Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Wladass

[Nové forum]

Recommended Posts

Nemelo by to byt zamerene spise ciste na emulaci wow?

 

EDIT: Wlado byl rychlejsi... Jinak do ScriptDevu bych dal jeste podsekci ACID neboli EventAI ;)

Edited by ZiKK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Web bych tam nedával ;)

 

Se strukturou bych souhlasil, ale ještě by se mohla udělat scriptovací sekce :)

 

 

EDIT: Hmm tak mě předběhli oba :D

Edited by mimars

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co takhle sem ještě přidat kategorii "Představ se." new lidi by tam psali kdo jsou,co umí atd.. Jen to jen návrh,ale za zvážení stojí. :whistling:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co si pod tím konkrétně představuješ ?

 

No více méně to už napsal ZiKK tak jsem to myslel...

 

--

 

Ten nápad s představováním se mi taky docela zamlouvá, stál by za zvážení...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co takhle sem ještě přidat kategorii "Představ se." new lidi by tam psali kdo jsou,co umí atd.. Jen to jen návrh,ale za zvážení stojí. :whistling:

Sakra lidi neplette do toho zbytecnosti. Ma to byt sekce o developingu a ne seznamka :D Navic nehodlam sjizdet nekolik minut na dno fora, kdyz tam navrhujete tolik sekci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sakra lidi neplette do toho zbytecnosti. Ma to byt sekce o developingu a ne seznamka :D Navic nehodlam sjizdet nekolik minut na dno fora, kdyz tam navrhujete tolik sekci.

No dle mě to fórum zatím moc dlouhé není, ale to je jen názor :)

 

Pokud to představování neprojde, tak každý ukáže co umí na svých schopnostech a příspěvcích :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Forum bude o developingu a bude to jako samostatná sekce zde na foře, kdo to pochopil tomu + kdo ne tomu -. Žádná seznamka proboha :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já na to neseru. Pouze nemám čas číst všechny témata. Pokud je potřeba změnit strukturu fóra či nějaké jiné další podstatné změny, tak nikdy nejsem proti(pokud to není vyloženě blbost) a vyhovím. Pokud každopádně Wladass cítí potřebu založit nové fórum, ať tak udělá. Každopádně aspoň jeho původní záměr nebyl takový dle toho co vím.

 

Hosting a doménu s v této době dokáže zaplatit každý, za těch páru roků co to tu znám sa toho moc nezměnilo. ( jestli něco )

Edited by kája

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok takže konečnou verzi rozdělení fóra známe, píšu Sneakovi o založení.

Chtěl bych poděkovat všem co byli pro,ale i Angelovi,který byl proti :D

Teď se ukáže jak kvalitní developeři sem chodí :)

 

EDIT: Sneak kontaktován :teehee:

Edited by Wladass

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok takže konečnou verzi rozdělení fóra známe, píšu Sneakovi o založení.

Chtěl bych poděkovat všem co byli pro,ale i Angelovi,který byl proti :D

Teď se ukáže jak kvalitní developeři sem chodí :)

 

EDIT: Sneak kontaktován :teehee:

To je super :) Myslíš že to bude hotové už dneska?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokud se zde ukáže ještě dneska tak snad ano. Ale ještě par minut mi zabere dát dohromady pravidla + pořádně rozdělit a označit subfóra apod :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokud se zde ukáže ještě dneska tak snad ano. Ale ještě par minut mi zabere dát dohromady pravidla + pořádně rozdělit a označit subfóra apod :)

A bude pak nějaký nábor nebo jak? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No bude to forum otevřene pro všechny uživatele , jelikož tam budou (snad) uživatelé postovat i svoje problémy s věcmi, na které narazili a i opravy na to..

Share this post


Link to post
Share on other sites

No bude to forum otevřene pro všechny uživatele , jelikož tam budou (snad) uživatelé postovat i svoje problémy s věcmi, na které narazili a i opravy na to..

A neinteligentní dotazy a zbytečné topicy budou mazány... :D

 

A pojede to taky na IPB že?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pojede to přímo tady, jak máš forum..Bude to samostatná sekce, a časem možná vyberu někoho z uživatelů jako moderátora aby mi pomáhal..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pojede to přímo tady, jak máš forum..Bude to samostatná sekce, a časem možná vyberu někoho z uživatelů jako moderátora aby mi pomáhal..

Aha tak super tak jsem si to vyjasnil...

 

Budou se přesouvat současné topicy o kompilaci/patche na TC2? Já jsem totiž nějaké dělal třeba ten patch a tu kompilaci... a ty se budou přesouvat...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ano bylo by dobré nějaká návody a opravy přesunout to nevylučuji.. Ale s tím mi bude muset zřejmě někdo pomoci :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ano bylo by dobré nějaká návody a opravy přesunout to nevylučuji.. Ale s tím mi bude muset zřejmě někdo pomoci :)

No ne že bych se nějak vnucoval(:D) ale v tyto časy mám relativně dost času, takže kdybys měl zájem mohl bych pomoci... spíš jen jako dopomoc :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taky se můžu nabídnou jako pomoc :whistling: mám dost času volného a většinu ho trávím tak že se nudím :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nejdřív to založíme a pak uvidíme kolik lidí bude potřeba na pomoc :) Teď už čekáme jen na Sneaka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tákže, něco málo ode mě do ohně:

 

Ideální by bylo, aby se přidala jakási sekce ve které by se mohlo postovat, co kdo potřebuje. Samozřejmě "žádosti" by museli mít nějaký daný formát a někdo by to promazával od těch špatných. Někteří sice namítnou, že to je potencionální hnízdo SPAMu, nicméně aspoň se bude vědět, co by kdo potřeboval a pak prostě někdo z těch DEVů jenom proleze tuto sekci, vezme si, co se mu líbí a udělá to, strčí svůj výtvor do sekce s hotovejma "patchema" a do té "žádosti" dá odkaz na ten svůj výrobek. Staré témata v žádostech, ať se jich někdo nedotkne nebo jo, se prostě automaticky smažou (to snad IP Board umí, ne?). Třeba já moc nevím, co přesně nefunguje a je třeba spravit a tato sekce by mi pomohla. ;)

 

Poté mě napadla sekce "Nutný update", kam by se přesouvali opravdu věci, které jsou již kvůli zastaralosti nepoužitelné a jejich úprava je složitější (u těch jednodušších by stačilo napsat žádost přímo do jejich topicu, u těch složitějších bych to možná spíš řešil takhle, aby se to zviditelnilo, pokud by se toho nikdo neujal, je mi líto, ale smazat). Toto už je ale spíš takové experimentální, sám přemýšlím, jestli to je použitelné nebo ne.

 

Dále v případě nějakého rozmachu WSS Develomentu by to samozřejmě chtělo nějaké správce, nicméně zatím stačí 2 modové. (Pokud to teda bude zde, pokud to bude na samostatném fóru, pak ten tým bude potřeba.

 

Jinak já Vám také rád pomůžu jako SQL DEV a pokud by byl potřeba nějaký správce na údržbu, můžu pomoct i s tím, zkušenosti mám z jednoho fóra na VBulletinu (v té době, kdy jsem tam dělal, dost velkého).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×