Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
troska

Konverzace Manius vs Mightandmagic

Recommended Posts

hehe tak proc dali necrovy teda ban kdyz na tenhle topic upozornil na MaM foru?

 

No nevim ze by porusoval pravidla fora ? Dava si jmeno serveru (sproste slovo + se neumi vyjadřovat)

 

Hlavne

Mno, nejsem zastánce žádného z serverů MaM, nehraji tu a ani bych tu nehrál... ale myslel jsem si, že když jste tak velký projekt, že máte taky Zkušený Team a ne takové debili jako Nes nebo kdo to je... Toto je výtažet z rozhovoru Nese a mého kamaráda (ingame), který má vl.projekt a v něm server Gigafun...

 

Vsimnete si

Toto je výtažet z rozhovoru Nese a mého kamarád

Takze jedna baba povidala ?

 

Pana boha NES se takto nevyjadruje ! Patent jiste nemame a

VIP si hraci plati dobrovolne.

 

 

V neposledni rade bych chtel apelovat na inteligenci tohoto uzivatele :D :D :D

Na kazdem webu je napsan ADMIN+ Majitel M@M projektu coz si ocividne ani nevsiml.

Edited by keivulan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vím že GMka z M&M jsou postavené na hlavu ale toto?

 

 

Ale nejsem si jist jestli dotyčný je opravdu pravý majitel toho jejich "World of Warcraft" serveru Gigafun..

 

Ale lidi jsou různí.

 

 

 

 

No nevim ze by porusoval pravidla fora ? Dava si jmeno serveru (sproste slovo + se neumi vyjadřovat)

 

Hlavne

 

Vsimnete si   Pana boha NES se takto nevyjadruje ! Patent jiste nemame a VIP si hraci plati dobrovolne.

 

V neposledni rade bych chtel apelovat na inteligenci tohoto uzivatele :D :D :D

Na kazdem webu je napsan ADMIN+ Majitel M@M projektu   coz si ocividne ani nevsiml.

 

 

 

 

Proboha už je to tady, tak mi řekni proč sem chodíš obhajovat vašeho Nese?           Radím vám nechte to plavat,takhle si lidé akorát budou myslet že obhajujete něco co jste provedli...

 

 

Edited by hejsek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nevim za co dostan ban, at se opta. :) Jinak už z principu, myslíš že má M&M zapotřebí řešit nějakej server, který nemá ani vlastní doménu. Nechci Váš server nikterak urážet, ale je to tak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No nevim ze by porusoval pravidla fora ? Dava si jmeno serveru (sproste slovo + se neumi vyjadřovat)

 

Hlavne

 

Vsimnete si Pana boha NES se takto nevyjadruje ! Patent jiste nemame a

Takze jedna baba povidala ?

 

VIP si hraci plati dobrovolne.

 

 

V neposledni rade bych chtel apelovat na inteligenci tohoto uzivatele :D :D :D

Na kazdem webu je napsan ADMIN+ Majitel M@M projektu coz si ocividne ani nevsiml.

roflmao fix tys to zabil :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ono neni vubec problem si dat jakykoliv nick s cilem poskodit urcitou osobu a nadale s timto nickem jit spamovat vsechny mozne servery, delat neporadek a vyjadrovat se vulgarne, no kazdopadne kdo Nese zna tak vi, ze on se takto hrube nikdy nevyjadruje, + vzhledem k tomu, ze diky jeho pracovni vytizenosti kdy chodi domu az v noci to byt nemohl, admin toho serveru Manius bude nami kontaktovan

Share this post


Link to post
Share on other sites

ono neni vubec problem si dat jakykoliv nick s cilem poskodit urcitou osobu a nadale s timto nickem jit spamovat vsechny mozne servery, delat neporadek a vyjadrovat se vulgarne, no kazdopadne kdo Nese zna tak vi, ze on se takto hrube nikdy nevyjadruje, + vzhledem k tomu, ze diky jeho pracovni vytizenosti kdy chodi domu az v noci to byt nemohl, admin toho serveru Manius bude nami kontaktovan

 

 

 

 

Je to možné? Další...

 

Dělat z tohoto takovou aferu..

 

Za můj nick se dokonce přihlašovali na jiné servery na GM post...

 

Nechte to plavat...

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jsem soucasti M&M teamu a na tohle musim reagovat, i kdyz na forum moc nepisu.

Tento rozhovor nebyl veden s nikym z vedeni M&M.

 

Nekdo se vydaval za Nese s cilem poskodit M&M projekt.

