Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Sunshinek

[WoWResource] Komunitní komunikace

Recommended Posts

Na VT nepríde 62 % členov fóra, pretože sú machri len keď píšu ale keď sa o tom má rozprávať tak sú ticho.

Čaro písania bolo, je aj bude a tým to končí, niektoré momenty sú na nezaplatenie a ventrilo proste nie je to pravé orechové, shoutbox má svoje čaro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na VT nepríde 62 % členov fóra, pretože sú machri len keď píšu ale keď sa o tom má rozprávať tak sú ticho.

Čaro písania bolo, je aj bude a tým to končí, niektoré momenty sú na nezaplatenie a ventrilo proste nie je to pravé orechové, shoutbox má svoje čaro.

 

Kouzlo možná má, ale jen pro ty sraby co dělají velký nos jen s pomocí textu.

Jen trochu nechápu, v čem je kouzlo psaní to bych řekl spíše na opak. Jak z textu poznáš například intonaci,, jak se k tomu staví člověk, nebo takové rychlé reakce na SB taky nikdo nepíše.

Share this post


Link to post
Share on other sites

takze to TS mi nejde napojit.. a VNT mam inu verziu a nechcem stahovat tuto..

edit: TS mi uz ide.. tam sa nema davat port

Edited by ado130

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na ventrilo prídem, hned ako len budem na kompe stabilne :D

 

Ptm vám napíšem a pokecáme :D

 

+1 xixi nápad :D

Edited by Dendoo

Share this post


Link to post
Share on other sites

edit: TS mi uz ide.. tam sa nema davat port

 

Ale jo port tam ma byt za : v adrese, ale zatim neni povinny jelikoz tam jede jen tento server. Už jsme ten port opravil, spletl jsme si ho s jinou aplikací. Musíme to nějak rozpohybovat, abychom se tam sem tam sesli :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslouchat hádající se alty? No jejej, to mi ještě chybělo ke spokojenosti. Na druhou stranu chválím snahu, jde vidět, že se stále najdou dobré duše, kterým na ws záleží.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslouchat hádající se alty? No jejej, to mi ještě chybělo ke spokojenosti. Na druhou stranu chválím snahu, jde vidět, že se stále najdou dobré duše, kterým na ws záleží.

 

Heh, tam se asi nikdo hadat nebude, jelikoz jak by rekl muj bratr "mají na to malý koule :whistling::lol:". Jinak klidne muzu nekomu poskytnout private server, kdyz bude hodnej + za nejakou malou reklamku. :mid_bow_arrow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pekny chvalim +1 ,

 

premyslim... mozna blbost kdyz tak sry

jen nevim jak to je, myslim ze software ne VT musi bejt legalnel myslim ze to neni freeware,, je ta licence original? preci jen WS nepodporuje warez

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dneska po šesté se tam stavím, tak přijďte pokecat ;) jinak pak zkusim napsat sneakovi, aby nahoře jak jsou ty záložky "Portál Servery Wiki Forums Members..." tak že by tam mohl přidat i toto.

Edited by Xmat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stone, ne neboj. Jeste nez jsem to daval dohromady, vsechno jsme si radsi precetl. :)

 

The public version of the Ventrilo server can be used without a license fee, so long as you abide by the terms of the LICENSE.

 

Xmate, doslo ti to na tom Skypu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

jj, došlo. Mám ty udaje snad někde v historii :D omlouvam se, ale tehdy sem fakt nemel cas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×