Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
STONERSVK

[Patch C++ mangos]Podpora mangosu clienta Cataclysm Alpha+ fixlej Sandbox

Recommended Posts

Jo, mám v plánu něco na tom podnikat (nic velkýho), takže to pojede asi tak týden, možná dýl. A pojede to nepravidelně, fakt nezaručuju funkčnost.

 

Si slubil ze sa snami podelis xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si slubil ze sa snami podelis xD

 

No vždyť jo sakra.. ..všechno má čas, už jsem to říkal. :D Vykopu svoje data ven, roztřídim trenéry a postnu to sem, to se neboj. Hodně objektů by se mělo odstranit.. :D a některý NPCčka propadávaj pod mapu, a to se mi líbí.. :D

 

Psal sem tady na hulo¨, že tak zítra, možná už ráno nebo prostě až to bude.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bindik: Smažu spawny objektů a NPC, necham jenom templaty a nasázej si je tam pak sám. Ok?

Absolution: Pravda, všechno tu je.

GoBLinBa: Tak to chci vidět.. :D

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

máš už script? na charactery? ať ho nemusim dělat =)

 

mam DB klienta 3.3.3, tak to z té DB mužu vytáhnout ne a dát to do té cataslysm :-)

Edited by bLuma

Share this post


Link to post
Share on other sites

predem sorry za spam jestli to sem nepatri, ale napadlo me ze by se to mohlo nekomu hodit komu vadi slozity nastavovani atd... tak tohle je pohodlna cesta

 

Accept Client 4.0.0 (11927)

Core MaNGOS

Database: YTDB

 

More stuff does not work correctly, but it works

But 4.0.0 is the Alpha client, and is not perfect

This project is started, is to develop,

Characters Goblin and Worgen work

I put the download to your insistence, not to swear for bugs

 

How to:

1. Open directory Server
Run MySQL.bat
2. Open directory MaNGOS-Cataclysm-Server
a. Run realmd.exe
b. Run mangosd.exe
Login in to server:
account: admin
password: admin

 

How to create another account:

In game console type:

account create $name $password

account set addon $name 3

Gm level set:

account set gmlevel $name 3 (administrator)

account set gmlevel $name 2 (Bug Tracker)

account set gmlevel $name 1 (Modelator)

 

The server is configured to Blizzlike default

If you want to increase your server rates change

SERVER RATES in mangosd.conf

Check the line 1273 - 1326

 

If you wish to make public server mangosd.conf, realmd.conf and database realmd/realmlist:

Change mangosd.conf:

 

RealmID = 1
DataDir = "."
LogsDir = "./logs"
LoginDatabaseInfo = "127.0.0.1;3306;root;ascent;realmd"
WorldDatabaseInfo = "127.0.0.1;3306;root;ascent;mangos"
CharacterDatabaseInfo = "127.0.0.1;3306;root;ascent;characters"
MaxPingTime = 30
WorldServerPort = 8085
BindIP = "127.0.0.1" ############ Put external IP ###############

Change realmd.conf for public server:

LoginDatabaseInfo = "127.0.0.1;3306;root;ascent;realmd1"
LogsDir = "./logs"
MaxPingTime = 30
RealmServerPort = 3724
BindIP = "127.0.0.1" ########### Put external IP ################

Run MySQL.bat
Use Navicat - SQLYog
Username: root
Password: ascent
Come in in the database
Relamd database, realmlist tables, address column set 127.0.0.1 to external IP

 

DOWNLOAD

 

OSOBNE ODZKOUSENO ! FUNGUJE NA 100% ..

Edited by seva
  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

......

OSOBNE ODZKOUSENO ! FUNGUJE NA 100% ..

 

Tak tomu se musím zasmát. Sorry, ale při loadu nemám čas čekat na to, až se mi vypíše milion chyb. Navíc vzít YDTB 546, nacpat do ní pár záplat a téměř se vys**t na zbytek (item_template, spell_chain, ctreature, gameobject..) není žádné umění. Vím že za to nemůžeš, ale napsat o tom, že to "..FUNGUJE NA 100%" je opravdu blbost. :)

 

Hele, ale nechci tě nějak schodit tady, ber to prostě s rezervou. :DEDIT: Navíc ta růžová barva.. :lol:

Edited by Wolf Officious
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bindik: Smažu spawny objektů a NPC, necham jenom templaty a nasázej si je tam pak sám. Ok?

Absolution: Pravda, všechno tu je.

GoBLinBa: Tak to chci vidět.. :D

 

Ved to je jasan

Share this post


Link to post
Share on other sites

testovane data z prvniho postu mangos najede uplne NP

wolfuv skompilovane core

Share this post


Link to post
Share on other sites

nepospíchejte tolik všechno neni hned ;-) na to se musí pomalu a pořádně ;)

 

GW ještě by to chtělo něco na TC. :)

ono to ještě neni ani na mangos, a ty už to chceš na TC?

