Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
STONERSVK

[Patch C++ mangos]Podpora mangosu clienta Cataclysm Alpha+ fixlej Sandbox

Recommended Posts

extractor pro mapy a dbc mohu použít ten totožný co je k wotlku?

Share this post


Link to post
Share on other sites

už pracuju na rewrite pro tc tak vydržte pak nahodim rovnou srvr

Share this post


Link to post
Share on other sites

paráda :) Jen kdybych já vůl nezapoměl večer zapnout stahování Catáče... mám teprv 70%, takže to je ještě tak na 3 hodky :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

zdravim vas,mam takovou hloupou otazku xD nemate nekdo link na stazeni catace?poslete mi to pm abych se mohl taky zapojid do nejakeho toho vyvoje :-P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemohli by jste někdo peřkopat map a dbc extractor, ten co je oro wotlk se nedá použít :x

Share this post


Link to post
Share on other sites

Update

Tools:

Obsahuje prekopane nastroje big thx for Absolution

 • Dbc editor
 • dbc formater
 • extractor map,vmaps etc

 

Link:

Stahuj tu

Edited by STONERSVK
 • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokiaľ vám nejde aplikovať patch ktorý postol Stoner, tak si môžete stiahnuť rovno celé zdrojáky, za ktoré ďakujeme užívateľovi na fóre Getmangos menom Salja.

 

Link máte tu : http://github.com/Salja/mangos/tree/Cataclysm-Alpha

salja a ultan dali na git aj prerobene ad.exe, spustit to jde bez problemu tak i skompilovat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dnes pridám nejaký ten repack s skompilovaných core, pre tých čo nevedia kompilovať. Potom sem hodím link. Bude tam všetko potrebné pre spravenie testovacieho serveru pre Cataclysm Alpha ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já jsem už zkompiloval ten MaNGOS 9850, odtud: http://github.com/Salja/mangos/commits/Cataclysm-Alpha

 

Tady to kdyžtak je: http://filebeam.com/6e08374aeba0c9c54fca6b9764ffb2a0

 

Je to bez SD2, nejsou tam SQL updaty. Nemám to zatím ani vyzkoušené, prostě.. ..nejsou mapy, installuju klienta přes downloader.. Ten staženej přes torent je nějaká šmucka, stáhlo se mi to na prd..

 

EDIT: Win32

Edited by Wolf Officious
 • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) ještě nikdo neudělal ten srvr? :D

Core a DB mam uz funkcne (aspon by malo byt), ale jeste potrebuju nainstalovat cataclysm na cerstvo stahnutu US verziu pak vytahnut maps a mozem rozbehnut test servr ak by nikto mal zaujem :)

Edited by Dr.stOpp_xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×