Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
stixii

Hledám administrátory

Recommended Posts

Dobrý den,

hledám lidi kteří mají zkušenosti kolem hry World of Warcraft.Server poběží na patchu 2.4.3,hardwarové požadavky jsou pro 1 500 hráčů s neomezeným přenosem dat napojeny na páteřní linku 1 GB/S.Zájemce o post hlavního administrátora či administrátora tak musí splňovat tyhle podmínky.

 

Podmínky pro přijeti

 

Hlavní Administrátor:

Velké zkušenosti ve hře a kolem serverů (hlavně zkušenosti v mangos,ascent a ostatní)

Umět pracovat s programy pro připojení na databází

Minimální věk 17+

Zájem se starat o servery

Hledat administrátory,developery

Řešit stížností na administrátory,unban,nastavovaní serverů apod. (tím je řečeno udržovat server 24h denně)

Slušné chovaní k hráčům a svým spolupracovníkům

Hlavně mít čas

 

Administrátor:

Zkušenosti v příkazech,a kolem hry.

Minimální věk 15+

Zájem hrát na serveru a hlídat hráče aby neporušovali pravidla

Řešit stížnosti na hráče,či porušovaní pravidel

Funkce administrátora kickovaní,banovaní,chystat eventy,restart herního serverů apod.

Slušné chovaní k hráčům a svým spolupracovníkům

 

Developer:

Zkušenosti s programy,a s databází (mangos,ascent a ostatní emulátory)

Minimální věk 17+

Vyvíjet server jen k lepšímu a kvalitnějšímu

Slušné chovaní k hráčům a svým spolupracovníkům

Trpělivost se tomu věnovat často

Upozornění pro developera:

Přijímací řízení bude hodně těžké,prokážete vaše zkušenosti v mangos i v programech jak je dokážete ovládat.Jestli dokážete vytvořit a upravovat server tak potom to bude pro vás lehké.Pochopte že toto řízení bude zdlouhavé kvůli důvodu že nemůžete nabrat lidi co by mohli v databází pokazit.

 

Splňuješ podmínky a rád bys vykonával nějakou funkci?Napiš na e-mail [email protected] či lepší možnost na icq 587-397-570.Budem rádi za každého administrátora který bude splňovat naše podmínky.Náš projekt chystá herní turnaje a lan cupy které se budou odehrávat v naši internetové kavárně.

 

 

EDIT by Aristo: Přesunuto do správné sekce

Edited by Aristo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikde jsem nenašel stránky projektu. Mohl bych o ně zažádat. Díky

Share this post


Link to post
Share on other sites

Celkem by mě také zajímal odkaz na web(nebo název serveru),ale jinak už jsem tě také kontaktoval prostřednictvím icq.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×