Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
wILdA

[3.2.2a] Complete repack + návod

Recommended Posts

Hoj lidi, dávám sem complete repack na 3.2.2a a můj vlastní návod.

 

Obsahuje:

*Extractory na mapy a DBC

*Restarter serveru (musi se nastavit)

*Zalohovani serveru (musi se nastavit)

*YDTB

*MaNGOS

*Navicat + MySQL

*Moje databáze (FUN 3.2.2a)

*Quice

*Updaty

*Užitečné utilitky apodob.

*Opravy na Dungy, Vehicly, Anticheat

 

Stahujte ZDE

 

Návod pro začátečníky:

1. Extrahujem vše do libovolné složky v PC,a le já doporučuji MaNGOS

 

2. Nainstalujeme MySQL. Při instalaci MySQL zde zadáme heslo a jméno k local serveru, doporučuji root a root

 

3. Nainstalujeme Navicat a cracknem ho. Při instalaci Navicatu bude potřeba heslo k local serveru, v mém případě root

 

4. Otevřeme Navicat a vytvoříme připojení

connection name: localhost

host name/IP adress: localhost (pokud nemáte veřejnou IP... jestly ano, dejte sem vaší veřejnou IP)

port: 3036

user name: root (nebo to, které ste si zvolili)

user password: root (nebo to, které ste si zvolili)

Dejte Test Connection, mělo by se vám tam objevit Connection successful a potom dáme dole OK

 

5. Vytvořte 4 databáze (pravým kliknutím a dejte Create Databasejména databází: mangos, realmd, characters, scriptdev2

 

6. Na databázi mangos klikněte prevým a dejte Execute batch file, najděte si SQL soubor se jménem mangos.sql a dejte ok, chvíli počkejte, než se soubor nahraje, to samé zopakujte u ostatních, ale pro každou databázi soubor se stejným jménem!

 

7. Nahrání YDTB. Klikněte pravým na databázi mangos a dejte Execute batch file. Najděte si rozbalený YDTB xxxxxx a nahrajte ho. Není to krátký proces, ale je to třeba.

 

8. Update databáze. Ve složce SQL máte složku Updates, zde jsou SQL Dumpy na Updatování databáze.

Update databáze mangos:

I. Najděte si v databázi mangos tabulku db_version.

II. Klikněte pravým na databázi mangos v Navicatu a dejte Execute batch file. Př.: V db_version je verze 8900, ale my chceme 9045. Najdeme si Updaty 8900+ (mangos updaty) a nahráváme je postupně do 9045

 

9. Do databáze mangosd nahrajeme Anticheat a ostatní věci

 

10. Extrahujeme mapy. Soubor ad.exe si nakopírujeme do složky s wowkem a zpustíme ho. Po dokončení procesu zkopírujeme vmaps, maps a DBC (dbc) do složky se serverem

 

11. Otevřeme CONFY mangos a realmd. Nastavíme v nich jména a hesla do databáze. V IP SE NEHRABEME!

 

12. Zpustíme mangos.exe a hned potom realmd.exe. Pokud je vše, jak má být, tak server pude na localhost (127.0.0.1)

 

 

Doufám, že to někomu pomůže... ;)

Edited by wILdA
  • Upvote 3
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takových návodů už tu bylo..

 

ano, ale kolik lidí to z nich pochopilo atd... tohle neblo plánovaný, spíš bylo v plánu zkompilovat MaNGOS a všecky věci k tomu..! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

no jo ale koukni se kolik je tu na fórku návodů... Dokonce tu máš i s obrázky to pochopí každý

Share this post


Link to post
Share on other sites

no jo ale koukni se kolik je tu na fórku návodů... Dokonce tu máš i s obrázky to pochopí každý

 

 

jaj, jaj... já sem si jenom hrál.. tady de spíš o kompilaci..! :D všechno sem si našel, dal sem to do jednoho a hotovo... :D návod sem psal jen tak z nudy... :D a obrázky snad budou taky.. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ano ano máš pravdu je tu strašně málo skompilovaných repacků na 3.2.2a Mangos ...

A to, že jsi do DB přidal pár vendorů a dalších pár věcí z toho nedělá tvoji DB

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

no... řekněme, že to je zas v úhlu pohledu... je tam moje databáze... z mýho serveru... zkompiloval sem si to všechno... a udělám i na 3.3.0 a 3.3.2, protože budu přecházet... :) ... aby se nááhodou neřeklo...!

