Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Gradencz

NetBook

Recommended Posts

Dobrý den uvažuji o koupi netbooku a chtěl bych se svámi poradit jaký koupit jestli tento http://www.alza.cz/asus-eee-pc-1008ha-modry-d116306.htm nebo tento http://www.hifishop.cz/notebooky/lenovo-ideapad-s12-ulv2250-win-xp-black?v=427122 a chtěl bych se zeptat jestli na tom rozjedu wow atak... Jestli máte tip na nějáký lepší v ceně -8500 tak mi řekněte děkuji za radu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wow na tom asi rozjedeš, ale je na tobě zda ti bude stačit osm snímků za vteřinu (nebo méně).

Share this post


Link to post
Share on other sites

jakách 8 snímků?? nesmysl wow bezproblémuj já mám sice Pentium M 1,5Ghz 768MB RAM a grafiku taky nějakou integrovanou od intelu sdílenou 64MB a WoW na malý detaily bez problému rozlišení 1024x768.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Abys pak nesplakal nad výdělkem. Kupovat si netbook protože nemáš peníze na notebook a chtít na tom hrát hry je holý nesmysl a později budeš velmi zklamaný.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Byt tebou tak spis pockam na CULV + ION2. To bude aspon ntb se slusnym vykonem, dobrou cenou a vydrzi mozna i pres 10 hodin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

je lepšie dať peniaze teraz viac a potom máš pokoj ako kúpiť nejaký slabší a každý polrok kupovať nový ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Abys pak nesplakal nad výdělkem. Kupovat si netbook protože nemáš peníze na notebook a chtít na tom hrát hry je holý nesmysl a později budeš velmi zklamaný.

No já to nemám na hry mám to spíš na cesty..jen kdyby náhodou bych se nudil a chtěl si zahrát tak sem se tak optal kvuli těm hrám :) sklamaný nebudu :) kupuji si ho i kvuli ségře bo máme jeden pc a oněm se furt hádáme kdo na něm bude a to mi stěžuje práci na něm pracovat :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

mam na stole acer aspire a vies ako to vyzera wow na tom? 10 man raidy stym este od raidujes ako tak :D ja tento netbook pouzivam na spravu siete, a ked obcas potrebujem spravit u nas na servery na gm

 

 

na ofi sa stym ale raidovat neda

 

viz screen :)

post-5758-1263116261,43_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sam jsem si netbook koupil a po 14dnech jsem ho prodal. Byl jsem do nej dost zapaleny, ale nevyuzil jsem ho. Ten vykon je strasne nizky a display hodne maly, nez na nem neco udelas, tak se vybije baterie, fakt jsem to nemel rad. Nasetri vic penez a kup si ntb, jak jsem psal nejlepe culv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sam jsem si netbook koupil a po 14dnech jsem ho prodal. Byl jsem do nej dost zapaleny, ale nevyuzil jsem ho. Ten vykon je strasne nizky a display hodne maly, nez na nem neco udelas, tak se vybije baterie, fakt jsem to nemel rad. Nasetri vic penez a kup si ntb, jak jsem psal nejlepe culv.

nevim jakej si mnel model ale kdyz jdu na montas tak vydrzi pres 5-6 hodin nabitej taky netbook neni urcinej na hry ale opravdu jen na net+ nejaka ta praca ve winu zalezi kcemu to potrebujes ale urcite na hry to nedoporucuju

 

pro moje potreby na ktere hlavne vyuzivam ten acer aspire je to jako delane :teehee:

Share this post


Link to post
Share on other sites

acer aspire one d250 a kdyz jsem jen tak brouzdal pres wifi na netu, tak byla baterie v cudu za necele 2 hodky.

ten muj je aspire one d150 a ciste kdyz sem u klienta a nastavuju routery treba vydrzi i tech 5 hod bez nabijani

 

CPU:intel atom n280

LCD NLED 20.1 WSVGAG

RAM 1GB DDR2

HDD 160gb

lan 10/100 BASE T

wifi 802.11b/g WLAN

OS:win xp home edition+ linux

bluetooth

Edited by STONERSVK

Share this post


Link to post
Share on other sites

jakách 8 snímků?? nesmysl wow bezproblémuj já mám sice Pentium M 1,5Ghz 768MB RAM a grafiku taky nějakou integrovanou od intelu sdílenou 64MB a WoW na malý detaily bez problému rozlišení 1024x768.

