Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Ashok11

Gm post eventer

Recommended Posts

Hoj hledám server 100lidi minimum kde bych mohl dělat gm eventera přinejhorším help gm.

Něco o mě.

věk-15

znalosti-mangos Tc2 příkazy

kontakt-icq:366391131 skype:Radek Pavelka Ashok221 mikráč mám

Wow hraji cca 4roky jako gm sem vystupoval na par serverech z nich nejznámější Mystiq dále Bs a pod.

Chtěl bych na server kde máte ochotné hráče kteří by se zapojovali do eventu a spolupracovali.

Dále na počítači trávím většinu času sem tam skočim ven ale to je asi tak všechno

takže ingame bych byl velice často.

odepiste na icq nebo na skype díky.

Hraji na pathci 3.2.2a

Edited by Ashok11

Share this post


Link to post
Share on other sites

V přihlášce máš mnoho chyb, lepší je si to pročíst, abys tu pak nebyl za hlupáka ;)

Jinak mám dotaz, na jakém MySTIQu si byl GM? .cz nebo .org?

Share this post


Link to post
Share on other sites

V přihlášce máš mnoho chyb, lepší je si to pročíst, abys tu pak nebyl za hlupáka ;)

Jinak mám dotaz, na jakém MySTIQu si byl GM? .cz nebo .org?

na .org už je to dlouho 2roky zpátky

Share this post


Link to post
Share on other sites

diky a nwm co mam napsat dal jako znalosti např Umím příkazy,

na forum se orientuji,

pomoc playerum,

spawnout objekty na event odělat opravdu nevim co jinač nic vic me nenapadá.

Share this post


Link to post
Share on other sites

diky a nwm co mam napsat dal jako znalosti např Umím příkazy,

na forum se orientuji,

pomoc playerum,

spawnout objekty na event odělat opravdu nevim co jinač nic vic me nenapadá.

V dnešní době je ten kdo umí jen příkazy "noob" ;)

Neber to zle, jen říkám jak to je... jako základ už se bere třeba znalost SQL, ačkoliv si řekneš že to jako ingame help, eventer nepotřebuješ...

Tak je přeci lepší nabídnout hráči event přes SQL, s EventAI, než nějakou klasickou skákačku a Gurubashi PvP, atp ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To teda je málo.

Programovací jazyk?Neberme teraz nahranie sql súboru lebo to vlastne nič nevieš keď iba nahrávaš. ;) A ani vytvorenie itemu t wow-v alebo ako sa to volá. :mid_bow_arrow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

V dnešní době je ten kdo umí jen příkazy "noob" ;)

Neber to zle, jen říkám jak to je... jako základ už se bere třeba znalost SQL, ačkoliv si řekneš že to jako ingame help, eventer nepotřebuješ...

Tak je přeci lepší nabídnout hráči event přes SQL, s EventAI, než nějakou klasickou skákačku a Gurubashi PvP, atp ;)

Jj dobry ja to všechno chapu ale když budu ingame co mám vic nabídnout.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jj dobry ja to všechno chapu ale když budu ingame co mám vic nabídnout.

Pokud nemáš chuť jít do SQL, tak nečekej že tě "asi" vemou na nějaký dobrý server s populací 100+ (třeba jo, nevim)...

Spíš, jestli se teda nechceš nic přiučit, počítej s nějakym tím serverem 3tí kategorie typu (Jede u nějakého teenagera doma, či na hamachi)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jj diky za odpovedi hosi :)Ok pustím se tedy do Sql Měním to Znalosti:SQL

;) Jestli se chceš naučit SQL kompletně doporučím ti knihu http://knihy.cpress.cz/knihy/cely-knizni-web/sleva-16-25/sql-bez-predchozich-znalosti-pruvodce-pro-samouky/

Tyto knihy (s názvem - bez předchozích znalostí) jsou dělané opravdu krásně, opravdu naučí ;)

 

Pokud se chceš naučit SQL jen pro WoW, stačí třeba Quice a pozorovat SQL kódy... je to většinou jen

[co - změna - podmínka]

příklad:

UPDATE `creature` SET `x` = '15454.2' WHERE `guid` = '21544';

což je vlastně úplně jednoduché a za týden to umíš ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

;) Jestli se chceš naučit SQL kompletně doporučím ti knihu http://knihy.cpress.cz/knihy/cely-knizni-web/sleva-16-25/sql-bez-predchozich-znalosti-pruvodce-pro-samouky/

Tyto knihy (s názvem - bez předchozích znalostí) jsou dělané opravdu krásně, opravdu naučí ;)

 

Pokud se chceš naučit SQL jen pro WoW, stačí třeba Quice a pozorovat SQL kódy... je to většinou jen

[co - změna - podmínka]

příklad:

UPDATE `creature` SET `x` = '15454.2' WHERE `guid` = '21544';

což je vlastně úplně jednoduché a za týden to umíš ;)

maš icq?