Tato IP adresa rozhodne neni Nese. Takto se Nes nevyjadruje, kdo s nim nekdy mluvil, tak vi. Nes nema nainstalovane WoW a ingame nechodi.

Evidentne se jedna o nekoho, kdo chtel M&M serveru uskodit.

Kazdopadne diky za zverejneni te IP adresy, bude zabanovana. Evidentne se jedna o hrace Giga Funu s nazvem acc VAVERAPATRICK ([email protected]), sedi nazev ACC i IP adresa.

 

Dale prosim o nesireni tohoto "rozhovoru", protoze i takovy poskozuje nas projekt. To bylo i duvodem smazani z M&M fora.

Diky za precteni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na to jak je M&M velikán na české WoW scéně, tak mi připadá jejich přístup neprofesionální. Kámoš hrál na Anathemě a dostal ban za něco, co ani neudělal. To mi pak řekněte, co to tam berou za GM?

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak a je to vyresene, uz bych to locknul zbytecna afera kvuli magorovy kterej chces MaM uskodit :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je to normálně trapné jak sem přicupitá polovina GM teamu z M&M...

 

Raději to nechte plavat.. Stejně tento topic upadne v zapomění, nebo ho nikdo lockne a smaže. ;)

 

 

Edited by hejsek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mohu vás ujistit, že toto stoprocentně není originální Nesův písemný projev. Jakožto jeden z jeho adminů si s ním často píši a má úplně jiný styl vyjadřování, psaní interpunkce, dále v osobní konverzaci nikdy nepoužívá diakritiku. Buď se jedná o váš podvrh jak pošpinit MaM, nebo se za něj někdo vydává.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jenom k doplnění, že na M&M dávají ban za všechno... Já jsem nikdy neměl ban, ani na AN, ani na EQ či kdekoliv jinde na MaM. A proč? Protože jsem nikdy nedal sebemenší příčinu. A možná že v tom to bude ;) umět se chovat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takže, dámy a pánové, už na začátku mi bylo jasné, že se nejedná o Nese.

a) nemá čas někoho obesílat na icq - pokud si dokážete představit, jakou práci dá takovýto projekt kočírovat, pochopíte to

B) udávané ICQ není Nesovo - jeho jméno na icq je Nes ( s vícekrát opakujícím se písmenem S), icq samozřejmě nezveřejním, jen naznačím že je to 207 43* ***

c) víte odkud je Nes ? Z Brna - dejte si vyhledat tu IP

d) taková snůška keců, kterou někdo psal na tom icq by nemohla být z jeho hlavy (znám ho několik let)

e) "Napodobujete ho , a pojmenovaly jste ho stejně jako my ,koukejte ho zrušit nebo na Vás udělam DDos útok" Udělám na Vás DDos útok? Sorry, ale tohle může napsat jen debil, který o problematice DDoS ví kulový

f) "Jen náš server ztrapňujete ! .Můj server od Vašeho vydělává za VIP 50 - 100 Tisíc korum měsíčně !!!!" kecy, projekt není výdělečný podnik, jedná se o sdružení a to znamená že jeho hospodaření je vyrovnané na nule (pro ty co rozumí účetnictví a právu) - jednoduše nikdo z toho nemá nic - projekt všechny prachy sežere a 100 000 měsíčně? šmarja to tam není ani ročně

g) to nejdůležitější - Nes má na pc Linux a NIKDY nepíše s diakritikou ;)

 

Je hloupé myslet si, že to byl opravdu Nes, kdo to psal. Na ICQ si můžete dát libovolné jméno a není to pro vás závazkem, tedy můžete se pojmenovat Václav Havel a psát si co chcete. Pochopím, že by se nad pravdivostí prvního příspěvku mohli zamýšlet lidé, kteří neznají projekt a lidi okolo něj, ti mohou možná přemýšlet, jestli to byl, nebo nebyl NES, ale určitě si to nebude myslet někdo, kdo na projektu působí jako hráč, gm, moderátor, admin apod...

 

 

Mimochodem, pokud někdo dostal ban na forum za link sem, počítám, že banoval Apendix (čímž mě předběhl) z toho důvodu, že toto považoval a) za reklamu B) spam c) nevím co ještě - je to jen můj odhad.

