Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
pajzl

Giga-fun DB

Recommended Posts

Ahoj shanim DB pro fun server max lvl 200 aby tam mela uz upravene itemy hp bossuv dungach atd mela by jet na patch 3.2.2a tak prosim dejte sem nekdo odkaz na stazeni takove DB nebomi sem hodte odkaz pokud tu nekde na forku postnuta jiz je

PS Potrebuju ji jen pro vlastni zabavu o znamena zadnej verejnej server dekuji

  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jménem projektu Might and Magic, tím pádem i Gigafun serveru, prosím moderátory o smazání tohodle topicku. Za prvé, nepřejeme si aby se naše jméno vyskytovalo v tomhle topicku a za druhý, udělej si vlastní úpravu a nekopíruj nápady ostatních. Děkuji

  • Upvote 3
  • Downvote 24

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jménem projektu Might and Magic, tím pádem i Gigafun serveru, prosím moderátory o smazání tohodle topicku. Za prvé, nepřejeme si aby se naše jméno vyskytovalo v tomhle topicku a za druhý, udělej si vlastní úpravu a nekopíruj nápady ostatních. Děkuji

 

Změnte si nazev lamo je to jen typ! tak mu nenadavej nehleda vaši db ale nějaku giga funskou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Změnte si nazev lamo je to jen typ! tak mu nenadavej nehleda vaši db ale nějaku giga funskou

 

 

Proč by si měli měnit název ? Jsou na české scéně už několik let.. :pinch:

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anstriber_ Jojo kamo stejnak ten server de do kelu od doby co je tam orsek jako developer a mysli si ze je gangsta a dal tam anticheat kterej nefunguje jak ma a davaj bany tolika lidem neferove tak jak to tak vidim budou tam mit 50+online :-) aj ja tam skoncil a smazal shamana Wladas jak dlouho myslis kdyz giga jede kolem 2 let...

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podle mě nic špatného neudělal, "Giga Fun" není jen název serveru, mohl to pojmout jinak, ani nemusí vedět že nějaký takový server s jmenem "giga fun" existuje. Zbabelec to řekl dobře, přivlastnují si moc věcí. Severy, které mají max level 200 nebo 255, tady byly dříve než "giga fun", a spousta lidí co znám a hráli na nich je takto označovali a pojmenovavali, byl to proste velky fun, tak budto tomu rikali "mega fun" nebo "giga fun". Takže nevím, proč by se tento příspěvek měl mazat. To že se Might and Magicu nelíbí, že nekdo nazve velký fun "giga funem", v tom případě si neměli tak de****ě pojmenovavat server.

 

Jinak ja být tebou, udělám si vlastní úpravu DB, bude to sice na čas náročně, ale budes to mít podle svého.

Edited by Usak
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se proste musim vyjadrit, Orsek , to ze Giga FUN, je 200 level vam nedava autorská práva, tim spis rozhodne ne tobe.

 

Za 1. Vy berete autorska prava Blizzardu , za coz vas muzou i zalovat ( teoreticky ) ten kluk proste chce jenom nejakou databazi, na ktere je 200 lvl atd. (coz neni problem vytvorit za 20minut).

 

Za 2. Ty jsi tam jen low developerek, kterej se pelte do ceho nemá. Tak az zase chytnes zachvat o autorskych pravach , napis Blizzardu co delate vy.. :nw2_guitar:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se proste musim vyjadrit, Orsek , to ze Giga FUN, je 200 level vam nedava autorská práva, tim spis rozhodne ne tobe.

 

Za 1. Vy berete autorska prava Blizzardu , za coz vas muzou i zalovat ( teoreticky ) ten kluk proste chce jenom nejakou databazi, na ktere je 200 lvl atd. (coz neni problem vytvorit za 20minut).

 

Za 2. Ty jsi tam jen low developerek, kterej se pelte do ceho nemá. Tak az zase chytnes zachvat o autorskych pravach , napis Blizzardu co delate vy.. :nw2_guitar:

Zlatá,úžasná,zdrcujíci a neuvěřitelná slova která mě až postavily chlupy na pr***ly :D fakt super čtení .. Lepší než blesk :P:pinch::P:blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe,tedy nevim jestli to teda je z jeich hlavy teda, co vim ja tak jisty administrator to dal nesovi protoze nato nemel cas a byl to anglicky server a od ty doby co to ma Might and Magic stoji za pytel, pac ja tam hraval driv nez vubec chtely ten server prevzit, a MaM mu tam na tom serveru daly WIPE a pak tam mely dost lidi asi 200 a kdyz to bylo v tom nejlepsim.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe,tedy nevim jestli to teda je z jeich hlavy teda, co vim ja tak jisty administrator to dal nesovi protoze nato nemel cas a byl to anglicky server a od ty doby co to ma Might and Magic stoji za pytel, pac ja tam hraval driv nez vubec chtely ten server prevzit, a MaM mu tam na tom serveru daly WIPE a pak tam mely dost lidi asi 200 a kdyz to bylo v tom nejlepsim.

