Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
pajzl

Giga-fun DB

Recommended Posts

Mluvil jsem snad o nějakých autorských právech na jméno serveru nebo něco? Bojoval jsem jen za server na kterým momentálně dělám, pokud si myslíte že mě nějak rohodilo co jste tady napsali, tak se moooc pletete, docela mě to rozesmálo a hlavně tá ubohost dávání nějaké reputace.

 

Edit: A jak to tady čtu, tak jste na tom s přůměrným věkem i vy. Přibližně těch 12-14let, ale pokud se jedná o Gigafun tak, pokud se hráč chová jak má, tak není snad problém aby hrál na serveru i když mu je třeba 10. V tom žádný problém nevidím.

 

:D zachvaty s tebe .... kdybych na tebe nehazel na srazu mentos tak bych si te typl na 14 roků ;) ;)

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lol orsek fakt jsem nepochopil tve myslenkove pochody, ty jsi ten co ten Giga-fun kur*i a este si dovolujes hrat si na ultra mega zastupce giga-funu fakt nemozne

  • Upvote 1
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takže, znova otvírám topic, ale nedá mi to a chci se zde vyjádřit k situaci na GigaFunu když se to tu tak řeší...

 

Situace je takováto:

Admin je člověk, který si říká jind. Je to del mého názoru a názoru většiny ostatních na GGF malé děcko. Já jsem ho, že prej urazil a dostal jsem ip ban na fórko + acc in-game. Šlo o to, že jsem vyjádřil nesouhlas s tím co provádí, vede server v podstatě do prd*le a je mu to jedno. Nazval jsem ho blbečkem a malým děckem, což není tak závažné, jelikož toto GMka říkají denodeně na serveru a pokud jsem dostal za toto ban... kde potom jsme? Ano je to admin, ale sám tvrdil, že blbeček, lama, dement atd... nejsou nadávky.

 

Orsek, to je hlavní developer GigaFunu, dělá dobrou práci, ale moc mu to stouplo do hlavy, nesmyslné bany, nesmyslné vyhrožování banem a lezení jindovi do zadku z něj dělá to co jinda.

 

Dostal jsem prostě ban za to, že jsem řekl slušně(opravdu slušně) svůj názor. Jen objasňuji situaci, těm kdo tam chce hrát... protože jsem topic o GGf nenašel... Kdo tam chc hrát tak ať radši drží hubu a neozývá se, jelikož jindovy dětské city jsou zranitelné...

K té db: DB kde má všechno člověk vyšperkované, itemy zvýšené atd... ti nikdo nedá... tolik se s tím dělal aby si ty si to jen tak vzal? vytvoř si svoji...

 

s pozdravem Sabath...

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zkusim se konečně vyjádřit k tématu... Otevři si magosd.conf a najdi si 4. část konfigurace. Tam si to stačí jen pozměňovat. Např. za řádek "MaxPlayerLevel" napíšeš 255, dále třeba upravíš řádek "MaxHonorPoints" na 500000, prostě co budeš chtít. Pak v 6. části konfigurace pozměníš raty, NPC damage,.... Konkrétně jak si chtěl změnit NPCecku hp, tak si najdi 24-28 řádek v 6. části konfigurace a změn si hp u bossů, elitek, rarek, apod. Pokud ale chceš změnit hp jen u některých NPC, tak si stáhni quice, najdi si ID creatury a změň položky minhelath a maxhealth. Itemy v programu quice můžeš pozměňovat taky. Stačí si s tím jen pohrát :mid_pickaxe: .

Snad jsem ti odpověděl na co si potřeboval :innocent:

 

PS: u těch změn hp v confech ta hodnota kterou napíšeš na řádek násobí základní hodnotu, nikoliv přesný počet hp

Edited by Dawis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak tu tak čtu tak tady píšete doslova o blbostech. Naváží te se do lidí, který jste v životě neviděli a ještě k tomu do serveru, který neznáte. Jestli si myslíte, že nás nějak urazilo to co jste napsali, tak jste na omilu. A že jste malý děcka, kteří otevírají topic, který je trochu starý a pořád píšete dokola co ostatní, to pak jste velcí frajeři za to fakt sorry ale já nemůžu.

 

Jelikož se tu pohybuje věková hranice 13-14let tak tady nemám co dělat a odcházím, protože se říká moudřejší ustoupí. Končím s WoWRes, protože se tu sváma už nedá žít a pořád číst ty blbosti.

Moudřejší ustoupí? Když všichni moudřejší ustoupí, budou nám vládnout blbci! Tak si to užijte... NAZDAR! Usmrkanci.

  • Upvote 1
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

nechci tě nějak urazit, ale nadáváš všem, že jsou malý děcka a napíšeš omil s měkkým I... No nevim jestli si na tom o něco líp :D. Neber si to osobně.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak tu tak čtu tak tady píšete doslova o blbostech. Naváží te se do lidí, který jste v životě neviděli a ještě k tomu do serveru, který neznáte. Jestli si myslíte, že nás nějak urazilo to co jste napsali, tak jste na omilu. A že jste malý děcka, kteří otevírají topic, který je trochu starý a pořád píšete dokola co ostatní, to pak jste velcí frajeři za to fakt sorry ale já nemůžu.

