Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
kamtar

OpenEEG

Recommended Posts

Chci se zeptat zda s tím má někdo zkušenosti uvažuji buď o jeho stavbě nebo spíš koupi.

Jinak o co jde OpenEEG (http://openeeg.sourceforge.net/) je to projekt zaměřený na "vývoj" EEG je k tomu kompletně vše schémata tipy,triky,software,atd... Hardwarová část má dvě desky jedna funguje více méně jako zesilovač (kvůli tomu že to není ta druhá metod kdy se přes lebku navrtají elektrody ale elektrody se připevní na hlavu je kvůli kůži a lebce zeslabený signál až na mikrovolty) druháčást slouží v podstatě jako A/D Převodník.S počítačem se to propojí přes COM.Myslel jsem si že to bude nějaká blbůstka ale co jsem vyděl na videu tak ono to docela efektivně funguje když se mu podařilo pomocí myšlenek "řídit" vrtulník (pokud to teda není fake)

 

Docela mě láká ta potencionální možnost si myšlenkou zapnout WoW :D :D ale ta cena.Za sestavené obě desky chcou 125 Euro a tak jsem si říkal že si to postavím ale jenom co jsem vyděl schéma tak se ani té ceně nedivým.

Share this post


Link to post
Share on other sites

podla toho ako ten vrtulnik riadil myslim ze to fake neni a ked sa ti podari prepojit eeg s ovladanim wowka tak to som hod :D

popr aj ludsky mozog ako server by nebol odveci :innocent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

to by byl výkon :D ale ještě by se to nejak buglo a tok tvých myšlenek by šel .notify :D :D

Edited by kamtar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mno, nechci tady nikoho podceňovat, ale ... Podobné projekty se vyvíjí v rámci univerzit a jsou na ně poskytovány milionové granty. Mnohdy i vyšší. Nemyslím si, že by tady kdokoliv z vás byl schopen tenhle přístroj zprovoznit, byť i jen na pohyb kurzoru po obrazovce ;) Samozřejmě se rád nechám vyvést z omylu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

můžeš si ho nechat poslat v přepočtu za 2500Kč samozřejmě že je to ten nejednodušší obvod co lze vymyslet ale je k tomu aji kompletní software takže ten pohyb kurzorem nebude až takový problém.samozřejmě že ten vrtulník je už věc jiná.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×