 

Ja mám acer notebook procák 2ghz, ram 1,5gb(teraz presne neviem koľko mhz rýchlosť), grafika 128 mgb ati radeon xpress1100 a seká mi na tom aj cs 1.6, swat4, nhl2008, gta sa a o wow ani nehovorím. Samozrejme všetko mám na najhoršej grafike. Dokonca mi tam posekávajú aj filmy <_< .

Edited by msholto

Share this post


Link to post
Share on other sites

mam na stole acer aspire a vies ako to vyzera wow na tom? 10 man raidy stym este od raidujes ako tak :D ja tento netbook pouzivam na spravu siete, a ked obcas potrebujem spravit u nas na servery na gm

 

 

na ofi sa stym ale raidovat neda

 

viz screen :)

:) njn :) ale jak vidím tak si ho stejnak koupím :D vlastně kupuje mě ho babička a já jí ho budu splácet :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tady bude někdo moc nešťastný. Logičtější by už bylo pořídit si klasický notebook z bazaru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja pouzivam ASUS F5Z (skopirovane s X-fire nechcelo sa mi to vypisovat)

 

Manufacturer:

ASUSTeK Computer Inc.

Processor:

AMD Athlon X2 Dual-Core QL-60 (2 CPUs), ~1.9GHz

Memory:

3072MB RAM

Hard Drive:

250 GB

Video Card:

ATI Radeon HD 3200 Graphics

Monitor:

Sound Card:

Speakers (High Definition Audio Device)

Speakers/Headphones:

Keyboard:

USB Root Hub

Mouse:

USB Root Hub

Mouse Surface:

Razer Copperhead 2000dpi Tempest Blue

Operating System:

Windows 7 Ultimate 32-bit (6.1, Build 7600) (7600.win7_gdr_staging.090720-1852)

 

WoW mam na minime rozlisenie 1280x800 a FPS mam okolo 15 v 25man ICC instance hram za retri paladina takze vsetko mi to blizka pred ocamy (Ofik).Mam ho uz povise roka stal ma 17 000sk ale nelutujem zozaciatku som chcel kupit daky za 15 tis ale tie grafiky intel gma xxx su strasne.Hrali sme s kamosom W3 po sieti a on ma notebook s intel grafikov ale to sa natom neda poriadne zahrat nic sama trhanica.

Edited by F5Z

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja pouzivam ASUS F5Z (skopirovane s X-fire nechcelo sa mi to vypisovat)

 

tuto zostavu co si tu popisal nemozes porovnavat s netbookom, pretoze to navyse nieje pre hry urcene este raz nedoporucjem ti gardenovy kupovat budes moc sklamany ak to chcesn a hranie wowka je to naozaj urcene na nieco uplne ine, praca s internetom texty, a hlavna je u toho ich mobilita

Edited by bLuma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jn..Jene babibčka mi chce dávat jen 8600..a přes bazar už nekupuji před měsícem jsem totiž kupoval notebook na Sbazaru poslali sme penize predem z tatou nic neposlal na policii uz je to mesic furt se neozvaly..takze cca myslim to bylo 7200 v haji :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jn..Jene babibčka mi chce dávat jen 8600..a přes bazar už nekupuji před měsícem jsem totiž kupoval notebook na Sbazaru poslali sme penize predem z tatou nic neposlal na policii uz je to mesic furt se neozvaly..takze cca myslim to bylo 7200 v haji :(

To je ovšem tvá hloupost. Když si jdu kupovat něco z druhé ruky a není to ve firmě, zásadně u hodnot nad 1000,-Kč vyžaduji osobní převzetí.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×