 

Jeden topic si vykrad, dostal jsi samou - repku. Tak to zkoušíš s jiným ?  :rolleyes:

 

jaj... no tak to trochu nic, no..! fakt nechápu vás... předělal sem si tamto podle svýho a funguje to spolehlivě... v návodu mu tam něco chybělo, tak sem to proto udělal.. a tohle je complet moje tvorba...!

Edited by bLuma
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toho tady je... sorry ale zase budeš muset dostat -1... skus se do něčeho opřít a zapracovat, tohle je práce ani ne za 30 min.

Share this post


Link to post
Share on other sites

*Moje databáze (FUN 3.2.2a)

 

Pekny repack mnohy sa potesia, ja som si na anglickej stranke stahol repack na 3.3.2 a fici super :) tak som ho doplnil o importovanu db tie subory v data mysql servera *.frm , *.myd a *.myi cize potom ked preinstalujem operacny system mi bude stacit len nakopirovat parada :)

 

Teraz k tomu tvojmu vyroku co ma nastval!

 

Jak sa opovazujem povedat tvoja fun databaza! Ty si ju vytvaral zaznam po zazname? vsetky creatury, itemy, questy atd ? Ty si to len stahol a dopnil si tam maximalne nieco, ale to ti nedava pravo hovorit tvoja databaza. To mas to ist tae ako keby si ty photoshope spravil obrazok a niekdo by tam doplnil len jeden pixel a hovoril ze je to jeho obrazok. Taketo privlastenecke reci nemam rad.

 

Ked uz tak databaza niekoho s mojim upradom. Alebo moj repack ale cerpal som z tychto a tychto zdrojov.

 

PS: ale aj napriek tejto udalosti som celkovo rad ze si to sem dal pomoze to mnohym ludom a v mene tych ludi ty dakujem.

 

Ja som si spravil tiez spravil repack, resp. stahol som repack podoplnal o uzitocne veci ako dbc, map, vmap, buildings, importnutu databazu ( pri reinstalacii usetrim kopec casu ) a mnoho dalsieho doplneho a ma to 1.1 GB. Najviac zaberaju vyextrahovane veci z WoW mam to skomprimovane v rar s maximalnou kompresiou a ma to 870MB.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pekny repack mnohy sa potesia, ja som si na anglickej stranke stahol repack na 3.3.2 a fici super :) tak som ho doplnil o importovanu db tie subory v data mysql servera *.frm , *.myd a *.myi cize potom ked preinstalujem operacny system mi bude stacit len nakopirovat parada :)

...

 

trochu ses seknul.. ;) .. tam je moje databáze.. mobové, porteři, questy atp. co sem vytvořil já.. ;) .. to je jenom a pouze moje tvorba.. ;)

 

mohl bys prosim reup nekam jinam ? na kvalitnejsi server? díky

hele.. sry, ale nemoh.. ztratil sem heslo na ten můj FTP.. :/ .. takže se spokojíš jenom s timhle.. ;):D

Edited by bLuma

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmm, myslim ze som spravil vsetko co je napisane v navode, ale predsa len som zaciatocnik a neviem jak vytvorit Acc, teda priblizne viem v ktorej tabulke v DB, ale neviem co tam presne napisat... a ked to ajtak nepojde, tak este som nieco zabudol spravit pri navode k tomu serveru... pls help ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmm, myslim ze som spravil vsetko co je napisane v navode, ale predsa len som zaciatocnik a neviem jak vytvorit Acc, teda priblizne viem v ktorej tabulke v DB, ale neviem co tam presne napisat... a ked to ajtak nepojde, tak este som nieco zabudol spravit pri navode k tomu serveru... pls help ...

hele nwm jestli mas stejnej problem jako ja , ale ja doinstaluju to mysql a nikde v registraci ani po registraci sem mi nikde nedalo to jak tam dat to jméno a heslo , nic takovího tam nebylo ? pls poraďte ?

Edited by mnople

Share this post


Link to post
Share on other sites

a aspoň to příště neházej na WZ je to hrozně zdechly a nejde to ani sosnout.

 

EDIT:sosám to už po 15 a furt se to nechce dotáhnout

Edited by Gold-Files

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×