Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Lagorex

Star wars : The old republic

Recommended Posts

'Pecka' to určitě bude, jen mě u toho štve trochu větší nádech komerce než u WoW. Konkrétně mluvim o 'Speciální Edici' ke který při zakoupení dostanete loď kterou jinak neseženete (o dost lepší než ty původní) a ještě nějakou zbraň či co. Jasně, ve wowku taky dostanete item, ale je to non-combat pet :). Nebo Tabard apod. Jinak už se těším jestli budou trialy, beta verzi klíč se mi kupovat nechce :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

osobně si myslim že to bude pecka pro lidi kteří mají přece jenom rádi SCI-FI a vubec Star wars obecně(mezi něž patřím) něco jako wowko za 3000let už ted je tam zajímavý meč který se hodně podobá tomu světelnému viz:Martin's Broken Staff

url: http://www.wowhead.com/item=192#.

 

No jak říkám bude se určitě na co těšit :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uvidíme. Jsem zvědavý na konečnou podobu combat systému (zatím se mi moc nelíbí, pohyby působí neuvěřitelně nepřirozeně, hůř než v KotOR) a úlohu PvP.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vzhledem k tomu že na tom dělá bioware(teď akorát nevim jestli ještě s někým nebo sám), tak je jasný že to bude dost založený na přííběhu.Co se týče pvp tak neivm co od nich mám čekat.Pecka to 100% bude.Jde spíš o to jestli se bude dělat freečko nebo budu muset platit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravím,

 

Bioware na tom dělá samotné, pod záštitou EA Games, kteří jim dali základní rozpočet 890 milionů dolarů (wow stál 100 mil). PvP by mělo být velice akční, stejně jako zbytek hry - zaručují to věci jako možnost střelby za běhu, nebo zajímavé herní systémy jako Trooperův Ammo system. SWTOR obsahuje i War Zony, něco jako Battlegrounds, avšak jedná se o celou planetu, například Alderaan.

 

Co se týče "neuvěřitelně nepřirozených" pohybů, tak věřím, že to ještě doladí, hra má ještě téměř rok do vydání. Grafická stránka se u vývoje podobných her dolďuje jako poslední a používají se textury v nízkém rozlišení, aby hra běžela hladce, ať už testeři používají jakýkoliv command.

 

=>biggunboy

Nejsem si vědom toho, že by byla oznámena Speciální Edice, patrně se jedná o nějakou spekulaci na fóru. Rozhodně by k ní nebyla nějaká lepší zbraň. Co se týče vesmírné lodě, tak po vydání základní hry, budou mít s největší pravděpodobností pouze stejnou funkci jako v KotORu, takže ti žádná ultimátní loď nedá výhodu, je to taková tvoje základna, kam můžeš zvát lidi, upravovat a skladovat věci a čekají tam na tebe tvoji společníci.. Budou na nich patrně probíhat i boje (nalodění piráty atd.), ale to typ lodi moc neovlivní. V případném datadisku se však spekuluje o tom, že by hráč mohl ovládat svoji loď téměř jako ve Freelancerovi - ručně s ní lítat a bojovat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Můžeš mi vysvětlit proč oživuješ rok staré téma?!

 

Co jsem koukal na video, mohlo by to být zajímavé. Možná bych si to i zahrál ale nějak jsem nevysledoval jestli jsou na to třeba free servery, nebo jestli se dá sehnat nějaký trial účet.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zatim nejsou... ted nekdy teprve budou spoustet uzavreny beta test... vydani bych cekal nekdy cca listopad 2011. Takze se zatim o tom da jen kecat...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sorry že znovu oživujem, ale som fanúšikom Bioware. Mám od nich všetky hry (tie nové). For the Bioware :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Můžeš mi vysvětlit proč oživuješ rok staré téma?!

 

Co jsem koukal na video, mohlo by to být zajímavé. Možná bych si to i zahrál ale nějak jsem nevysledoval jestli jsou na to třeba free servery, nebo jestli se dá sehnat nějaký trial účet.

