Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
darkweaver

Registrace Accountu přez Web interface

Recommended Posts

Velmi pěkné, detailně vysvětleno, každý by to měl pochopit :). jsi šikovný a mnoha lidem se to může hodit (jednou to třeba i já použiju) REP+

Edited by odwar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravim...

 

Dukladne jsem si tento navod nekolikrat prostudoval, a porad nechapu to spojeni s DB, pises zde ze Reg. formular se se scriptem propoji timto kodem:

 

<?php
      include 'reg.trida.php';

      $registrace = new AccRegistrace("localhost", "root", "asqw", "realmd");

      $registrace->zpracovani_udaju($_POST['nazev'], $_POST['heslo'], $_POST['heslo2'], $_POST['email'], $_POST['acc']);
?> 

 

V tom pripade tam neco musim zmenit ne? Co mam dat misto toho asqw?

 

Za odpoved predem dekuji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juj, tak to me nenapadlo... dekuji pekne a v tech ostatnich kodech uz nic menit nemusim? :-)

 

 

Ne, nic dalšího měnit nemusíš :). Stačí jen upravit ty údaje pro připojení k databázi při vytváření objektu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha, vše jsem udělal... změnil udaje k pripojeni do DB. Ale kdyz se na tu stranku podivam pod formularem mam napsane

$registrace->zpracovani_udaju($_POST['nazev'], $_POST['heslo'], $_POST['heslo2'], $_POST['email'], $_POST['acc']);
?>

 

A take mi

      INSERT INTO account
     (username, sha_pass_hash, gmlevel, email, expansion)
     VALUES
     (UPPER('$nazevacc'), SHA1(CONCAT(UPPER('$nazevacc'), ':',    
     UPPER('$heslo'))), $gmlevel, '$email', $typacc)

nejde nahrat do DB :-(

Edited by smonkey

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha, vše jsem udělal... změnil udaje k pripojeni do DB. Ale kdyz se na tu stranku podivam pod formularem mam napsane

$registrace->zpracovani_udaju($_POST['nazev'], $_POST['heslo'], $_POST['heslo2'], $_POST['email'], $_POST['acc']);
?>

 

Nejak nechapu smysl problemu?

 

A take mi

      INSERT INTO account
     (username, sha_pass_hash, gmlevel, email, expansion)
     VALUES
     (UPPER('$nazevacc'), SHA1(CONCAT(UPPER('$nazevacc'), ':',    
     UPPER('$heslo'))), $gmlevel, '$email', $typacc)

nejde nahrat do DB :-(

 

Jak nejde ? Todle byla pouze ukazka dotazu do DB, kterou pouzivas ve scriptu a jeji popis. Jediny co by te melo zajimat je ten vrchni script, formular a jak to spojit. Budes mit 2 soubory, formular a zpracovatele. To je vsecko.

 

Trosku se rozepis co na tom nejde, nemam vestici kouli :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

:-D Omlouvam se, se mnou je tezka domluva... je mi 13 a moc vyrecny nejsem.. trosku si to promyslim aby jste to pochopili :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Aha, vše jsem udělal... změnil udaje k pripojeni do DB. Ale kdyz se na tu stranku podivam pod formularem mam napsane

 

$registrace->zpracovani_udaju($_POST['nazev'], $_POST['heslo'], $_POST['heslo2'], $_POST['email'], $_POST['acc']);

?>

 

 

 

Nejak nechapu smysl problemu?

 

Prostě když nahraju index na ftp... a najedu na stranku, pise mi to pod formularem ten kod - to je asi spatne ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem vyresen :teehee: Misto -> sem tam dal = a je to :teehee:

 

Ale mam dalsi problem, pokud vyplnim vsechna pole (i kdyz nevyplnim) a dam Zaregistrovat ACC! tak mi najede prazdna stranka... Posudte sami : Tady - Neberte to jako reklamu!

 

 

Mno :D, zaprve si uprav kodovani stranky, protoze ti to nebere diakritiku. Ve formu nevyplnuj action. Zadalsi, stranku s formularem mas s koncovkou html, prejmenuj ji na PHP, proto ti to nebralo ten script a jen ho to vypisovalo :)

 

Edit// U toho selectu, kde vybiras expanzi, dopln k hodnote optionu u WotLK cislo 2 ( 3ka neni :) )

Edited by darkweaver

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vse opraveno, uz to skoro jede - porad mi to pise "Nyni se nelze registrovat". Server mam pusteny, Apache taky... jedine me napada - neni to tim ze nemam verejnou IP ale hamachi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vse opraveno, uz to skoro jede - porad mi to pise "Nyni se nelze registrovat". Server mam pusteny, Apache taky... jedine me napada - neni to tim ze nemam verejnou IP ale hamachi?

