Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Nailter

GM Eventer / ingame support

Recommended Posts

Zdravím.....

Začal bych asi něčím o sobě v realu...

Jmenuji se Dominik

Je mi 17 let.

Jsem student konkrétně tedy studuji Střední průmyslovou školu stavební.

(Mam modré oči a hnědé vlasy.....) ==> joke , tedy je to pravda ale samozdřejmě to sem nepatří....

 

Za svůj život sem vystřídal několik nicku nejčastěji asi: "Torn , Torntusk , Mortred ( nemá nic společného s dotou ) , Nailter , Torven"

 

Takže wow už hraji někdy od patche 1.4 :D abych pravdu řekl nevim jestli to jsou 4 roky nebo dýl či míň :D ...

Začinal sem tedy jako hráč , a to na belgickém serveru na nazev si nevzpomenu pak sem přešel na tranzer... snad do patche 1.8 jsem tam hrál...

Poté jsem se přemistil s partou kamarádů na Heroes of the Fantasy... tam sem hral na patchi 1.8 - 1.9 ... Přiučil se od jednoho GMka příkazy na wowemu atp...

Učinkoval sem na kamošově serveru (přes hamatchi - loose :D ) na wowemu , nak se nam to nelibýlo tak se na to vykašlal pak sem střídal mnoho serveru protože tenkrát byla asi taková doba že servery byly v modě a měl ho kde kdo... a dopadlo to tak že běžel měsíc a pak ho zrušil.... Mno a tak sem se na GMkování na wowemu vykašlal ... a šel sem hrát na server Anglamenn :D kde sem zustal celkem dlouho... a mam od tama krásné vzpomínky... do dnes sem s některými s hráčů v kontaktu :D....

Mno ale wrangler (admin anglamennu) na anglamenn hodil bobana a anglamenn byl v rybízu.... a tak sem šel na mystiq.cz.... kde jsem taky jen hrál a snad do patche 2.3.3 jsem hrál jen jako hráč... Mno pak sem měl takové období že sem GMkoval a u toho hrál na serveru Stormcaller , Thrall server , Nether land ... atp...

Posléze sem byl donucen se naučit základy Mangos DB... ( bylo to hodně dávno :D pamatuju si tak leda dva pomeranče :D )

 

Pak sem se nějak po několika zklamáních přesunul na official a hral na officialu asi 2 roky... a zároveň s tím GMkoval na některych serverech jako je Heroes of fantazy ( pod nickem Nail ) .... a Altron (pod nickem Mortred )

 

Jsem student čili ma hrací doba se pohybuje od 15:00 - 24:00 .... přes vikendy zaleži na tom jestli jdu na pivko nebo ne...

 

Rád pomáhám na serveru , rád se dělím o své zkušenosti , rád radím , rád tvořím eventy.... (vše s mírou ovšem)

 

Jak se dočtete níže , hraji na officialu což znamena že mam občas naky ten raid což znamená že nebudu uplně k dispozici non stop... ovšem není problém dát vědět... nebo tak... aktivní však budu...

 

Co bych rád dělal ... Rád bych dělal asi takové eventy jakože napišu RPG přiběh na forum... přihlasi se mi tam skupina 10 lidi ( zvoli si hráči) domluvime se na čase a podle toho co to bude za příběh ja nevim placnu..... nakou hloupost... lich king blablablabla bla bla bla ... zabit bla bla bla bla.... odměna bla bla bla bla ... dam si na sebe skin lich kinga nake spelly co by mohly být funy... (tim myslim ktere by hrače bavily a né že dostanout instant kill.... takové spelly u kterych musí i zapřemýšlet) ... to jen tak jako příklad... ( mam milion věcí v hlavě , těžko to vylíčit do topicu)

 

Mam averzi na support player postav... Jestli vás můj topic zaujal ... ale supportujete si gm tym... prosím neobtěžujte se... nezůstal bych u vás...

 

Hrát jako player asi na serveru nebudu.. jelikož hraji na officialu .. Opravdu jen čisté GM....

 

Wowresource čtu více méně jednou za týden takže nějaký ten přehled mám.

 

Ne už bych to mohl začít nějak važnejc brát... mno asi takhle....

Mam znalost perfektní " Mangos , antrix (ascent) , a dalších snad 5 variaci emulatoru"... příkazů.

Dokažu něco malo v Pascalu , Lua , Java a podobné....

Wow mě baví a zdřejmě dlouho bavit bude....

 

 

Wow hraju aktivně na officialu

Mé main postavy (Dva maini proto protože hraju oba , zaleži co potřebuje na raid guilda)

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn=Nailter

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn=Torntusk

 

Proč hledám freecko když platím official .... Official je furt to same :D progress progress progress... potřebuju se zajit "vyblblnout " a udělat si eventik...

