Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
1w0RyX

Koupě ACC na oficiálním serveru

Recommended Posts

Dobrý Den !

Rád bych zakoupil account na oficiálním server s lvlvem 80 na jakémkoliv PvP realmu,Nejlépe nějakého healera ,ale je mi to vcelku jedno.

Pro info ICQ 403829782 nebo Pm nebo přímo do topicu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nejlepší je aukro.cz tam si vybereš

to možná až na to ,že admini to tam teď ruší takže más jen tak 3 hodinky na to se podívat po aukcích,kontaktoval jsem pár prodejců takže čekám a zkouším i tu :)

WoW acc mají v zakázaným zboží

Share this post


Link to post
Share on other sites

nejlepsi je si to vyexpit sam ;P

 

jinak k tomu zakazanymu, je to toto?

 

2.4 Zakázané zboží

2.4.1

Je zakázáno nabízet zboží, jehož nabídka, prodej, koupě či užívání je v rozporu s dobrými mravy či platnými právními předpisy. Zakázáno je zejména nabízet
a) zboží, k němuž nemá prodávající právo jej prodávat nebo zboží, které je zastaveno nebo jsou dispozice vlastníka jinak omezeny

 

protože o tom fakt nevim a mám kámošku co tam prodala svuj acc z anathemy a taky pár lidí co si tam koupili offi acc tak nwm no ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nejlepsi je si to vyexpit sam ;P

 

jinak k tomu zakazanymu, je to toto?

 

2.4 Zakázané zboží

2.4.1

Je zakázáno nabízet zboží, jehož nabídka, prodej, koupě či užívání je v rozporu s dobrými mravy či platnými právními předpisy. Zakázáno je zejména nabízet
a) zboží, k němuž nemá prodávající právo jej prodávat nebo zboží, které je zastaveno nebo jsou dispozice vlastníka jinak omezeny

 

protože o tom fakt nevim a mám kámošku co tam prodala svuj acc z anathemy a taky pár lidí co si tam koupili offi acc tak nwm no ;)

no zrovna nevim jaky je to pravidlo ale mazou ty aukce,sam jsem tam par acc uz koupil....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupovat si účet na ofík je trošku vo hubu... znám pár lidí co skončili s banem. Většinou to sice byla souhra špatných náhod, ke kterým se přidal ještě přeprodaný účet. Ale pokud chceš kupovat účet, tak aukro nebo weby jako herniweb nebo wowcenter.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokud jsi myslel wow.herniweb.cz tak ten to má už zrušené. A s tím wowcentrem nevím jak to tam mají.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupovat si účet na ofík je trošku vo hubu... znám pár lidí co skončili s banem. Většinou to sice byla souhra špatných náhod, ke kterým se přidal ještě přeprodaný účet. Ale pokud chceš kupovat účet, tak aukro nebo weby jako herniweb nebo wowcenter.

 

 

Ja mám účet kúpený od nejakého chlapíka z Čiech. Urobil som si trial account, šiel som do hry a všade som spamoval, že kúpim prázdny account. Ozval sa mi, pokecali sme na icq, poslal som mu prachy (20 €), dostal som od neho CD-Key, odpoveď na otázku pri zabudnutí hesla, zmenu emailu a hotovo. Zmazal som tú alícku postavu na leveli 15, vyexpil za mesiac a už na tom účte asi trištvrte roka hrám, úspešne bez problémov.

 

Stačí sa nenechať nachytať a nájsť si seriózneho predajcu.

P.S.: účet od neplnoletých nekupujte, hormóny robia čudné veci.

 

 

//

 

 

Kvalifikovaný obchod pre viacero hier, taktiež aj WoW: http://mmoboost.cz/?p=eshop&cath=1

- GameCard

- Accounty + postavy (vcelku lacné..)

- In-game veci ako goldy, špeciálne veci z TCG a i.

 

(kamarát odtiaľ kupoval goldy..)

Edited by Angelo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Urobil som si trial account, šiel som do hry a všade som spamoval, že kúpim prázdny account.

Na trial accounte sa dá písať? :o

Edited by Dendoo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×