 

Zkontroluj, jestli mas dobre vyplneny udaje k DB. Taky sem videl machra, kterej to nahral na ic.cz, server mel na localhostu a cekal ze ta registrace pojede, tak doufam ze nejsi stejnej pripad :)

 

Jinak prez hamachi to jde, mam to ozkouseny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak udaje k DB mam vyplneny tak:

</table>
<?php
      include 'reg.trida.php';

      $registrace = new AccRegistrace("5.159.255.162", "root", "root", "realmd");

      $registrace->zpracovani_udaju($_POST['nazev'], $_POST['heslo'], $_POST['heslo2'], $_POST['email'], $_POST['acc']);
?>
</body>

- jinde je vyplneny nemam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak udaje k DB mam vyplneny tak:

</table>
<?php
      include 'reg.trida.php';

      $registrace = new AccRegistrace("5.159.255.162", "root", "root", "realmd");

      $registrace->zpracovani_udaju($_POST['nazev'], $_POST['heslo'], $_POST['heslo2'], $_POST['email'], $_POST['acc']);
?>
</body>

- jinde je vyplneny nemam

 

Misto IP hamachi tam napis localhost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha! A tady se ukazala moje nepozornost :D, samozrejme sem mel spatne nainstalovany Apache, takze sem to musel cely predelat :D.

 

ale i tak to neslape :-( Sem uz zoufalej

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha! A tady se ukazala moje nepozornost :D, samozrejme sem mel spatne nainstalovany Apache, takze sem to musel cely predelat :D.

 

ale i tak to neslape :-( Sem uz zoufalej

 

Nevim jak líp ti pomoct. Je těžký pomáhat někomu, kdo něco dělá a při tom absolutně neví co a proč :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mám problem nevim ako sa zbavit toho aby mi na webovej stránke xxx.xx/registracia.php nechcem aby mi tam pisalo toto :

 

Notice: Undefined index: nazev in C:\wamp\www\registracia.php on line 53

 

Notice: Undefined index: heslo in C:\wamp\www\registracia.php on line 53

 

Notice: Undefined index: heslo2 in C:\wamp\www\registracia.php on line 53

 

Notice: Undefined index: email in C:\wamp\www\registracia.php on line 53

 

Notice: Undefined index: acc in C:\wamp\www\registracia.php on line 53

 

 

Čo mám robiť ? pls

Edited by Caspersk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mám problem nevim ako sa zbavit toho aby mi na webovej stránke xxx.xx/registracia.php nechcem aby mi tam pisalo toto :

 

Notice: Undefined index: nazev in C:\wamp\www\registracia.php on line 53

 

Notice: Undefined index: heslo in C:\wamp\www\registracia.php on line 53

 

Notice: Undefined index: heslo2 in C:\wamp\www\registracia.php on line 53

 

Notice: Undefined index: email in C:\wamp\www\registracia.php on line 53

 

Notice: Undefined index: acc in C:\wamp\www\registracia.php on line 53

 

 

Čo mám robiť ? pls

 

 

Undefined index znamená, že neexistuje klíč pole. Proste ti neexistuje nějaká proměnná, kterou posíláš z formuláře scriptu. Zkontroluj si vsecky INPUTY ve formuláři. Když zascrolluješ až dolů v tutoriálu, tak tam máš kompletní balíček ke stažení, kterej je otestovanej a vše funguje jak má :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Undefined index znamená, že neexistuje klíč pole. Proste ti neexistuje nějaká proměnná, kterou posíláš z formuláře scriptu. Zkontroluj si vsecky INPUTY ve formuláři. Když zascrolluješ až dolů v tutoriálu, tak tam máš kompletní balíček ke stažení, kterej je otestovanej a vše funguje jak má :)

 

Ved ten mám ono ta registrácia funguje všetko už som sa registroval ja cez ňu aj kámoši na webe len tam ukazuje tu blbost Undefined index ci jak to je hmm neviem preco to robi ale registrovat sa dá ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ved ten mám ono ta registrácia funguje všetko už som sa registroval ja cez ňu aj kámoši na webe len tam ukazuje tu blbost Undefined index ci jak to je hmm neviem preco to robi ale registrovat sa dá ...

 

V php.ini nastav error_reporting na E_ALL & ~E_NOTICE

Edited by darkweaver

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravím , dnes sme se snažili s kámošem rozjet registrace potřebujeme pomoct s errorem , prosím o jakoukoliv pomoc... Díky

Parse error: syntax error, unexpected T_STRING, expecting T_FUNCTION in D:\xampp\htdocs\reg.trida.php on line 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravím , dnes sme se snažili s kámošem rozjet registrace potřebujeme pomoct s errorem , prosím o jakoukoliv pomoc... Díky

Parse error: syntax error, unexpected T_STRING, expecting T_FUNCTION in D:\xampp\htdocs\reg.trida.php on line 6

 

Co máš na 6 řádku v reg.trida.php ? ;)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co máš na 6 řádku v reg.trida.php ? ;)

class AccRegistrace{

 

// Údaje připojení k DB

private $jmeno;root // Jméno, které používáte k připojení k DB

private $heslodb;******* // Heslo k vaší databázi

private $host;localhost // Server, na kterém se nachází vaše DB

private $db;realmd // Jméno databáze ( většinou 'realmd' )

 

 

 

// Všechno povinné položky

private $nazevacc; // Název Accountu

private $heslo, $heslo2; // Heslo k Accountu

private $email; // E-mail k Accountu

private $typacc; // Typ Accountu ( norm, BC, WOTLK )

 

 

// Nastavení Accountu ( neuvádět při registraci )

private $gmlevel; // 0 - player; 1 - moderator; 2 - GM; 3 - Administrator

 

 

 

public function __construct($host, $jmeno, $heslodb, $db){

$this->pripojeni_k_db($host, $jmeno, $heslodb, $db);

}

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×