Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Soldik

Kredity na Webu

Recommended Posts

Zdravim prosim existuje neaky PhP ve kterem by byla tabulka

 

466_Login_ako_do_hry.jpg

Logovalo by se tak stejně jako do hry

 

 

Az by se Lognul naskočilo by tohle

536_welcome.jpg

Nahoře je Menu

 

při kliknutí na Poslat naskočí Tohle

504_Poslat.jpg

musi tam byt možnost posilat mezi učty { Napojene na DB Realmd } ( pod tim by se psalo komu to hrač poslal kdy a v kolik hodin )

 

a nakonec Banka naskoci toto

811_banka.jpg

dole by se psalo kdo na tento ucet kdy a v kolik hodin poslal kolik kreditů

 

( prace v malování )

 

 

 

a jeste jedno Php administration.php tam by se prihlasil pouze admin a byla by to sprava tohoto

pridat credity

smazat kredity

smazat učet

vytvořit učet

Edited by Soldik
 • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kdybys udělal a nakodoval šablonu (včetně formů atd.), tak ti ho pak můžu oživit, to je pár jednoduchých php skriptů.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak ti může dát GM kredit ? Přemýšlej než něco napíšeš.. Měnit je pak může za item, ale jak by je dostal ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myslím, že to chce mít podobně jako to máme u nás (a i jinde na dalších serverech to mají). Prostě Donate s virtuální měnou (kreditem), a za darování dostane nějaký kredit a ten pak utratí za itemy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asi měl namysli třeba že pošleš SMS za 50kč do systému se ti napíše kredit za 50kč a pak tam bude mít nějaké itemy sety atd.. a to si budeš kupovat :) Jestli se mílím oprav :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jen mi nějak nedošlo kde by hráč ty kredity bral ? Odkud ?

Poslal by sms třeba za 50 kč a měl by 50 kreditu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemohu si pomoct, ale hrozně mi ty obrázky připomínají toto: http://img51.imagesh...43/74615141.png a http://img841.images...1/8443/ds2p.png :)

 

Bohužel je tohle neveřejná verze, na veřejné verzi pracuji ve volném čase, ale toho moc není. Každopádně pokud by se vám chtělo čekat, i když je možné že se to protáhne v řádech měsíců (i roků), tak takovýto kompletní system mám v plánu vydat. Každopádně jsem ochotný komukoliv, kdo by na tomto dělal, nějak pomoci (nejvíce asi zkušenostmi s podobným systémem), ale opravdu jen radami, ne psaním kódu, toho mám teď plné zuby.

 

Jinak co se týče těch automatických SMS, tak provozovatel vám při každé přijaté SMS bude volat script s těmito parametry (nebo podobnými):

 sender=420xxxyyyyyy&recipient=9002099&keyword=KEY&identifier=IDENT&text=TEXT

,kde čísla jsou jasná a KEY IDENT a TEXT jsou vlastně třeba: PAY SERVER 123456, někde identifier není potřeba, tak může být tvar SMS: SERVER 123456, kde 123456 jednoznačně určí účet. Čili tvůj script by měl umět přečíst proměnné z GET a podle čísla z text by měl přiřadit kredity danému účtu.

Edited by Chajak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak ti může dát GM kredit ? Přemýšlej než něco napíšeš.. Měnit je pak může za item, ale jak by je dostal ?

 

 

myslel jsem že bude nejake webove rozrani tam se prihlasi a muze pridavat, ale nejak to zabezpecit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokud se budeš přihlašovat pomocí realmd tabulky, tak by jako zabezpečení mohlo být to, aby měl GM level v herní DB, tím by mohli přidávat jen GM. Nebo že by musel mít určitou hodnotu toho GM levelu, třeba 5 a to by bylo jen admina. Pokud by se přihlásil admin, tak by se mu tam dala možnost toho přidání kreditu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chajakuv system se mi líbí, z toho by šel udělat kompletní donate system.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak on to je komplet DS. U Jinda na projektu. Jenže je prasácky dělanej na míru. :/ Proto ho nechci uvolnit, ale předělávám ho do lepší podoby.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×