot Item, Go, NPC....)

Recommended Posts

Našel sem to na fóru Udb v tools a tady sem to neviděl tak se to třeba bude někomu hodit.

Je to jednoduchý nástroj na looty Go, Itemu, NPc atp...

Me osobně by zajímaly 2 věci:

1. Jak moc přesně ukazuje wowhead % (ChanceOrQuestChance)

2. Má s tímto programem někdo zkušenosti? Je vůbec použitelný?

 

tady download:

 

http://filebeam.com/462ac02b865065d5f6b0e0c917d931fd

Edited by longin
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myslím, že WoWhead to má presne. Neviem či sa to dá, ale myslím, že to majú nejak vypočítané z cache.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tenhle program používám už delší dobu, je to dobrá věcička ulehčí mnoho práce, Jediná věc kterou neumí je rozdělit looty do group. Čili to se musí dělat ručně.

Hodi se to například když chcete looty dělat hromadně např. pro celý dung/raid nebo oblast ;)

Jinak se mi párkrát stalo že mi pomíchal počet emblemu atd. Ale i to jde hravě opravit ručně.

Dokáže kombinovat více SQL souborů do jednoho což je taky jeho obrovské +.

Program doporučuju je to celekm user-friendly toolska. ;)

Jinak info tahá přímo z wowheadu a to s nezaokrouhlenými hodnotami :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Díky za odpověd. Je to docela šikovnej tool. Docela to urychlý práci. akorat sem zkusil udelat loot npc a v jednom itemu se lišilo (chanceORquestchance) od wowheadu od 0.8% což už mi přijde docela dost. Ale stačí si to zkontrolovat no je to lepší než to psát...

Share this post


Link to post
Share on other sites

O tom silně pochybuju že by se to lišilo o tolik (0,8%) když je to tahaný přímo z wowheadu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

je to tak možná nějaká chyba nebo co ale tohle mi vygeneroval ten muj SQLGen pro NPC Yogg Saron (Ulduar)

 

-- Data generated from WoWHead.com by JMAan's drop list generator --
UPDATE `creature_template` SET `LootID`= 33288 WHERE `entry` = 33288;
DELETE FROM `creature_loot_template` WHERE `entry` = 33288;
INSERT INTO `creature_loot_template` (`entry`,`item`,`ChanceOrQuestChance`,`Groupid`,`mincountOrRef`,`maxcount`,`lootcondition`,`condition_value1`,`condition_value2`) VALUES
(33288, 45637, 29.6, 0, 1, 1, 0, 0, 0),
(33288, 45635, 28.4, 0, 1, 1, 0, 0, 0),
(33288, 45636, 28.4, 0, 1, 1, 0, 0, 0),
(33288, 46018, 27.2, 0, 1, 1, 0, 0, 0),
(33288, 40753, 24.7, 0, 1, 1, 0, 0, 0),
(33288, 46031, 23.5, 0, 1, 1, 0, 0, 0),
(33288, 46025, 19.8, 0, 1, 1, 0, 0, 0),
(33288, 46028, 19.8, 0, 1, 1, 0, 0, 0),
(33288, 46016, 17.3, 0, 1, 1, 0, 0, 0),
(33288, 46030, 17.3, 0, 1, 1, 0, 0, 0),
(33288, 46021, 13.6, 0, 1, 1, 0, 0, 0),
(33288, 46019, 12.3, 0, 1, 1, 0, 0, 0),
(33288, 46022, 12.3, 0, 1, 1, 0, 0, 0),
(33288, 46024, 8.6, 0, 1, 1, 0, 0, 0),
(33288, 45624, 6.2, 0, 1, 2, 0, 0, 0),
(33288, 46068, 3.7, 0, 1, 1, 0, 0, 0),
(33288, 45087, 3.7, 0, 1, 1, 0, 0, 0),
(33288, 45104, 2.5, 0, 1, 1, 7, 197, 1),
(33288, 46097, 0.4, 0, 1, 1, 0, 0, 0),
(33288, 45088, 0.4, 0, 1, 1, 7, 164, 1),
(33288, 45090, 0.4, 0, 1, 1, 7, 164, 1),
(33288, 46095, 0.4, 0, 1, 1, 0, 0, 0);

 

ale stejne si to radši vždycky podle wowheadu kontroluju zaprvé se to tim učim páč teprve začínám s SQL a za druhý neni naškodu si to zkontrolovat...

 

/edit: tak to byla nějaká chyba zkusil sem to znova a bylo všechno v pohodě..

 

/edit2: Jenom škoda že programek neumí rozlišit 10 a 25 man, hard mody a Heroic (teda heroic umí ale 10 a 25 ne)

Edited by longin
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro někoho kdo vypsal par dungu ručně jako já, se to určitě hodí, vyzkouším.

asi tak nejak, program je skveli pouzivam ho uz dlhsie mozem odporucit , zida sa , len problem s group lotmi ale to uz si clovek dorobi aj rucne B)

 

Myslím, že WoWhead to má presne. Neviem či sa to dá, ale myslím, že to majú nejak vypočítané z cache.

 

maju to pocitane z cache a z dumperov

Edited by bLuma

Share this post


Link to post
Share on other sites

dá ale nebude to fungovat na WOTLK raidy asi... nebo spis urcite kvuli tomu deleni 10/25 a HC mody proste je to delany na TBC. Teda takhle dumpne to i HC treba Yogg Sarona ale nevim co je to za loot jestly 10 nebo 25 HC atp...

Edited by longin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podporuje klasický rozdělení Normal/Heroic, jiné rozdělení nepodporuje, tak už to dál nepitvejte ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravím all.. sorry že otvírám stary topic.. ale mam problém s tímhle programem..

 

Vždycky mi fungoval dobře.. ale ted mi vyhazuje pokažý error:

Line: -1
Error: Subscript used non-Array variable.

 

*Help* nefunguje ani po stažení přepsání novýma soborama.. hlásí mi to furt.

 

Přemýšlel jsem jestli to není zpusobeno nějakou aktualizací windu.. Nevím.. každopádně díky za každou radu.. tenhle programek je dobrý pomocník.. :)

Edited by demolisnman
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravím all.. sorry že otvírám stary topic.. ale mam problém s tímhle programem..

 

Vždycky mi fungoval dobře.. ale ted mi vyhazuje pokažý error:

Line: -1
Error: Subscript used non-Array variable.

 

*Help* nefunguje ani po stažení přepsání novýma soborama.. hlásí mi to furt.

 

Přemýšlel jsem jestli to není zpusobeno nějakou aktualizací windu.. Nevím.. každopádně díky za každou radu.. tenhle programek je dobrý pomocník.. :)

Mám rovnaký problém. Nieje možné že je ten program proste "mimo dátum"?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si stáhněte novou verzi ne ?

Mám tu nejnovější.. přímo z UDB fora ..a furt to stejny.. crash..crash...crash... akorat ted ten error není na řadku -1 ...ale 1450..

 

PS. ty stare nejedou proto, že změnili něco ve struktuře wowheadu.. a en program to už nepřečte

Edited by demolisnman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×