 

Jelikož se tu pohybuje věková hranice 13-14let tak tady nemám co dělat a odcházím, protože se říká moudřejší ustoupí. Končím s WoWRes, protože se tu sváma už nedá žít a pořád číst ty blbosti.

Moudřejší ustoupí? Když všichni moudřejší ustoupí, budou nám vládnout blbci! Tak si to užijte... NAZDAR! Usmrkanci.

Tak zmlkni a vypal! Někoho kdo se přetahuje o rep tu fakt nepotřebujeme !

 

//EDITED for Dawis: Ty taky nejsi hvězdička v pravopisu tak raději do kouta.

Edited by Alexamiero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak tu tak čtu tak tady píšete doslova o blbostech. Naváží te se do lidí, který jste v životě neviděli a ještě k tomu do serveru, který neznáte. Jestli si myslíte, že nás nějak urazilo to co jste napsali, tak jste na omilu. A že jste malý děcka, kteří otevírají topic, který je trochu starý a pořád píšete dokola co ostatní, to pak jste velcí frajeři za to fakt sorry ale já nemůžu.

 

Jelikož se tu pohybuje věková hranice 13-14let tak tady nemám co dělat a odcházím, protože se říká moudřejší ustoupí. Končím s WoWRes, protože se tu sváma už nedá žít a pořád číst ty blbosti.

Moudřejší ustoupí? Když všichni moudřejší ustoupí, budou nám vládnout blbci! Tak si to užijte... NAZDAR! Usmrkanci.

Ale já teda osobně nechci žít s nikým z WS jestli ty s náma chceš žít už to asi moc žereš je to jenom forum chlape

Edited by Minikomando
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zkusim se konečně vyjádřit k tématu... Otevři si magosd.conf a najdi si 4. část konfigurace. Tam si to stačí jen pozměňovat. Např. za řádek "MaxPlayerLevel" napíšeš 255, dále třeba upravíš řádek "MaxHonorPoints" na 500000, prostě co budeš chtít. Pak v 6. části konfigurace pozměníš raty, NPC damage,.... Konkrétně jak si chtěl změnit NPCecku hp, tak si najdi 24-28 řádek v 6. části konfigurace a změn si hp u bossů, elitek, rarek, apod. Pokud ale chceš změnit hp jen u některých NPC, tak si stáhni quice, najdi si ID creatury a změň položky minhelath a maxhealth. Itemy v programu quice můžeš pozměňovat taky. Stačí si s tím jen pohrát :mid_pickaxe: .

Snad jsem ti odpověděl na co si potřeboval :innocent:

 

PS: u těch změn hp v confech ta hodnota kterou napíšeš na řádek násobí základní hodnotu, nikoliv přesný počet hp

Diky moc pokusim se to nejak udelat aspon bude zabava xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

pro Alexamiero:

Možná nejsem hvězda v pravopisu, ale vyjmenovaná slova ovládám :D. Do kouta určitě nepůjdu. Neřeš to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takže, znova otvírám topic, ale nedá mi to a chci se zde vyjádřit k situaci na GigaFunu když se to tu tak řeší...

 

Situace je takováto:

Admin je člověk, který si říká jind. Je to del mého názoru a názoru většiny ostatních na GGF malé děcko. Já jsem ho, že prej urazil a dostal jsem ip ban na fórko + acc in-game. Šlo o to, že jsem vyjádřil nesouhlas s tím co provádí, vede server v podstatě do prd*le a je mu to jedno. Nazval jsem ho blbečkem a malým děckem, což není tak závažné, jelikož toto GMka říkají denodeně na serveru a pokud jsem dostal za toto ban... kde potom jsme? Ano je to admin, ale sám tvrdil, že blbeček, lama, dement atd... nejsou nadávky.

 

Orsek, to je hlavní developer GigaFunu, dělá dobrou práci, ale moc mu to stouplo do hlavy, nesmyslné bany, nesmyslné vyhrožování banem a lezení jindovi do zadku z něj dělá to co jinda.

 

Dostal jsem prostě ban za to, že jsem řekl slušně(opravdu slušně) svůj názor. Jen objasňuji situaci, těm kdo tam chce hrát... protože jsem topic o GGf nenašel... Kdo tam chc hrát tak ať radši drží hubu a neozývá se, jelikož jindovy dětské city jsou zranitelné...

K té db: DB kde má všechno člověk vyšperkované, itemy zvýšené atd... ti nikdo nedá... tolik se s tím dělal aby si ty si to jen tak vzal? vytvoř si svoji...

 

s pozdravem Sabath...

Sochore sochore co tady plactis ? :D

Nikdo nikoho nikde nenuti hrat a kdyz de server do ** tak tam nehraj. Trapnej ban na FUN server chlapce je mi te lito.

