Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Cybe

[Vyřešeno]Problémy s Korejštinou! plus pár rad

Recommended Posts

Pokud jste udělali vše podle návodu a pořád se vám cpe do hry Korejština(a nepracujete nahodou v Huyndayi, tak nabízím řešení co a jak se s tím dá dělat.

Najedeme si nejprve do gameserver\config\main soubor gameserver.properties, tam si najdeme řádek viz níže.

 

# Server Country Code (cc)
# Default: 1
gameserver.country.code =2

 

A nakonec změníme CC alias country code z defaultní hodnoty 1 na 2.

 

Nyní si najedeme do klienta(složka se hrou AION) a najdeme soubor cc.ini, poté nastavíme hodnotu CC opět z 1 na 2.

 

cc = "2"

Nakonec stačí najet do spouštěcího souboru, který jste si v návodu vytvořili ke spouštění hry:

 

ECHO OFF
CLS

:message
ECHO.
ECHO ----------------------
ECHO  Aion Launcher
ECHO ----------------------
ECHO.

ECHO OFF

if exist bin32\aion.bin GOTO bin

if exist bin32\aion.exe GOTO exe

GOTO error

:bin
start bin32\aion.bin -ip:127.0.0.1 -ng -port:2106 -cc:2 -lang:enu -noweb
ECHO Found and starting Aion.bin
GOTO end

:exe
start bin32\aion.exe -ip:127.0.0.1 -ng -port:2106 -cc:2 -lang:enu -noweb
echo Found and starting Aion.exe
GOTO end

:error
echo Neither Aion.bin or Aion.exe could be found
echo Please contact us trough the website for help
echo.
echo      http://www.aion-unique.com
echo.
pause
exit

:end
ECHO.
echo closing in 3 seconds...
ping localhost -n 5 > nul
EXIT

 

A opět a zase změníme hodnotu v řádku -cc: z 1 na 2 (-cc:2).

Toto je vše!

 

Rád bych ještě poznamenal, že návod opravdu musí fungovat. Dělal jsem to podle něj znovu a znovu asi 50x(beze srandy). Pokud vám tedy server naběhne a nejde se nějakým způsobem na něj naconnectovat, problém je v neaktuální verzi podporované AION-Unique, což je nativně zatím 1.1.10!! Aktuálně v době psaní návodu a tohoto příspěvku byla OFICIÁLNÍ verze Aionu na patchi 1.1.15, takže pokud jste přepatchovali z launcheru MUSÍTE nahrát složku bin32 z původní verze 1.1.10 jak radím zde: http://www.wowresource.eu/index.php?showtopic=18072. Další problém pak spatřuji v country codu, jak jsme si nyní vysvětlili.

Edited by Cybe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×