Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Zork

[Prodám] Jednoduchý guildovní web

Recommended Posts

Dobrý den,

 

Nabízím jednoduchou guildovní šablonu k prodeji. Teprve nedávno nahradila náš starý guildovní web, ale využili jsme ji pouze pár týdnů, načež jsme guildu opustili.

Nyní tento web s jednoduchou administrací:

- Galerie - přidávání obrázků, zakládání sekcí

- Příspěvky - úprava, přidávání nových, mazání

nabízíme k prodeji.

 

Cena dohodou přes PM - bez hostingu.

 

http://progress.holymord.cz/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za kolko? :D

 

Cena dohodou přes PM - bez hostingu.

 

Navrhni mi, kolik bys za to dal a můžem se dohodnout. Jestli o koupi neuvažuješ, ale chceš to vědět orientačně, tak jdi prosím jinam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha tak ja sa ťa opýtam do PM že kolko stojí web možno ho chcem kúpiť a ty mi povieš 400 kč a nebudem ho chcieť za takú cenu

tak ho musím kúpiť? Blbosť.

 

Ja robim dizajny a teraz mu poviem tento dizajn ked spravím tak ti poviem cenu, ale ked ti poviem 3,000 kč tak to musíš kúpiť.

 

Guildy si dávaju už nejaké spravené templaty, a systémy nato nie takéto obyčajné a ešte aj neštýlove..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dam ti radu, pokud budes odbyvat potencialni zakazniky uz pri tom, kdyz se zeptaji na cenu tak toho v zivote moc neprodas :) Navic ten web je hrozny a v zivote bych ho nepouzil jako guildweb, ale to uz je muj nazor, rid se tou prvni radou :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemám rád lidi kteří se snaží trhnout na každé blbosti co se jim povede vytvořit ..... podle mě takovýhle web není vůbec těžký udělat jen mít na to trochu času..... měl by jsi napsat kolem jaké ceny by se ten tvuj web pohyboval ..... např : prodám kolem 500 Kč

Edited by DarkDevil
 • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak říkám, já už to nevyužiju a ztratil jsem s tím pár hodin práce, takže mě se zdá východisko prodání jako ideální. Nechci to prostě jen tak zahodit.

Cenu webu si představuji okolo 300,-. Nepatřím mezi lidi, kteří se snaží trhnout každou kravinu, ale přišlo mi, že tenhle web by mohl využít i někdo jiný.

Má tam i pár vychytávek, jako funkční odkazy na wowhead s custom linky, nebo vlastní zpracování kódu z EPGP addOnu na raidy.

 

Jestli vás zaujmul, nebo hledáte něco rychlého a originálního, rád vám ho prodám :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×