Jo mimochodem jen tak dal a ozivujte vlakna GGF nikdy nevymře :D Hlavne ze se o nem porad mluvi.

Edited by bLuma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Řešíte blbosti. Nechceš sem chodit ? Tak sem nelez,nikdo tě přemlouvat nebude,takovejch jako ty tu bylo myslím si víc než dost, co se týče pravopisu,je půlka tohodle topicu na úrovni první třídy ze základní školy. Svoje problémy si řešte po PM nebo jinde, za kompem je každej hrdina. Občas byste měli jít ven a podívat se jak to tam chodí. Tohle forum není o nadávkách a to byste si mohli už uvědomit.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nic proti, ale každý hráč má rád jinný servery, mě se třeba líbí server Gigafun, hrál jsem tam 2 roky, a tedjsem si udelal svuj server GiGafun Wotlk. Tak se tady nehádejte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nic proti, ale každý hráč má rád jinný servery, mě se třeba líbí server Gigafun, hrál jsem tam 2 roky, a tedjsem si udelal svuj server GiGafun Wotlk. Tak se tady nehádejte.

Ty a vlastny server nejde mi to do hlavy ved si urobil ces 30 topicov s nazvom Help :) "OF"

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zkusim se konečně vyjádřit k tématu... Otevři si magosd.conf a najdi si 4. část konfigurace. Tam si to stačí jen pozměňovat. Např. za řádek "MaxPlayerLevel" napíšeš 255, dále třeba upravíš.....

 

A už si to opravdu zkoušel? Bez úpravy jádra (bavíme se o MaNGOSu, že?) to nelze. Proto "jenom" DB nestačí, MaNGOS je na tohle bohužel docela pitomej. :)

 

ale to já jen tak přihazuju svojí trochu do mlýna

Zdar..

 

EDIT: nebíjte měěěě!! :D

 

PS: Ten Orsek mě baví číst, ale pssst!! ;):D

Edited by kastelan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak tu tak čtu tak tady píšete doslova o blbostech. Naváží te se do lidí, který jste v životě neviděli a ještě k tomu do serveru, který neznáte. Jestli si myslíte, že nás nějak urazilo to co jste napsali, tak jste na omilu. A že jste malý děcka, kteří otevírají topic, který je trochu starý a pořád píšete dokola co ostatní, to pak jste velcí frajeři za to fakt sorry ale já nemůžu.

 

Jelikož se tu pohybuje věková hranice 13-14let tak tady nemám co dělat a odcházím, protože se říká moudřejší ustoupí. Končím s WoWRes, protože se tu sváma už nedá žít a pořád číst ty blbosti.

Moudřejší ustoupí? Když všichni moudřejší ustoupí, budou nám vládnout blbci! Tak si to užijte... NAZDAR! Usmrkanci.

 

Kážu vodu, piju víno, že?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nic proti, ale každý hráč má rád jinný servery, mě se třeba líbí server Gigafun, hrál jsem tam 2 roky, a tedjsem si udelal svuj server GiGafun Wotlk. Tak se tady nehádejte.

 

ty sis nic neudělal, ty máš na to lidi :sly::moil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A už si to opravdu zkoušel? Bez úpravy jádra (bavíme se o MaNGOSu, že?) to nelze. Proto "jenom" DB nestačí, MaNGOS je na tohle bohužel docela pitomej. :)

 

ale to já jen tak přihazuju svojí trochu do mlýna

Zdar..

 

EDIT: nebíjte měěěě!! :D

 

PS: Ten Orsek mě baví číst, ale pssst!! ;):D

 

 

Ano zkoušel... Jsou to prostě raty. A to co nejde přes confy tak uděláš přes quice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dawisi co to tady plácáš ? :) fun během 5-ti minut ? bez úprav db ? jen konfigů ? Ten by byl asi kvalitní teda :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

říkal jsem že přes confy upravíš jen raty!! ČTI! To co potřebuješ jinak uděláš přes quice. A ještě dodám, že to co nejde přes quice si otevřeš v Navicatu nebo SQLyogu upravíš tabulky.

Share this post


Link to post
Share on other sites

říkal jsem že přes confy upravíš jen raty!! ČTI! To co potřebuješ jinak uděláš přes quice. A ještě dodám, že to co nejde přes quice si otevřeš v Navicatu nebo SQLyogu upravíš tabulky.

 

Jo je vidět že si profík tak já tě nechám ;) GL

Share this post


Link to post
Share on other sites

říkal jsem že přes confy upravíš jen raty!! ČTI! To co potřebuješ jinak uděláš přes quice. A ještě dodám, že to co nejde přes quice si otevřeš v Navicatu nebo SQLyogu upravíš tabulky.

 

Epic Fail .... Preco sa vsetko musi opravovat nastavovat nahravat ces quice? neni nic ine? alebo si mimoriadne nadane dieta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×