A podpořit naky server.... Když už někam pudu chci tam vydržet..

 

Moje požadavky:

Patch 3.2.2 a vyšší .... ( nejlepe 3.3.2 a nemusím repatchovat druhe wow )

Pracovitý GM tým

Populaci s průměrem alespon 75 lidi online

Komunikativního admina....

Abyste se mi daly vědět pokud splňujete to co je napsáno výše :D (joke)

 

Pokud mě něco napadne nebo vás , napište to ... doplňím informace nebo podobné...

 

Kontakt

[email protected]

Skype - Nailter

Icq - Nerad dávám věřejně... PM na foru a dám ho rád...

Takže tímto vás prosím , pokud vás má "nabídka" oslovila nebo zaujala ... tak neváhejte a ozvěte se mi....

Má nabídka platí do doby než napíšu že neplatí :D

Edited by Nailter

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravím.....

Jmenuji se Dominik

Je mi 17 let.

Jsem student konkrétně tedy studuji Střední průmyslovou školu stavební.

Takže wow už hraji někdy od patche 1.4 abych pravdu řekl, nevim jestli to jsou 4 roky nebo déle či méně...

Učinkoval sem na kamošově serveru (přes hamachi) na wowemu , nejak se nam to nelibilo, tak se na to vykašlal.

Posléze jsem byl donucen se naučit základy Mangos DB... ( bylo to hodně dávno :D pamatuju si tak leda dva pomeranče :D )

GMkoval jsem na některych serverech jako je Heroes of fantasy ( pod nickem Nail ) .... a Altron (pod nickem Mortred )

Jsem student čili ma hrací doba se pohybuje od 15:00 - 24:00 .... přes vikendy zaleži na tom jestli jdu na pivko nebo ne...

Rád pomáhám na serveru , rád se dělím o své zkušenosti , rád radím , rád tvořím eventy.... (vše s mírou ovšem)

 

Co bych rád dělal ... Rád bych dělal RPG přiběh na forum od něhož by se event odvíjel... přihlasi se skupina 10 lidi. Domluvime se na čase a podle toho co to bude za příběh. Mám spoustu nápadu na eventy.

Nemam rád servery, které supportují GM team. (pozn. Supportovat GM team? :D.Maximálně jejich hráčský char a tebe to štvát nemusí ne, když jako player hrát nebudeš.)

 

Hrát jako player asi na serveru nebudu. Chci být pouze GM, jako hráč hraji na officialu.

 

 

Ne, už bych to mohl začít nějak važnejc brát.(pozn. To si děláš srandu? :D Do jednoho topicu jsem přesně napsal proč jsou 14ti letí lepší GM a ty moji teorii podporuješ. Děkuji :D.)

Mam znalost perfektní " Mangos , antrix (ascent) , a dalších snad 5 variaci emulatoru"... příkazů.

Dokažu něco malo v Pascalu , Lua , Java a podobné....

 

 

 

Proč hledám freecko když platím official .... Official je furt to same: progress, progress, progress... potřebuju se zajit "vyblblnout " a udělat si eventik. (Zlepší nejprve své vyjadřování :).)

A podpořit nějaky server.... Když už někam půjdu chci tam vydržet..

 

Moje požadavky:

Patch 3.2.2 a vyšší .... ( nejlepe 3.3.2 ať nemusím repatchovat druhe wow )

Pracovitý GM tým

Populaci s průměrem alespon 75 lidi online

Komunikativního admina

Abyste mi daly vědět pokud splňujete to, co je napsáno výše :D (joke)(I tříleté batole by snad udělali lepší joke :D.)

 

Pokud mě něco napadne nebo vás , napište to ... doplňím informace nebo podobné...

 

Kontakt

[email protected]

Skype - Nailter

Icq - Nerad dávám věřejně... PM na foru a dám ho rád...

Takže tímto vás prosím , pokud vás má "nabídka" oslovila nebo zaujala ... tak neváhejte a ozvěte se mi....

 

 

Takže abych to shrnul. Jestli pro tebe přihláška jak ty říkáš "joke" tak nepočítej s tím, že nějáký GM post seženeš. Nikoho nezajímá kde jsi hrál jako hráč. Oni chtějí zkušenosti když jsi byl na GM pozici (nevím jestli si to tam napsal, po tom přečtení téhle zbytečně dlouho přihlášky jsem jaksi zapomněl půl jejího obsahu). Trošku jsem ti to upravil a ještě zdaleka to není tak, jak by to vypadat mělo ale nechtěl jsem ti ničit strukturu přihlášky.

Červeně opravené chyby, a to jsou jen chyby viditelné na první pohled. V 5 ráno mi do kontrolování nějáké nepodařené přihlášky moc není.

Modře mé úpravy. Malé úpravy struktury textu.

Zeleně mé poznámky.

