Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
eSiteSoft

Nabídka služeb

Recommended Posts

Dobrý večer,

 

na začátek dovolte, abych se představil. Jmenuji se Pavel Janků a je mi 15 let. V oblasti webdesignu se pohybuji cca 3 roky a cca rok i v oblasti Game Developingu. 

 

V podstatě nedělá mi problém nastavování různých serverů, správa sítí ani nějaká rozsáhlejší tvorba web, či desktop aplikace. Co se týče internetových a intranetových aplůikací, tak vyvíjím jak na ASP.net (+ADO.net), tak na PHP. Mezi programovací jazyky, které ovládám patří : C#, C++, Ajax, Java, Delphi, Python, (x)HTML 1.0 xx - 2.0, CSS 2.1, HTML 4.1, PHP 4-5, Assembler, VB a Pascal. V podstatě zvládám i Action Script, ale bez animací.  Databáze zvládám jakékoliv podoby SQL, PostGree a Oracle.

 

V současné době se pouštím do grafiky, ale nějak si netroufám to ještě pouštět na světlo světa.

 

Co se týče správy sítí a serveru, tak zvládám na OS Linux, Microsoft Windows 2003 a brzy i 2008, ale není problém se naučit jakékoli jiné...

 

K nastavování Game umím zatím jen AMXmodX, Mani Admin a částečně se zaučuji s WoW databázemi.

 

Jsem ochoten spolupracovat s jakýmkoliv gamingem, který má alespoň nějakou úroveň a nemají to ejn malé děti, který si tím kompenzují věk a do roka to zaniká. Doufám, že najdu u nějakého solidního gamingu své místo a že uspokojím svou touhu dělat na něčem větším.

 

Na závěr asi tak ještě přiložím kontakt a odkaz na svůj připravovaný osboní web a blog - www.jankupavel.com

 

------Kontakt-----------------------------------

 

ICQ 213-222-226

Skype pavel.janku1

email [email protected]

Mobil +420  724 703 742

---------------------------------------------------

 

 

Těším se na Vaše nabídky, na spolupráci s Vámi a přeji pěkné prožití svátků. 

 

S pozdravem Pavel Janků

 

 

  • Upvote 6
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mezi programovací jazyky, které ovládám patří : C#, C++, Ajax, Java, Delphi, Python, (x)HTML 1.0 xx - 2.0, CSS 2.1, HTML 4.1, PHP 4-5, Assembler, VB a Pascal.

 

Ehm, v 15-ti dokážeš tohle všechno ?

Položím ti otazku a ty se nad ní zamysli. Dokážeš tohle všechno ovládat na plno, ale opravdu, že to prostě umíš vsechno naprogramovat co tě napadne vyřešit každý problem ? Prostě tem jazykům rozumíš jak pracují jak vznikly jaký maji účel a podobně ?

Zamysli se nad tím, protože když umíš například v php napsat registrace a přihlašení neznamená to, že php umíš, tak též s C# ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrý večer,

 

na začátek dovolte, abych se představil. Jmenuji se Pavel Janků a je mi 15 let. V oblasti webdesignu se pohybuji cca 3 roky a cca rok i v oblasti Game Developingu. 

 

V podstatě nedělá mi problém nastavování různých serverů, správa sítí ani nějaká rozsáhlejší tvorba web, či desktop aplikace. Co se týče internetových a intranetových aplůikací, tak vyvíjím jak na ASP.net (+ADO.net), tak na PHP. Mezi programovací jazyky, které ovládám patří : C#, C++, Ajax, Java, Delphi, Python, (x)HTML 1.0 xx - 2.0, CSS 2.1, HTML 4.1, PHP 4-5, Assembler, VB a Pascal. V podstatě zvládám i Action Script, ale bez animací.  D

 

Chlapče, chlapče, ty se s tim moc nepáráš... Máš můj obdiv, ikdyž všichni víme kde je pravda... :whistling:

Uměl by si z hlavy zkompilovat tento kód? A v jakém jazy je napsaný? Nechci tě zkoušet, ale mě to nic neříká, tak bych rád věděl co to dělá a v čem je to napsané už 4 roky si and tím lámu hlavu. Budu ti moc vděčný.

#include <iostream>

int main((int argc, char *argv[])
{
   using namespace std;
   for (int i = 32; i<128; i++)
       cout << (char) i << "\a" << endl;
   return 0;
}

Edited by Sylvanas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ehm, v 15-ti dokážeš tohle všechno ?

