Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Bugs

Autologin

Recommended Posts

nejdriv bych to poradne overil jestli vtom neni logger :-) na zdrojak sem se nedival nemam cas ale davam ti +1 :P

 • Upvote 1
 • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Velice pěkná práce :rolleyes: ,hned jdu otestovat :) dávám +1

 

EDIT: Mohl bys to prosím dat na nějaký jiný server ? přes uložto mi to nejde stáhnout.Celý den to zkouším a furt nejde. Předem díky. :rolleyes:

Edited by Usak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čau, snad to bude stačit takhle. http://www.multiload.cz/stahnout/116506/autologin-exe/

Chápu, že se vám tam jentak nechtějí psát acc údaje, proto jsem dal k dispozici zdroják, abyste si byli na 100% jistí, že se nikam nic neposílá. Toto fórum mě dost věcí naučilo, takže nemám důvod jeho uživatele nějak podvádět či okrádat. Děkuji za pozitivní ohlasy, aspoň mám motivaci program dále vylepšovat. :)

Edited by Bugs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mohu otázku? Program je v anglickém jazyce nebo to je jen na screenu.

Dále pokud je v eng, proč je v anglickém jazyce, když jsi věděl, že je to na česko slovenské forum.

Jinak pěkné a +rep.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Musím ještě jednou říci, moc pěkná věc. Já jelikož hraji na 8 serverech zárověn jen vždy přepisuji realmlist a nepomatuji si hesla ACC a musím se ze zapisovat, pro mě je tato vec moc užitečná. Jinak děkuji za Upload :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mám s tím menší problém, když dam procházet, abych si vybral WoW. Nikde se mi tam nezobrazuje. Co mám tedy vybrat, aby to fungovalo ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stačí vybrat složku s World of Warcraft, které chceš aby se s právě vybraným accountem spouštělo.

A abych sem nepsal zbytečně, tak jsem dneska dodělal změnu realmlistu pro 3.x.x a jako doplněk databázi všech uložených accountů. Viz. první post.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Autologin - source code

 

Dávám +Rep za přehlednost kódu a také za vynaloženou energii. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tohle je jedna z nejlepších věcí kterou sem tu viděl.Pomůže to spoustě začátečníků. Dávám ti add.png:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlouho jsem se Autologinu nevěnoval, protože teď pracuji na jiném projektu, ale připravil jsem si pro vás speciální LITE verzi Autologinu pro 1 account. Download naleznete v prvním příspěvku. Vím, že to není kdovíjaké dílo, ale svůj účel to plní. Děkuji za pozitivní ohlasy, opravdu mě to potěšilo. :)

Edited by Bugs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×