Edited by Ashok11

Share this post


Link to post
Share on other sites

hodne slaba prihlaska, bejt admin nevezmute ani za mak

Admi nesi. :P:nw2_guitar:

 

Ashok11:

 

 

Čo môžem ponúknuť:
- Znalosti emulátoru MaNGOS,ale aj TC(2)
- orientácia v DB MaNGOSU
- podporu pre hráčov
- grafiku pre stránky serveru
- dobrú komunikáciu
- príkazy (samozrejmosť)

Čo ovládam:
- sql príkazy...samozrejme nie všetko
- php(minimálne)
- html+css
- c++ kompilácie
- orientácia v DB
- ovládanie aj cez PhPMyAdmin


Čo očakávam:
- server,ktorý nespadne po 1-2 mesiacoch (obrazne)
- stabilitu serveru
- chuť pracovať
- dobrú spoluprácu
- server blizzlike,high
- patch najlepšie 3.1.3 (alebo 1.12.1;2.4.3)
- GM Level 3 (samozrejme sa viem dohodnúť  )


O mne:
- Meno: Alex (priezvisko asi netreba  )
- Vek: 14
- Kontakt: PM na fóre ,tam dám ICQ,MSN,poprípadne Skype 

 

 

To som ti dal ,keď som kedysi zháňal post GMka kým som si nenašiel sponzora.

Skus sa inšpirovať.Neviem,či sa na mne dá inšpiriovať,ale skus to. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Každej človek by měl dostat nějakou šanci,vím to z vlastní skušenosti když jsem nabíral eventera z řad hráčů,dnes je to profesionalni grafik,eventer a dokáže taky dobře spravovat přidělený realm.Ale podle vás by měl hned každej umět upravovat core,pracovat jako profik v C/C++ a buch vi co ještě,ono stačí když si vzpomenete jak ste začinaly vy.Půlka zvás dnes vede vlastní servery,někteří zase programuji atd.ale hned je zvás každej "KING"....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moc vam všem děkuji skusim se od vas inspirovat ale musel bych nekde začit kdo by to se mnou chtel skusit napiste mi kdyžtak na icq366391131 a všem diky.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kdyby se měl brát každý člověk, který chce GM post a má jen minimální znalosti. Tak bychom viděli na strankach www.worldofwarcraft.com , že dnes byl velký turnaj a vyhralo GM tenaten a že konkurence 1500 GMček byla veliká. :D

Příkazy všechny jsem nastudoval do hodinky víc než lehce. Naučíš se cca. 70 příkazů a zbytek si jednodušše odvodíš. Když vejdeš třebas do PvE guildy taky po tobě chtějí PvE gear a ne Furious jak vyšitý. (Jestli jsem spletl set omlouvám se ale na Wotlku nehraju :D). V dnešní době vyhrává ten kdo umí více. Přeju ti ať GM post najdeš a ať se ten SQL brzy naučíš:).

Share this post


Link to post
Share on other sites

V dnešní době vyhrává ten kdo umí více.

 

To je omyl, v dnesni dobe (stejne jako ve vsech ostatnich dobach) vyhrava ten kdo ma znamosti. Jinak souhlasim se vsim, vystizne napsano.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je omyl, v dnesni dobe (stejne jako ve vsech ostatnich dobach) vyhrava ten kdo ma znamosti. Jinak souhlasim se vsim, vystizne napsano.

 

Ano, to je pravda. Předtím jsem si na to zrovna nevzpomněl. Máš někoho známého v GM teamu. Šup 90% šance na to, že tě příjmou i s tím, že toho umíš málo. Kdyby někdo, kdo toho umí málo napsal přihlášku se stejnými znalostmi jako ten, který má známosti. Vsadím se, že by to bylo jasné NE. Sám jsem k nám do GM teamu rekrutoval kamaráda, který toho moc neuměl ale když máš čas a chuť ho to naučit tak později možná bude chytřejší než ty. Já ho učím a on poslouchá. V tomto případě to je v pohodě. Nemám rád ty lidi, kteří se někam dostali díky známostem v daném oboru a nic víc dělat nechtějí a víc je jim putna. Díky strýčka mám titul magistr, tak teď budu sedet v kancelaři brát velký prachy a dělat ho**o. <= Tito lidé se mi přímo hnusí.

Edited by Alexamiero

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×