Položím ti otazku a ty se nad ní zamysli. Dokážeš tohle všechno ovládat na plno, ale opravdu, že to prostě umíš vsechno naprogramovat co tě napadne vyřešit každý problem ? Prostě tem jazykům rozumíš jak pracují jak vznikly jaký maji účel a podobně ?

Zamysli se nad tím, protože když umíš například v php napsat registrace a přihlašení neznamená to, že php umíš, tak též s C# ...

 

Takhlenc, neumím všechny na 100% ale rozsáhlejší weby apod. dokážu postavit na vlastní systém. Nemůžu tvrdit, že jsem 100%, ale problém se s nažám řešit, když už nastane...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chlapče, chlapče, ty se s tim moc nepáráš... Máš můj obdiv, ikdyž všichni víme kde je pravda... :whistling:

Uměl by si z hlavy zkompilovat tento kód? A v jakém jazy je napsaný? Nechci tě zkoušet, ale mě to nic neříká, tak bych rád věděl co to dělá a v čem je to napsané už 4 roky si and tím lámu hlavu. Budu ti moc vděčný.

#include <iostream>

int main((int argc, char *argv[])
{
    using namespace std;
    for (int i = 32; i<128; i++)
        cout << (char) i << "\a" << endl;
    return 0;
}

Řekl bych, že je to nějak z jazyků C

 

 

 

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

"řekl bych" napsal člověk, který uvádí, že ovládá C++. Dobrý pokus, ale opravdu uváděj jen co umíš a máš v tom minimálně půlroční aktivní praxi. Jinak se ani nedá považovat, že v tom jazyce umíš něco napsat. Napsat hello world umím taky v hodně jazycích.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

No pekne to je teda odvaha. Dobre vieme chlapče! Šak ty si novodobý Bill Gates a čo povieš ako ďalšie že používaš vlastný OS. Toľko jazykov na 15 rokov. Chlapče programátori ktorí pracuju v Microsofte hovoria že kto napíše z obyčajných ľudí že vie programovať v C++ tak to znamená že vie asi tak 15-20%. A že čo oni pracujú v Microsofte vedia C++ a ostatné jazyky ak asi na 80-85%. Preto robia chyby a k dokonalosti programov treba aktualizácie toho programu aspoň na 2roky a robia na jednom programe asi tak 20 ludí a pol roka. Skús ty spraviť nejaký program, v klude ho rob pol roka a pusť ho do sveta. Ani 99,9% ludí ho ani nestiahne a nie to ešte nainštaluje. A za akého znalca webovej grafiky po 3 rokoch sa považuješ keď sa tvoje výtvory bojíš pustiť do sveta. Asi žiadna sláva čo?

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

No pekne to je teda odvaha. Dobre vieme chlapče! Šak ty si novodobý Bill Gates a čo povieš ako ďalšie že používaš vlastný OS. Toľko jazykov na 15 rokov. Chlapče programátori ktorí pracuju v Microsofte hovoria že kto napíše z obyčajných ľudí že vie programovať v C++ tak to znamená že vie asi tak 15-20%. A že čo oni pracujú v Microsofte vedia C++ a ostatné jazyky ak asi na 80-85%. Preto robia chyby a k dokonalosti programov treba aktualizácie toho programu aspoň na 2roky a robia na jednom programe asi tak 20 ludí a pol roka. Skús ty spraviť nejaký program, v klude ho rob pol roka a pusť ho do sveta. Ani 99,9% ludí ho ani nestiahne a nie to ešte nainštaluje. A za akého znalca webovej grafiky po 3 rokoch sa považuješ keď sa tvoje výtvory bojíš pustiť do sveta. Asi žiadna sláva čo?

 

Šak nikdo tu neřiká, že jsem expert. Netvrdím, že grafku dělám 3 roky.... 3 roky se zajímám o programování.... Grafika je pro mě záležitost zatím 5 měsíců snahy.... Dobře ti poradím :"Nauč se číst ty rádoby inteligente..." http://webtrh.cz/itrader.php?u=10310 tu je důkaz o odvedení prací.... hlavně programování, ale byly i kody...

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

No zdá sa mi že tvoj článok tvrdí dačo iné chlapče.

V oblasti webdesignu se pohybuji cca 3 roky...

Tak ma tu neklam že si písal niečo iné a ešte mi za môj názor daj repku dole nie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

No zdá sa mi že tvoj článok tvrdí dačo iné chlapče.