 

extractor pro mapy a dbc mohu použít ten totožný co je k wotlku?

ano

Edited by bLuma

Share this post


Link to post
Share on other sites

hoj lidi.. mám tu takovou prosbičku.. trochu sem se v tom tady ztratil.. nemůžete sem znova postnout linky na MaNGOS, případně někoho odzkoušená DB atd..? .. já sem to tak projížděl, že teď ani nevím, co mám použít.. mám Cataclysm odsud: http://thepiratebay.org/torrent/5542180/WoW.Cataclysm.alpha.11927_Sandbox-CCCM .. díky ;)

DB se zatím tvoří ZDE tak se jdi podívat jak vypadá nový svět =)

a pro bližší informace si čti posty od 1 ;)

Edited by GoBLinBa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravím všechny,

nečetl jsem celý topic, takže nevím jestli se pořád ještě zajímáte o vývoj DB, ale startovacím bodem by pro Vás měla být určitě

http://db.mmo-champion.com

 

Např.

http://db.mmo-champion.com/skill/789/racial-worgen/

http://db.mmo-champion.com/skill/790/racial-goblin/

http://db.mmo-champion.com/skill/791/language-worgen/

http://db.mmo-champion.com/skill/792/language-goblin/

http://db.mmo-champion.com/skill/794/archaeology/

Edited by jimmy

Share this post


Link to post
Share on other sites

ono to ještě neni ani na mangos, a ty už to chceš na TC?

 

Víš, on mangos už funguje na patch 4.0.0 pre-release Cataclysm. TC ještě nepodporuje, proto píšu, že by si hodilo to už mít i na TC. Takže nechápu, proč si mi za to dal - rep?

Share this post


Link to post
Share on other sites

predem sorry za spam jestli to sem nepatri, ale napadlo me ze by se to mohlo nekomu hodit komu vadi slozity nastavovani atd... tak tohle je pohodlna cesta

 

Accept Client 4.0.0 (11927)

Core MaNGOS

 

hele... odzkoušeno.. to sice jo.. :D .. ale že by tam fungovaly věci na 100%..?! to néé hele.. ani worgeni tam nejdou, jak maj.. testoval sem to..

 

EDIT: stejně to s DB vidim tak na půl roku.. možná se nám ani nepovede dát tu Db dohromady.. ;) .. ani nevíme ID novejch mobů, atd.. skoro všechno je jinak.. tak jak chcete začít..? a pošlete mi pls PM, kde ste stáhli Cata.. já sem to stáh a mám pořád skin WotLK.. :( .. díky

Edited by bLuma

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ja si myslím že DB bude skôr ako za pol roka. Lebo na databázach ako YTDB alebo TDB pracuje oveľa viac ľudí a hrajú aj na offiku len aby vedeli čo je nove :). Takže celá situácia sa bude odvíjať aj od toho kedy Blizzard spustí servery pre Cataclysm :). Core sa vyvíja aj na základe tej Alpha verzie Cataclysmu čo prenikla na internet, takže možno bude core aj skôr ako vyjde Cataclysm oficiálne. No nechajme sa prekvapiť. Ja osobne sa teším a vývojárom ako DB tak aj Core držím palce a osobne si myslím že Core aj DB tu bude tak do dvoch mesiacov.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ja si myslím že DB bude skôr ako za pol roka. Lebo na databázach ako YTDB alebo TDB pracuje oveľa viac ľudí a hrajú aj na offiku len aby vedeli čo je nove :). Takže celá situácia sa bude odvíjať aj od toho kedy Blizzard spustí servery pre Cataclysm :). Core sa vyvíja aj na základe tej Alpha verzie Cataclysmu čo prenikla na internet, takže možno bude core aj skôr ako vyjde Cataclysm oficiálne. No nechajme sa prekvapiť. Ja osobne sa teším a vývojárom ako DB tak aj Core držím palce a osobne si myslím že Core aj DB tu bude tak do dvoch mesiacov.

 

já si radši počkám.. jak tak na to koukám tak pre Cataclysm je teď zatím nevyvinutý, takže pro hráče to nemá cenu.. doufám, že se aspoň ňáká ta databáze dohromady dá :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

to ze se vyviji core je blbost, to ze sa prepsalo par opcodu, a pridala podpora pro emulator neznamena ze se core vyviji nebo uz je hotove, nikdo zatim nevi jake herne mechaniky cataclysm prinese takze to ze se to udela driv jako oficialne je fakt blbost,

 

tohle core sluzi opravdu jen k explorrovani noveho sveta

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Už od začátku makám na novém ad.exe a konečně mám mapy jak by měli být (12.5.2010 / 2:35) - po mírné úpravě DBC.. ..ale stejně je to na prd..

O víkendu sem SNAD už postnu něco oběktivního.

 

Proč sakra všechny extractry používají starý formát MPQ souborů Z ROKU 2004?

 

EDIT: Nově se používá stormlib 7.0

Edited by bLuma

Share this post


Link to post
Share on other sites

pls hod sem navod jak to zprovoznit (pro nooby jako jsem ja) jinak +rep 1

Edited by Ags

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×