 

 

Věřte, že vím o čem mluvím...byl to trouba a jen trouba naletí ;)

Demonicus

Edited by Ententýk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na to jak je M&M velikán na české WoW scéně, tak mi připadá jejich přístup neprofesionální. Kámoš hrál na Anathemě a dostal ban za něco, co ani neudělal. To mi pak řekněte, co to tam berou za GM?

hehe :D no to mi povídej. GM Eresi pouštěl včera jeho skřetí skřeky (tak jak to dělává) pomocí .playall (nebo .playsound či jak to na mangosu je, nevím totiž Emu od AN) já mu napsal na world "GM dej si facku" jelikož předevčírem dělal to stejné a předevčírem jsem mu ještě slušně napsal. "Eresi, prosím vypni to ;) " . Tak zato, že jsem to tam včera napsal mi Eresi dal ban na týden. Napsal jsem to na fórko (uznejte je to kravina všech kravin) byl jsem rozhořčený a napsal jsem tam upřímně. "Nechci vést kampaň proti Eresimu. V míru a v lásce doufám, že mu někdo na srazu rozbije papulku :)" a pak jsem pokračoval v žádosti. Takhle (+-) jsem tu to tam napsal. On napsal, že to není pravda a prý, že jsem tam psal ještě na ten world vypni ty pi**viny a podobné věci (což není pravda a urazilo mě to) a k tomu, že mu přeju aby mu někdo rozbil papulku na srazu, že za to mi teda Perma na acc s reason: Demence. Tak to mě totálně vytočilo. Topic locknul. Napsal jsem mu PM, že je snobské zakomplexované 10ti leté děcko co si vymýšlí, aby mohl rozdávat bany. Bum ! Ban na fórum (nečekaně ^^) tak jsem si teda udělal nové acc a pokračoval. Najednou disconnect zkusím znova ! Ban ! podívám se na VIP systém na moje acc. Perma na IP, reason: Opakovaná urážka GM. Tak to už jsem nebyl vytočenej ale válel se smíchy. Jak "schopnej" tým se na takovém prestižním projektu najde mě až udivuje.

Edited by Alexamiero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takže, dámy a pánové, už na začátku mi bylo jasné, že se nejedná o Nese.

a) nemá čas někoho obesílat na icq - pokud si dokážete představit, jakou práci dá takovýto projekt kočírovat, pochopíte to

B) udávané ICQ není Nesovo - jeho jméno na icq je Nes ( s vícekrát opakujícím se písmenem S), icq samozřejmě nezveřejním, jen naznačím že je to 207 43* ***

c) víte odkud je Nes ? Z Brna - dejte si vyhledat tu IP

d) taková snůška keců, kterou někdo psal na tom icq by nemohla být z jeho hlavy (znám ho několik let)

e) "Napodobujete ho , a pojmenovaly jste ho stejně jako my ,koukejte ho zrušit nebo na Vás udělam DDos útok"  Udělám na Vás DDos útok? Sorry, ale tohle může napsat jen debil, který o problematice DDoS ví kulový

f) "Jen náš server ztrapňujete ! .Můj server od Vašeho vydělává za VIP 50 - 100 Tisíc korum měsíčně !!!!" kecy, projekt není výdělečný podnik, jedná se o sdružení a to znamená že jeho hospodaření je vyrovnané na nule (pro ty co rozumí účetnictví a právu) - jednoduše nikdo z toho nemá nic - projekt všechny prachy sežere a 100 000 měsíčně? šmarja to tam není ani ročně

g) to nejdůležitější - Nes má na pc Linux a NIKDY nepíše s diakritikou ;)

 

Je hloupé myslet si, že to byl opravdu Nes, kdo to psal. Na ICQ si můžete dát libovolné jméno a není to pro vás závazkem, tedy můžete se pojmenovat Václav Havel a psát si co chcete. Pochopím, že by se nad pravdivostí prvního příspěvku mohli zamýšlet lidé, kteří neznají projekt a lidi okolo něj, ti mohou možná přemýšlet, jestli to byl, nebo nebyl NES, ale určitě si to nebude myslet někdo, kdo na projektu působí jako hráč, gm, moderátor, admin apod...

 

 

Mimochodem, pokud někdo dostal ban na forum za link sem, počítám, že banoval Apendix (čímž mě předběhl) z toho důvodu, že toto považoval a) za reklamu B) spam c) nevím co ještě - je to jen můj odhad.

 

 

Věřte, že vím o čem mluvím...byl to trouba a jen trouba naletí ;)

Demonicus

Neřešte to už ;)

 

 

LOCK prosím..

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ale ako ste uz hore pisali MaM sa mi moc nepaci a to uz ani kvoli GM. Raz som napisal TICKET a napisal do worldu 2x aby si ho GM precital a akurat som dostal BAN a to od administratora.. nie EM alebo tak nejak( TICKET bol o nugnutom Q a bugnutom NPC)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×