Jestli tam budou nějáké chybičky s barvičkama tak promiňte ale ještě jsem ani pořádně neotevřel oči. :D

 

Tobě asi nikdo moc nevysvětlil pojem wowemu že?

 

Promiň, ale dávám -1 rep. A věř, že na reputaci tvého příspěvku zavisí. Já třeba zásadně hledám přihlášky s mínusovou reputací ať se můžu zasmát. :D

Edited by Alexamiero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možná to bude trochu OT , ale jak uvadíš , že si byl na serveru Altron , nebyl jsi náhodou vyhozen za support nebo za neschopnost ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe 75 hraču pěkne čislo ale myslím si že nic neseženeš Ono pokud vím tak mousik dělal nábor a pak testoval gmka ale vim určitě že někdo vyletěl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mousik, ten altron to je tvoj server? na tom fun realme mate pekny web... ten cataclysm robil si ho sam?

Btw na tom bg.. jako to vypada, kolko tam je ludi? (Nesiel mi online list, na tom webe).. Doporucoval by som spravit nový web.. na ten BG.

 

+ Jednoduchý a pekný rozcestník tam máte.

(Prosim po odpovedi od Mousika zmazať)

Edited by Dendoo

Share this post


Link to post
Share on other sites

KDo delal ten vzhled , je to dole napisane ... bg server byl vypnut a uz nikdy zapnut nebude .. duvod : bg se moc nechytlo a chysta se jinej server

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možná to bude trochu OT , ale jak uvadíš , že si byl na serveru Altron , nebyl jsi náhodou vyhozen za support nebo za neschopnost ?

 

To si ze mě děláš srandu mousi ? ...

Odešel sem sám , a klidně tady pošlu historii ....

 

Mousi možna se staráš o server , ale nestaráš se o GM tym bereš tam lidi co už si jednou vyhodil , z dobrých důvodů viz. Selic.... Vyhozen diki mě za support... odejdu , a je tam znovu... viz. Denny , vyhozen tebou , přijde supportuje se v arenach řekneš mu už to nedělej za 5 min to je to samé....

 

A co se týče tvého postu Alexamiero....

Přihlaška není joke... a pravopisné chyby tam jsou více méně už jen kvuli tomu že sem to psal večer , a v rychlosti a neměl jsem moc čas na kontrolu....

A ty joke jsou tam jen tak pro uvolnění... tou hráčskou "karierou" jsem chtěl jen řict že mam dost zkušeností , a tim mohu pomáhat hráčům....

Pokud máte nějaké pravidlo neptejte se GM na věci jako porad mi co dělá ten a ten talent tak bohužel to je chyba... hráči to uvítají....

A co se toho supportu týče , ne mě to jedno není , pak server upadá , když tam běhaj GM s player postavama v equipu "pwn everyone"

Edited by Nailter

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jenom takové doporučení, které vyplývá z mého častého setkávání s přihláškami na GM post. Nikdy nepiš přihlášku ve spěchu a s chybami. Protože tahle výmluva je tu pokaždé, žes to psal v rychlosti. Ve skutečnosti to v 90% není pravda a bez chyb dotyčný psát neumí. Takže si na to dej pozor a vem si k tomu pravidla českého pravopisu. A ani snad nemusím dodávat: interpunkce, diakritika a méně "..."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jenom takové doporučení, které vyplývá z mého častého setkávání s přihláškami na GM post. Nikdy nepiš přihlášku ve spěchu a s chybami. Protože tahle výmluva je tu pokaždé, žes to psal v rychlosti. Ve skutečnosti to v 90% není pravda a bez chyb dotyčný psát neumí. Takže si na to dej pozor a vem si k tomu pravidla českého pravopisu. A ani snad nemusím dodávat: interpunkce, diakritika a méně "..."

 

Tak rozhodně ze mě není češtinář , ale přecijen pravopis když je to naka čárka a háček , není podle mě podstata dobrého GM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super máme tady novou definici GM. GM tedy nemusí umět komunikovat chceš říct? Ani ti to někdy tak nepříjde, jak totálně můžeš změnit význam jedné věty jednou stupidní čárkou.

Edited by Alexamiero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super máme tady novou definici GM. GM tedy nemusí umět komunikovat chceš říct? Ani ti to někdy tak nepříjde, jak totálně můžeš změnit význam jedné věty jednou stupidní čárkou.

 

To sem neřekl. Řekl sem že čárka nebo háček nehrají takovou roly...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obrovskou roli. Co jiného by měl GM umět než dobře ovládat svůj jazyk, který ho prezentuje? Pak samozřejmě musí mít nějakou osobnost, loajálnost, ale to už jsou věci, které se dají nahradit něčím jiným. Veškeré technické znalosti se dají doučit a člověk s průměrnou inteligencí by s nimi neměl mít problém.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×