Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
kejhal

prihlaseni na server

Recommended Posts

zdravim,udelal jsem si vlastni server a pri kazdem pokusu o prihlaseni mi to napsalo "No game server is available to autorization" nebo "The client's regional code is not compatible with the game server" a hra se vypne, myslel jsem ze je problem nekde v mem serveru, ale ted to zkusil kamos a nejde to i mu... proto bych se chtel zeptat zde zkusenych lidi zda-li nevi co s timto. dekuji

 • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tj zase rada... procheckoval si ty linky než si to sem nacpal? Ani v jednom se toto neřeší.

 

Takže k věci, zkus použít tento bat:

ECHO OFF
CLS

:message
ECHO.
ECHO ----------------------
ECHO  Aion Launcher
ECHO ----------------------
ECHO.

ECHO OFF

if exist bin32\aion.bin GOTO bin

if exist bin32\aion.exe GOTO exe

GOTO error

:bin
start bin32\aion.bin -ip:127.0.0.1 -ng -port:2106 -cc:1 -lang:enu -noweb
ECHO Found and starting Aion.bin
GOTO end

:exe
start bin32\aion.exe -ip:127.0.0.1 -ng -port:2106 -cc:1 -lang:enu -noweb
echo Found and starting Aion.exe
GOTO end

:error
echo Neither Aion.bin or Aion.exe could be found
echo Please contact us trough the website for help
echo.
echo      http://www.aion-unique.com
echo.
pause
exit

:end
ECHO.
echo closing in 3 seconds...
ping localhost -n 5 > nul
EXIT

 

Smaž všechno v account data tabulce a logni se třeba v nickem lama a heslem lama. Vytvoří se ti automaticky a encryptuje(kóduje-viz. tabulka accountdata když ji otevřeš- heslo je šifrované). Jinak ještě v loginserver\config\network soubor network.properties musí poslední řádek configu vypadat takto:

 

# Create accounts automatically or not?
loginserver.accounts.autocreate=true

 

EDIT: jinak toto můžeš používat jako prozatímní vytváření accu, než si rozjedeš web. Mělo by to jet stejným způsobem všem.

 

EDIT2: V případě problému s Korejštinou se doporučuji podívat na TOPIC kde o tom píšu! Je třeba změnit všude country code.

Edited by Cybe
 • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

cybe dik, jak se dostanu domu tak vyzkousim, kazdopadne +1 dik

Kdyby to pořád nešlo, nějak to spolu dáme dohromady. Zrovna dneska jsem konečně měl čas na testování questů a NPC a opravdu to zatím není žádná sláva. Ale ty křídla...Když pominu že vypadám jako slepice, tak je to naprosto skvělý nápad...stejně jako tituly co ti přidávají parry atp. Tohle se mi fakt moc libí xD...S přítelkyní jsme už na 20 lvl v nongm charech a nejlepší způsob jak expit je vzít templáře a klerika a jít na orky v Tursin outpost dávají tam více expy pro dva v grupě než kterýkoliv Q na tomto levelu. Uvidíme co na to ta kampaňová linie...

verteron.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

ahoj mohl bych se te zeptat jestli tu das i aion 2.0 nebo 1.9 nebo chtel bych se zeptat z kama mam brat ty updaty atdd... slysel jsem ze aion unique skoncil ci co..... prosim porad mi XD diky ti strasne moc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×