Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Xmat

Neoteric hledá spolupracovníky

Recommended Posts

Neoteric hledá nové lidi ke spolupráci.

 

Koncept je stejný jako u Sheradore, jehož vývoj vede Gorkill, ale je k dispozici mnohem volnější ruka pro vývojáře. Naše prostředí je orientováno do Hillsbrad Foothills, v dobách kdy svět Warcraftu už není takový, jaký býval. Okolo Hillsbrad se povalují chomáče nákazy, které každého hráče usmrtí a je tedy třeba být svorní a žít pohromadě v jedné kolonii.

 

Narozdíl od Sheradore, se Neoteric nebojí experimentovat s základními pravidly WoW. Jsou změněna povolání (pro výběr je k dispozici pouze jedno, hráč si vybírá čím bude až ve hře, pomocí speciálních příběhových questů a nákupu spellů, specifických itemů a nových dovendostí za Zkušenosti, což jsou jakési tokeny. Dále je potlačen levelovací systém a hráč setrvává stále na jednom levelu, postup na další je možný až po absolvování příběhových epizod v podobě eventů. Jde tedy zejména o to získat sílu a stát se uznávaným občanem země.

 

Velký důraz je kladen také na RolePlay, které by mělo být křišťálově čisté a zbavené všech omezení, které přináší standartní WoW koncepce (povolání, profese, levely, nemožnost volby vzhledu itemů, protože je třeba mít ten s nejlepšími staty, aby vás vzali do raidu apod.)

 

-----------------------------------------------------------------------

 

Volné pozice v týmu

 

Koordinátor ekonomiky: 0/1

- stará se o synchronizaci herní ekonomiky (ceny itemů, peněžní odměny za questy, atd.)

- stará se o synchronizaci cen zbrojí (aby odpovídala kvalita a cena zbroje vůči ostatním zbrojím na stejné úrovni, aby lepší zbroj byla skutečně dražší atd.)

 

Koordinátor statů NPC: 0/1

- stará se aby silnější NPC byla skutečně silnější.

- přijímá informace od testerů a dle jejich intervencí opravuje staty NPC

- dbá na to, aby nebyla NPC příliš silná nebo příliš slabá.

 

Tester: 0/3

- s vyššími přístupovými právy prohlížejí svět a odhalují chyby a nedodělky.

 

Questař 0/2

- vymýšlí questy které zapadnou do našeho prostředí.

 

 

 

Požadavky:

- Perfektní znalost českého jazyka a psaní bez chyb.

- Vyspělá úroveň komunikace a profesionální chování navenek.

- Bezúhonnost na všech serverech projektu Might and Magic.

- Loajálnost vůči nadřízeným.

- Technické dovednosti nejsou potřeba, jsou pouze výhodou.

 

Nabízíme:

- Možnost seberalizace v rámci vytváření světa (vedení vlastní skupiny, klanu, guildy dle vlastního nápadu se vším všudy).

- Přístup na testovací servery Sheradore a Neoteric.

 

Upozorňuji, že hledám pouze lidi se zájmem o RP.

Pokud máte zájem, můžete mě kontaktovat zde na foru, přes PM nebo na email [email protected]

Edited by Xmat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj, omlouvám se za zásah, ale u pozice "Tester" je "- vše hlásí přes", ovšem není už uvedeno přes co. Ještě bych se chtěl zeptat, na jakém patchi tenhle projekt pojede?

Děkuji za odpověď :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj, omlouvám se za zásah, ale u pozice "Tester" je "- vše hlásí přes", ovšem není už uvedeno přes co. Ještě bych se chtěl zeptat, na jakém patchi tenhle projekt pojede?

Děkuji za odpověď :)

diky za upozornění, měl sem v plánu tam něco dopsat, ale to je jedno... jinak to pojede na 3.2.2a

Share this post


Link to post
Share on other sites

este by som mal otazku... ten questar bude musiet tie Q aj pisat (myslim cez SQL) alebo ako pises iba vymyslat? asi dost blba otazka a mozno nie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nechcem zniet hrubo, ale... To si snad robis srandu?!

 

Sotva si dokoncil Sheradore, vlastne tam sa o dokonceni neda hovorit, a uz zacinas dalsi rovnako stupidny a neperspektivny napad? Nic v zlom, ale preber sa! Si myslis, ze to niekoho motivuje robit na dalsom projekte? Ty na tych projektoch nic nerobis, len je zakladas a pritom su len na obtiaz. Co viem, tak aj na Sheradore robia len Gorkill a ShanX a stale si tam hladate dalsich otrokov, pricom ty len trepes jedno cez druhe. Tym ta vzdy zrusi? Jo, tak si zalozim dalsi server, kde si to povediem podla seba...

 

Ty si fakt polutovanaia hodny.

 

PS: Tymto sa nechcem do Xmata hrubo navazat, len chcem varovat nadejne pracovne sily pred tym, co ich realne caka. Ziadnu propagandu na moj projekt robit nejdem, rovnako tak tu nejdem vytahovat moje skusenosti s Xmatom z minulosti. Je to len varovanie.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nevíš o tom ani za mák, tak nechápu proč něco takového povídáš? 90% tvého předešlého postu je založeno na tom, jak moc se bojíš konkurence, která má perspektivu. Na ničem jiném. Máš li zájem, klidně ti udělám prohlídku. Rozdělení serverů na Sheradore a Neoteric bylo nezbytné, protože jsme se v týmu příliš hádali co a jak bude. Každý je teď spokojený, každý si z toho něco odnesl. A navíc, stále jsem adminem Sheradore & Neoteric projektu. Když s něčím začnu, tak to dokončím.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nevím jestli jsem to přehlíd, ale na jakém patchi poběží výše zmíněný RP server? Jinak bych se rád nabíd jako tester.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nevíš o tom ani za mák, tak nechápu proč něco takového povídáš? 90% tvého předešlého postu je založeno na tom, jak moc se bojíš konkurence, která má perspektivu. Na ničem jiném. Máš li zájem, klidně ti udělám prohlídku. Rozdělení serverů na Sheradore a Neoteric bylo nezbytné, protože jsme se v týmu příliš hádali co a jak bude. Každý je teď spokojený, každý si z toho něco odnesl. A navíc, stále jsem adminem Sheradore & Neoteric projektu. Když s něčím začnu, tak to dokončím.