 

jezisi dycky si precti kdy byl ten topic napsany omg :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Omlouvám se za OT.

Vypadá to že Orsekovi došli slova....Já na "Gigaci" hrával.. a od té doby co tam je Orsek to stojí,* Byl to ten nejlepší FUN server na české scéně podle mě, jenže je nehoráznost když vám dá někdo mute na 60 000 minut a více... to už tu postavu můžete rovnou smazat a dělat si novou, pravidla se spřísnili tak, že člověk se bojí vůbec udělat na něco raid... A jak už tady říkalo mnoho lidí,tak slovo GIGA FUN si nemůže někdo přivlastnit.Dám příklad že si pojmenuju server "Blizzlike" , pak už budu jen říkat že na tento název máme "autorské" práva.A pro Pajzla mám pouze jedinou poznámku: "Hledat, hledat" nebo si udělej vlastní,ta práce za to stojí a jedině takhle se naučíš pracovat s DB.

 

 

Váš Shaker.

Edited by bLuma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mě by zajímalo jak by ten topic teda měl pojmenovat když pan Orsek si na tohle jméno dělá jeho "Autorská práva" :) to by se ten topic měl jmenovat třeba "Hledám Db Max 200 level atd. styl Gigafun"? Podle mě je to ubohost ze strany MaM...Neboť tohleto jméno používá snad každý o nějákých serverech (Funech)..Teď sem přečetl příspěvek ze strany serveru Manius a to co jim Napsal Nes (Nevím jestli to byl opravdový nes nebo si někdo na něj hrál) byla ubohost..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mě by zajímalo jak by ten topic teda měl pojmenovat když pan Orsek si na tohle jméno dělá jeho "Autorská práva" :) to by se ten topic měl jmenovat třeba "Hledám Db Max 200 level atd. styl Gigafun"? Podle mě je to ubohost ze strany MaM...Neboť tohleto jméno používá snad každý o nějákých serverech (Funech)..Teď sem přečetl příspěvek ze strany serveru Manius a to co jim Napsal Nes (Nevím jestli to byl opravdový nes nebo si někdo na něj hrál) byla ubohost..

No prece Mega-fun DB :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jménem projektu Might and Magic, tím pádem i Gigafun serveru, prosím moderátory o smazání tohodle topicku. Za prvé, nepřejeme si aby se naše jméno vyskytovalo v tomhle topicku a za druhý, udělej si vlastní úpravu a nekopíruj nápady ostatních. Děkuji

 

A pokud vím, tak Orsek není moc dlouho DEV na "Gigaci" , a tady si strasne hraje na ZASTUPITELE PROJEKTU MIGHTANDMAGIC. Orsek si hraje na to co není, myslí si že když je DEV "Gigace" tak že už mám pod palcem celý MightandMagic !

 

PS: A prosím neříkej "Dobrý" když už, tak dobre :D

Edited by ﻱђДҜ٤я

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja som tiez hraval na ggf a odisiel som odtial preto lebo ten server sa uz nepodobal na WoW server ale na naiku WoW diktaturu clovek sa boji zakladat raidy nemoze vyjadrit svoj nazor a Forku je asi najfrekventovanejsiou sekcoiu ziadam BAN

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

No prece Mega-fun DB :D :D :D

:D šak jasné :D a pak by sem přišel zase nějáký ... :D a říkal by že má na to taky autor práva :D

Edit: teď aby nikdo neotravoval z Aut. Právama bys měl jmenovat server třeba "Bum Bác"

Edited by Gradencz
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mluvil jsem snad o nějakých autorských právech na jméno serveru nebo něco? Bojoval jsem jen za server na kterým momentálně dělám, pokud si myslíte že mě nějak rohodilo co jste tady napsali, tak se moooc pletete, docela mě to rozesmálo a hlavně tá ubohost dávání nějaké reputace.

 

Edit: A jak to tady čtu, tak jste na tom s přůměrným věkem i vy. Přibližně těch 12-14let, ale pokud se jedná o Gigafun tak, pokud se hráč chová jak má, tak není snad problém aby hrál na serveru i když mu je třeba 10. V tom žádný problém nevidím.

Edited by Orsek
  • Upvote 1
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestli se ti tu nelíbí a rád buzeruješ tak jdi někam na facebook. Tady to fórum už není to co bývalo, demence je čímdál větší a věk čímdál měnší (Orsek je toho důkazem). Nechci dělat OT ale musel sem si "rejpnout". K tématu: Určitě něco najdeš třeba na MMOwned nebo na Ragezone. Nebudu sem dávat linky on ti to najde strýček Google.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×