 

 

LOLku to bude free a navic, lepší oživit staré téma než založit nové, uplně stejné

Edited by Derthemus

Share this post


Link to post
Share on other sites

LOLku to bude free a navic, lepší oživit staré téma než založit nové, uplně stejné

Hele, je ti dobře? SWTOR určitě nebude zadarmo už jen podle toho kolik do toho dali peněz. Předpokládám, že se bude muset kupovat samotná hra a ještě platit měsíčně poplatky.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hele, je ti dobře? SWTOR určitě nebude zadarmo už jen podle toho kolik do toho dali peněz. Předpokládám, že se bude muset kupovat samotná hra a ještě platit měsíčně poplatky.

 

bude se kupovat hra ale mesicni poplatky jen za VIP atd... staci umět anglicky a přečíst si jejich forum

Edited by Derthemus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ad měsíční poplatky: to není úplně jisté, někde jsem četl rozhovor že teprve zvažují obchodní model. Jedna z možností tam byla, hru kupovat, hraní online zadarmo - ale platilo by se za obsah. Nafarmi si 30000 něčeho, nebo nám pošli 10€, a dostaneš ten lepší lightsaber.

 

( podobný model aka League of Legends - klient zadarmo, moznost si za penize koupit championy, vzhledy atd. - mnoho lidi co znam utratilo vic penez takto, nez kdyby byla krabicova verze. 200€ za šampiony a podobně, přitom to jsou lidi co nikdy žádnou hru si nekoupili.)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ad měsíční poplatky: to není úplně jisté, někde jsem četl rozhovor že teprve zvažují obchodní model. Jedna z možností tam byla, hru kupovat, hraní online zadarmo - ale platilo by se za obsah. Nafarmi si 30000 něčeho, nebo nám pošli 10€, a dostaneš ten lepší lightsaber.

 

( podobný model aka League of Legends - klient zadarmo, moznost si za penize koupit championy, vzhledy atd. - mnoho lidi co znam utratilo vic penez takto, nez kdyby byla krabicova verze. 200€ za šampiony a podobně, přitom to jsou lidi co nikdy žádnou hru si nekoupili.)

 

 

jj, zde je to anglicky, ale zatim to jsou pořád jen dohady. http://www.swtor.com/community/showthread.php?t=75569

Share this post


Link to post
Share on other sites

Přesně, jsou to jenom dohady a žádný officiální oznámení jsem zatím neviděl. Jediný čeho jsem se dopátral bylo "Pricing for Star Wars: The Old Republic will be determined and announced at a later date."

 

LOLku to bude free a navic, lepší oživit staré téma než založit nové, uplně stejné

 

Když už oživit, tak postem co obsahuje nějakou třeaba užitečnou informaci a né zbytečným posthuntem..

 

Jinak jsem zvědaevej co z toho bude a kdy to bude, já osobně hvězdný války miluju a "zahrát si v nich" může být sranda :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

já osobně hvězdný války miluju a "zahrát si v nich" může být sranda :-)

 

mam stejnej nazor :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aktivuj si jej na účet. Je možné že bude ještě nějaký ten Weekend Testing. Já už jsem byl na tom testigu 2x a musím říct že to celkem stálo za to :teehee:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aktivuj si jej na účet. Je možné že bude ještě nějaký ten Weekend Testing. Já už jsem byl na tom testigu 2x a musím říct že to celkem stálo za to :teehee:

 

Já sem si nevytvořil účet a teď mi to píše že v tuto chvíli není možné si vytvořit účet, zkusím to o víkendu

Edit: Tak jsem si vytvořil účet, ale nic jako možnost activate beta key nevidím :(

Edited by Nerosan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obnovuji po mesici topic, hrajete to nekdo, pripadne kterej server na offi ? :)

 

Dneska jsem si privez kopii i ja, uz na to bude cas :)

img20120105181317.th.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×