 

Si uplne mimo, Xmat, ako vzdy. Jasne som napisal "Toto nie je utok", ale "varovanie". Na konkurenciu ti kaslem, nehovor veci, ktore nemas podlozene. Prekrucas tvrdenia, to robia len chudaci.

 

PS: Mal som pravdu - hadali ste sa, hadate sa a stale je to rovnake. Mal som pravdu aj vtedy, ked ste sa nespojili - Gorkill je teraz hlavny "dev", a ked citam tie posty, tak je aj vacsi sef. Ty si len sasek, ktoreho nikto neberie vazne, vzdy ked nieco napises, tak ta s tym niekam poslu. Velky admin!

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ty si len sasek, ktoreho nikto neberie vazne, vzdy ked nieco napises, tak ta s tym niekam poslu.

1. Klidni s těma výrazama.

2. Kolik už mi toho Xmat napsal a nikdy jsem ho neposlal někam.

3. Kdyby jsi neměl strach z další konkurence tak by si tenhle topic přešel a nevšímal si ho, takhle to akorát vypadá, že chceš co nejvíce pošpinit Xmata, aby se mu na post nikdo nehlásil. Bez týmu není server. ;)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šel bych na post testera, na developing nemám moc čas (možná bych občas nějakej Q, AI v DB nebo něco v Core udělal), pokud budeš mít zájem napiš mi (ICQ i skype na mě máš).

Edited by Fiki

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Klidni s těma výrazama.

2. Kolik už mi toho Xmat napsal a nikdy jsem ho neposlal někam.

3. Kdyby jsi neměl strach z další konkurence tak by si tenhle topic přešel a nevšímal si ho, takhle to akorát vypadá, že chceš co nejvíce pošpinit Xmata, aby se mu na post nikdo nehlásil. Bez týmu není server. ;)

 

Ako mozno mas v tomto pravdu, ale jednu vec si nikto asi nevsima alebo ju zamerne prehliada. Cely tento projekt je kopiou Poslednej Krvi (povodnej). Vsade zuri "pohroma" ci nejaka "morova nakaza". Vsetci sa sustreduju v jednom mieste a bojuju o prezitie. Svet je zasadeny do alternativneho sveta... Iba slepy by si nevsimol, ze ide o kopirovanie napadu!

 

Kebyze ma Xmat aspon kusok slusnosti a tuto skutocnost aj uviedol alebo sa ma opytal na nazor a pod. Lenze Xmat nema ziadnu slusnost alebo taktnost. Nie som konfliktny typ, ale z takychto ludi sa mi robi vynimocne zle.

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

nerad sa zapajam do tejto diskusie ale musim suhlasit s touto vetou

Ako mozno mas v tomto pravdu, ale jednu vec si nikto asi nevsima alebo ju zamerne prehliada. Cely tento projekt je kopiou Poslednej Krvi (povodnej). Vsade zuri "pohroma" ci nejaka "morova nakaza". Vsetci sa sustreduju v jednom mieste a bojuju o prezitie. Svet je zasadeny do alternativneho sveta... Iba slepy by si nevsimol, ze ide o kopirovanie napadu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vsetci sa sustreduju v jednom mieste a bojuju o prezitie. Svet je zasadeny do alternativneho sveta.

Výborná definice HCRP stylu...je zhola nemožné, aby si zapojil vše co ti WoW nabízí. A jestli ano tak jako HCRP by to byla překrásná fuška na další roky/měsíce.

 

Cely tento projekt je kopiou Poslednej Krvi (povodnej). Vsade zuri "pohroma" ci nejaka "morova nakaza".

Jestli Xmat kopíroval to nemohu posoudit ale jedno vím určitě že sis mohl trochu hlídat slova, která používáš. A když už jste jí nevyužíváte tak proč to nemůže udělat někdo jiný? Nemyslím si, že jste první kdo s takovým nápadem přišel a pochybuji že za vámi přišel nějáký chlap z bůhví odkuď (nemyslím tebe, myslím to obrazně) a nekritizuje vás zato že jste mu vzali nápad. Takový prostě život je.

 

Já osobně si myslím tohle:

Není problém abych já, nebo kdokoliv jiný napsal Xmatovi nějáký návrh jak by to mohlo vypadat a myslím si, že je dost inteligetní nato, aby to vážil. Jeho plus i mínus.

 

Mimochodem...děláme z toho Off Topic :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Xube: Nevím jak moc jsi sledoval web projektu, ale asi moc ne. V sekci "Historie" samozřejmě je zmínka že projekt je inspirován mnoha zdroji, zejména Poslední Krví a příběhem RPG hry Gothic.

 

V poslední době mě takovéto hádky už velice otravují. Myslím si, že jich už nemám za potřebí, pokud máš xube se mnou nějaký osobní problém, tak nevidím důvod proč se mě snažíš potopit veřejně. Stejně se ti to nepovede, protože jsi prostě normální závistivý a nepřející ubožák.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×