Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Lagorex

Star wars : The old republic

Recommended Posts

Ano, plus je potřeba koupit si hru. Stejný princip jako u WoW.

 

Teď nastává otázka, za jak dlouho se začnou psát, respektive se rozchodí emulátory v aspoň zdánlivě hratelné podobě... stejný princip jako u wow :)

 

EDIT: byl by tady na fóru někdo ochoten, nebo lépe řečeno schopen se do něčeho takového pustit? Já nejsem žádný programming virtuoz, ale pokud by se někdo takový, spíš někteří takoví(bude to hafo práce) našel, rád bych se zapojil jako programátor junior :)

Edited by minig

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teď nastává otázka, za jak dlouho se začnou psát, respektive se rozchodí emulátory v aspoň zdánlivě hratelné podobě... stejný princip jako u wow :)

 

EDIT: byl by tady na fóru někdo ochoten, nebo lépe řečeno schopen se do něčeho takového pustit? Já nejsem žádný programming virtuoz, ale pokud by se někdo takový, spíš někteří takoví(bude to hafo práce) našel, rád bych se zapojil jako programátor junior :)

 

Myslím, že myšlenka emulátoru půjde víc a víc do ústraní a budou vznikat jen z důvodu, aby se lidi zdokonalili ve svých schopnostech. Přeci jen ty poplatky si může dopřát každý.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak prvních 7 lvlů za mnou, a troufnu si říct, že je to bomba :) miloval jsem už KOTORy, a tohle je předčí...

 

Jen malá drobnost, dá se nějak snížit view distance ? Nenašel jsem jak a celkem by to mojemu starickovi NB pomohlo, nez si koupim lepsi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak prvních 7 lvlů za mnou, a troufnu si říct, že je to bomba :) miloval jsem už KOTORy, a tohle je předčí...

 

Jen malá drobnost, dá se nějak snížit view distance ? Nenašel jsem jak a celkem by to mojemu starickovi NB pomohlo, nez si koupim lepsi :D

 

Kde a co nakonec hraješ?

 

View distance nejde změnit. Slyšel jsem o nějaký nedokumentovaných změnách v konfigu, které by to mohli umožnit. Já tohle způsob používám pro zapínání AA. Zkus pohledat. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedi Consular, Ariczek, na LoL.

 

Ale aktualne to neni moc hrani, jedu v 800x600 ve vokne, vsechno na low, nebo off... a nedokazu si predstavit pvp nebo raid :D holt intel integrovana grafika v NB :D

 

Uspisi to koupi novyho, ale cekam po 10. maj prijit novy NB ...

 

Zkusim ty ini pohledat, neco jsem o tom nasel, ale spis reakce ze nefunguji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro milovníky RP stylu hraní bych chtěl upozornit na server - "The Progenitor" - na kterém se také objevují češi... Sám tam rád uvidím další nové a RP chtivé hráče. Údajně je to i neoficiálně největší RP zaměřen na RP takže pravděpodobnost CZ populace, která tam mnou ještě nebyla objevena je velká.

Kdyby se tam někdo objevil a chtěl mě kontaktovat jsem Sith Marauder jménem Adrania. Můžu i lidem pomoct s různými věcmi... level, který má postava nese je téměř 40.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Až budu hrát, tak ti napíšu :) Ale hraji málo teď během zkouškového. :(

 

okay :) mam to s tim hranim ted podobne, 14 dni do statnic, k tomu nam zitra predelavaj doma okna za plastaky... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jak to vypada, to to z WS temer nikdo nehraje ? :D

 

Nějak mě to omrzelo a už jsem nezaplatil další měsíc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takže Sneaka to přestalo bavit po měsíci, a jinak to z WS hraju jen já a Eridias (ale RP není moje parketa...)?

A pak tu ještě pár lidí brečí jak je pro ně nepřekonatelnou překážkou 690,- Kč na 2 měsíce :D :D

 

Jinak vás zdraví Ariczek, lvl 32 Jedi Shadow na Legions of Lettow, aktuálně z Balmory :)

za chvíli začnu přemýšlet kde si založím něco ze strany Empire :)

Edited by ariczek

Share this post


Link to post
Share on other sites

hodne kamaratov to prestalo hrat po dosiahnuti max lvl chvilu nejake war games a potom ende vraj potom uz nieje moc co robit

Share this post


Link to post
Share on other sites

end lvl content - zatim nemuzu posoudit... ale swtor je hodne cerstva hra, tohle bude asi vyzadovat par patchu a pridaneho obsahu no... aspon si zatim vyexpim 2-3 postavy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co jsem koukal, tak nastala podobná situace jako u jiných MMO. Po prvním měsíci odešlo spousta hráčů. Já osobně teď hraji EVE Online. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bohužel no... spousta lidí to totiž zkusila, co hrála wow na offi, a zas se k wow vrátila... je to totiž hodně založené na příběhu, ne jen bezduchej powerlvling a šup dungy... :) což se některejm lidem nelíbí... ja můžu za sebe říct že už teď mi to za ty prachy stálo :) těch 50 lvlů je prostě jízda, kde vás příběh nepustí, pořád se něco děje...

 

navíc na 1-50 lvl jsem měl za cca 5 dní played, to je mnohonásobně víc než maj třeba single-player hry :) klasicky 10-20 hodin ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kdyby někdo měl zájem vstoupit do našeho předního českého SW.TOR Rp projektu, tak zde je pár informací.

41st Elite Corps je RP projekt, vedený Cormallem, který vychází z myšlenek a filosofie republikových elitních oddílů a rozvíjí ji vlastním směrem. Chceme si hlavně prožívat báječně stvořený vesmír Star Wars a nikam nespěchat. Na nikoho neklademe nároky na výbavu či "expení". Máme v úmyslu vést tuto guildu pro fanoušky Rp a Hvězdných Válek a tím se s nimi seznámit a spřátelit. Za cíl si klademe oživení RP z hlediska české SW:ToR komunity, pořádáme eventy pro pobavení nejen guildy samotné, ale i celé komunity na serveru The Progenitor. Přihlášky a více informací zde: http://41stelitecorps.enjin.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten víkendovej trial byl pěknej, celkem se mi hra líbí, dialogy jsou zajímavý, kdybych měl peníze na rozhazování tak budu hrát. Celkem nostalgie :) vzpomněl jsem si na dětství s filmama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokud někdo váháte pořád nad koupí hry, neváhejte ! BioWare zlevnili !

 

http://www.jrc.cz/hra_pc_star_wars_the_old_republic - základní hra + po zakoupení hrací karty nebo předplacení - 30 dní hraní zdarma

http://www.jrc.cz/hra_pc_star_wars_the_old_republic_game_card? - predplacenka na 60 dní

 

aktuálně za: 699,- + 640,- = 1339,- Kč

 

možná to někde bude i levnějc :)

 

To je tak moje poloviční útrata za večer v hospodě ! Prospějete svému tělu, ledviny, játra i mozek vás budou mít rádi :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×