 

Tak ma tu neklam že si písal niečo iné a ešte mi za môj názor daj repku dole nie?

Ehhh.... neznalý pojmů.... Tak to je mi tě líto... Webdesign není grafika tvl, ale je to tzv. jinak řečeno web developing. Jinak řečeno K´´odování, Programování, případně grafika pro web,a el neznamená to, že sjem grafik.... lol. A reputaci jsem ti endal doů.... Se upokoj vole !

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nehádejte se tady...a eSiteSoft má pravdu, Grafik a Webdesigner je úplně něco jiného, stačí si o tom něco přečíst.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja viem že je to niečo iné ale tak nač píše že sa v tom hýbe už 3 roky keď sa bojí vypustiť svoje výtvory do sveta?

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja viem že je to niečo iné ale tak nač píše že sa v tom hýbe už 3 roky keď sa bojí vypustiť svoje výtvory do sveta?

Ty budeš asi krapek debilní :-D s webdesignem problém nemám ale s grafikou jo.... fakt pan kkt.
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

eSiteSoft tak sa ukáž vytvor dáky kód. Potom ti veriť budem. Stačí niečo úplne jednoduché hlavička, pravé, lavé menu, obsah, päta. Všetko v jednom. Grafiku tomu nemusíš dať.

EDIT:

Dobrý Webdesigner by to mal už hotové. Nechcem po tebe až tak veľa. Ale asi to hladáš dakde na nete.

Edited by SiLvEr
  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

No nevím, já kdybych se nabízel, tak bych sám od sebe uvedl nějaké reference. Určitě lepší než se tu vulgárně vyjadřovat o jiných členech fóra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Byť tebou, tak tu nevyskakujem. Stiahol si zdrojáky emulátoru, pomenil pár blbostí a vydal si "HOSPITAL" .. tomu sa hovorí hard work ty programátor z Microsoftu.

 

 

Poznám človeka, ktorý vedel približne to isté ako on v 15 rokoch, takže možné to je a keď je niekto motivovaný sa to učiť, prečo nie? Že vy ste stratili detstvo hraním hier a on sa učil, za to nie je horší..

Tak ono umě kopírovací zkratky není fakt na škodu :-D ale mohl přepsat alespoň pár řádku toho emu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokud opravdu umíš co říkáš.

Uplatnění se najde.

Snad i u nás na portálu. Mggp.cz

Samozřejmě by jsi velice důkladně otestován.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ty tvé znalosti a to žes v 15 pochopils assembler na takové úrovni abys napsals že v tom umíš k tomu je potřeba jistá inteligence a trpělivost atd.. (já osobně jsem v assembleru nikdy nedělal ale pár kódu jsem vyděl a nějaký články jsem o něm četl ale praxi nemám) ale tvé vyjadřování odpovídá o trochu něčem jiném.Docela mě rozesmálo "částečně se zaučuji s WoW databázemi." každý rozumnější člověk se podíve na databázi a za pár minut už ví hodně o její stavbě a zvlášť když má tvůj intelekt nevím co bys tady chtěl studovat.

A Game Developing? Ukaž mi nějakou hru kterou udělals :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ty tvé znalosti a to žes v 15 pochopils assembler na takové úrovni abys napsals že v tom umíš k tomu je potřeba jistá inteligence a trpělivost atd.. (já osobně jsem v assembleru nikdy nedělal ale pár kódu jsem vyděl a nějaký články jsem o něm četl ale praxi nemám) ale tvé vyjadřování odpovídá o trochu něčem jiném.Docela mě rozesmálo "částečně se zaučuji s WoW databázemi." každý rozumnější člověk se podíve na databázi a za pár minut už ví hodně o její stavbě a zvlášť když má tvůj intelekt nevím co bys tady chtěl studovat.

A Game Developing? Ukaž mi nějakou hru kterou udělals :D :D :D

 

tak teďka má Kamtar pravdu :-D Já sem v assemberu zkoušel dělat asi 1.5roku a nějak sem to vzdal :-) a na WoW DB se fakt není co učit dělám v serverech už pátý rok ne ve WoW ale Lineage ale když sem přešel na WoW tak sem si uměl upravit celou DB :-) u MaNGOSe :-) Nevidím v tom problém 4Roky dělám v SQL, XML, HTML, Java a občas C+ a stejně mě nějaké věci nepřestanou překvapovat a vím že nemůžu říct že to umím a říkam 4Roky je dost :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×